Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC Desire 630
#1
Question 

Здравейте. Искам да ви попитам - имате ли идея дали телефона разполага с LED нотификации? В някой сайтове пише, че има но не намирам начин да ги активирам. Извинявам се за глупавия въпрос но това ми е първото HTC и имам каво да науча за менютата му Big Grin  Big Grin
Цитирай
Аксесоари
#2

Ето какво са отговорили на този въпрос в един сайт:
Цитат:Are there LED notification lights on the device?

Yes, the device comes with LED notification lights on it and must be enabled on your device. To use the LED Lights on your device, Open the settings, tap on Brightness& display in the device section and click on Indicator light. You will find options like Calls, Messages, Notification, Charge and Low battery. Tap on the options for which you want to get an LED notification on your device.

HTC Touch HD>HTC Sensation>HTC One X>HTC Windows 8X>HTC One>HTC Desire 300>HTC One M8>HTC One Mini 2>HTC Desire Eye>HTC Desire 510>HTC Desire 820>HTC Desire 526>HTC Desire 620>HTC One E9+>HTC One M9+>HTC Desire 728G>HTC One A9>HTC Desire 825>HTC One X9>HTC 10>HTC One A9s>HTC U Ultra>HTC U11>HTC U Play>HTC U11 Plus>HTC 10 Evo>HTC U12+
Цитирай
#3

Проблемът е, че не го намирам никаде из менютата..


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#4

На Desire 825 настройките за лед нотификациите са в звук и уведомления - провери при теб какви опции има там Cool

HTC Touch HD>HTC Sensation>HTC One X>HTC Windows 8X>HTC One>HTC Desire 300>HTC One M8>HTC One Mini 2>HTC Desire Eye>HTC Desire 510>HTC Desire 820>HTC Desire 526>HTC Desire 620>HTC One E9+>HTC One M9+>HTC Desire 728G>HTC One A9>HTC Desire 825>HTC One X9>HTC 10>HTC One A9s>HTC U Ultra>HTC U11>HTC U Play>HTC U11 Plus>HTC 10 Evo>HTC U12+
Цитирай
#5

Ето какво виждам аз там.. чувствам се като идиот с това HTC. Преди на LG - то и Samsung - a  си сглобявах сам ромовете и тн а сега една нотификация не мога да пусна Big Grin


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай
#6

А когато се зарежда телефона свети ли лед нотификация?

HTC Touch HD>HTC Sensation>HTC One X>HTC Windows 8X>HTC One>HTC Desire 300>HTC One M8>HTC One Mini 2>HTC Desire Eye>HTC Desire 510>HTC Desire 820>HTC Desire 526>HTC Desire 620>HTC One E9+>HTC One M9+>HTC Desire 728G>HTC One A9>HTC Desire 825>HTC One X9>HTC 10>HTC One A9s>HTC U Ultra>HTC U11>HTC U Play>HTC U11 Plus>HTC 10 Evo>HTC U12+
Цитирай
#7

Не, нищо не светва.. В горната част на панела до сензорите има още една тъмна точица която си мисля, че е лед нотификацията ноо като не светва няма как да разбера. В сервизното меню има опция за тест но и там нищо не светва.. Объркан съм.. Може ли да не работи при мен и да е някакъв дефект?!

Започнах наистина да се чудя - ето клип в който показват че има нотификейшън лайт - https://www.youtube.com/watch?v=yL1quNCoiDU
Цитирай
#8

Колеги, смятам да взимам същия телефон.
 Понеже съм свикнал със нотификациите на самсунзите - е ли работи или не тая нотификация силно ме интересува ?
Да не остана изненадан ??

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай
#9

Амми, как да обясня Huh   Според мен тази функция просто липсва. Интересното е че ако погледнеш телефона през камера се вижда светеща нотификация  като на клипа който пуснах малко по нагоре.. Нямам офицялна информация дали има такава опция за нотификация - поне при мен в менюто я няма тази опция и се примирих и спрях да търся. Телефона е читав, на мен ми харесва - малко тихо звъни - говорителя е слаб но пък музиката от слушалките е уникална. Батерията е задоволителна, камерата също - и предната и задната. До сега прблеми не съм имал с телефона - вече месец и малко.. Дизайна е много приятен - само един скрийн протектор трябва още преди да започне да го ползва човек защото се драска много лесно дисплея..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)