Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[OP3] OOS Aroma Debloater v.1.0
#1

Здравейте. 

От известно време притежавам и ползвам OnePlus 3, но не обичам да трия ненужните приложния едно по едно, както не обичам и разни скриптове, които трият определен списък с приложения без право на избор. Както и да е, аз се заиграх и направих "Арома" пакет, който ви дава право сами да избирате кое е нужно и кое не.

Какво ви е нужно:
-OOS rom(стоков ром)
-Отключен Bootloader
-TWRP recovery

Как работи:
-Сваляте .zip файла от долу и го поставяте на удобно място в паметта на телефона
-Влизате в TWRP, намирате архива и го флашвате
-Ще се отвори арома менюто, то е интуитивно за ползване, но маркирайте само приложенията които ИСКАТЕ да бъдат премахнати
-Когато архива си свърши работата просто рестартирайте телефона си и приложенията вече няма да ги има Smile

Сваляне:
MediaFire

П.С.- Скрипта може и да работи на други ромове, НО не е тестван Smile . Ползвайте всичко на собствена отговорност.


Лист с приложенията които могат да бъдат премахнати:

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
Цитирай
Аксесоари
#2

Тъй като сложих Freedom OS , която използва същата програма, знаеш ли дали със твоят скрипт може да се добавят неща, а не само да се махат. Неща, които не съм сложил при инсталирането на ром-а

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#3

Аз поне не видях да има опция за добавяне на каквото и да било....Само триеш...Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)