Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Още ли има дрейн на батерията?
#26

Сдобих се с S6.Прочетох темите за батерията и актуализациите и направих нещата.Вече втори ден си кара батерията от 100% на 60%.

Samsung Galaxy S10
Цитирай
Аксесоари
#27

От резолюцията на дисплея е. За 7 часа през нощта ми пада с 2%, обаче светне ли дисплея м......а си е е...о.

Sent from my SM-T320 using Tapatalk

SM-G780G/DS
Цитирай
#28

Аз не съм haeavy user и с моето Мейзу зареждам всеки ден...а като гледам харакеристиките, дисплея и мненията ви се отказах от телефона....за жалост не мога да си харесам друго толкова много за тези пари, а повече нямам..... тая батерия явно за доста хора се оказа dealBreaker... Sad

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#29

Колко реално ти е нужно на теб като време за СОТ?

-----------
Пай сеее ...
Цитирай
#30

А какво точно представлява тази гугъл синхронизация, която спирате

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#31

Да ти помни Wi-Fi пароли, приложенията които си инсталирал и като свържеш ново устройство да ти върне всичко. Въпроса е че е напълно безсмислено, защото не връща настройките както ги връща Titanium Backup примерно. Та още от SII винаги съм спирал излишните глупости на гугле като тази синхронизация.
Цитирай
#32

Тази синхронизация не е ли и за контактите да ти синхронизира, също така календара и други такива работи

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#33

Това, което причинява проблема е backup, не синхронизация. Ако го изключиш няма да си изтриеш контактите.
Цитирай
#34

При Едж версията батерията по-добра ли е и има ли такъв дрейн?

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#35

Как се изключва backup

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Samsung I9100 Galaxy S II 4.1.2 Android => Samsung I9505 Galaxy S IV White Frost 16GB [Jelly Bean 4.4.2 - NB9] + 16 GB Samsung microSDHC™ Class 10 => Samsung Galaxy S6 Black Sapphire 32GB SM-G920F
Цитирай
#36

И аз това искам да знам от къде си изключва
Цитирай
#37

Настройки- архивиране и нулиране.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#38

И от там какво спираме и ще има ли някакви последици
Цитирай
#39

Спираш архивирането. Има ефект/ в повечето случаи/. Писано е за дрейна и при кой как се оправя, погледни темата.

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=74212

Последните няколко страници.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#40

А при мен има ли дрейн ? Angry така добре ли е


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#41

Мисля,че всичко е наред. Влиза си в режим на заспиване. Ако дрейнва няма да заспива.

---------------------------------------------------
Ръждата никога не спи,явно е работохолик.
Пай сее ...
Цитирай
#42

Иначе много бързо ми пада батерията. Много гадно постоянно го зареждам Sad
Цитирай
#43

Колеги, след като вече излезе 7.0 имате ли още проблеми с батерията? Интересува ме само ако след инсталация на новата версия сте връщали фабричните настройки. Благодаря!
Цитирай
#44

Хубаво е след голям ъпдейт да се връщат фабричните настройки.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#45

Колеги, нямам опит със Samsung Galaxy S6 Edge. От 3 дена съм с него и съм направо с Нугата. Четох доста из темата и забелязах, че доста хора се оплакват от батерията, но това е основно при 6.0. Най-близкото ми сравнение с друго Samsung устройство е Samsung Galaxy Note 4 и мога да ви кажа, че батерията при моя S6 държи осезаемо повече. Като цяло съм доволен от телефончето.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)