Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 3/3Т - OxygenOS ъпдейти - Обсъждане и коментари

3.2.7 си яде батерията като за световно. Не говоря за в покой, а при употреба. Много зле.

OnePlus 3

OnePlus 3 64Gb

Цитирай
Аксесоари

(2016-10-06, 05:14:53)aiwara написа:  3.2.7 си яде батерията като за световно. Не говоря за в покой, а при употре*а. Много зле.

OnePlus 3

Много са ентусиазирани, ама и много първосигнални... Мрънка някой за батерия и хоп 3.2.6 имаш 2 часа повече и игри които вървят на кадри... Изплаква някой за игрите (като мен  Big Grin ) и хоп 3.2.7 клок на макс, игрите летят, батерията изчезва... Не са и чували за златната среда май... Въпреки че лично аз предпочитам производителността да е на макс пред няколко часа повече батерия, но... ще видим какво ще направят в следващия ъпдейт. Поне дал Бог ъпдейти Big Grin
Цитирай

Дам, май така е станало. Big Grin Аз лично игри не играя и определено батерията ми е по-важна. Въпреки че с даш чарджа и това не е критично, но все пак защо трябва да ми точи доста повече от предния ъпдейт. Дано наистина намерят средата, защото в момента наистина лъкатушим от ъпдейт на ъпдейт от кофти батерия към добра и обратното.

OnePlus 3 64Gb

Цитирай

В интерес на истината на 2ро зареждане след ъпдейта при мен нещата като че ли се нормализираха. Поне в покой всичко е нормално. При натоварване не съм забелязъл разлика за сега Smile
Цитирай

Google Services си яде при мен.

OnePlus 3 64Gb

Цитирай

Пробвайте 3.5.3 -от една седмица съм с този къмюнити буилд и батерията и производителноста на телефона са много добри. Игри не играя. Ползвам 90 процента браузинг и ютуб за ден на 4G и правя почти 5 часа SOT. Е колко повече от 3000mAh батерия?

OnePlus 3 64Gb
Цитирай

(2016-10-06, 09:46:20)numak написа:  Много са ентусиазирани, ама и много първосигнални... Мрънка някой за батерия и хоп 3.2.6 имаш 2 часа повече и игри които вървят на кадри... Изплаква някой за игрите (като мен  Big Grin ) и хоп 3.2.7 клок на макс, игрите летят, батерията изчезва... Не са и чували за златната среда май... Въпреки че лично аз предпочитам производителността да е на макс пред няколко часа повече батерия, но... ще видим какво ще направят в следващия ъпдейт. Поне дал Бог ъпдейти Big Grin
Колеги,нали това е целта на този билд...Smile
Тестват се различни "сценарии"...Защо мрънкате ?Smile
Просто изчакайте още малко:

[Изображение: c433db7cce6bd99ecfb9477e63821216.jpg]

https://mobile.twitter.com/petelau2007/s...8495276032

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Цитирай

Пичове пред дилема съм. Понеже искам да сменя N5-цата и много си мислех да сменя на 5Х, но просто не мога да подмина цената на този. В България има ли го някъде или просто направо да взимам от сайта им?(Въпреки, че ми се щеше да има опцията на лизинг :/). Главно като перформънс в ОС-а ме интересува, ще ми липсват последните ъпдейти на софтуера обаче.

Galaxy Nexus | LG Nexus 5 | Pixel XL 32GB | Pixel 2 XL 128GB
Цитирай

(2016-10-08, 05:37:53)tonkata07 написа:  Колеги,нали това е целта на този билд...Smile
Тестват се различни "сценарии"...Защо мрънкате ?Smile
Просто изчакайте още малко:

[Изображение: c433db7cce6bd99ecfb9477e63821216.jpg]

https://mobile.twitter.com/petelau2007/s...8495276032

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

Аз за 3.2.7 говоря, не за билда .
Цитирай

А аз говоря,че 7.0 идва....Smile
Цитирай

(2016-10-08, 12:49:21)evil4o написа:  Пичове пред дилема съм. Понеже искам да сменя N5-цата и много си мислех да сменя на 5Х, но просто не мога да подмина цената на този. В България има ли го някъде или просто направо да взимам от сайта им?(Въпреки, че ми се щеше да има опцията на лизинг :/). Главно като перформънс в ОС-а ме интересува, ще ми липсват последните ъпдейти на софтуера обаче.

Много по-добър от е от 5x и определено си заслужава повече парите.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Изобщо не се замисляй...Едиственото предимство на 5X е google-ския android....и евентуално камерата...От там нататък няма място за сравнение...Smile
Цитирай

Не знам камерата какво и е предимството пред 3та. Евентуално на тъмно, но на светло е по-зле, гледал съм доста сравнения.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

мда сравних всичко и изгледах доста ревюта, малко се дразня, че не е със софт бутони. Пък и то като цена е почти двойно, щеше ми се да мога да го взема без да давам цялата заплата наведнъж Big Grin

Galaxy Nexus | LG Nexus 5 | Pixel XL 32GB | Pixel 2 XL 128GB
Цитирай

Oneplus 3 има възможност да бъде както с хардуерни така и със он-скрийн( софт бутони). Може би единственият такъв телефон.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

да де, ама няма как магически да изчезнат хардуерните и да не ми пречат Big Grin

Galaxy Nexus | LG Nexus 5 | Pixel XL 32GB | Pixel 2 XL 128GB
Цитирай

При мен се стабилизира батерията след няколко цикъла. В момента е долу-горе като 3.2.6. Но понеже писах в една тема за проблема в официалния форум, от OnePlus се свързаха с мен:


Цитат:tech <tech@oneplus.cn>
9:15 AM (4 minutes ago)

to me
Dear Oneplus Fan,

Good day!
This is from Oneplus Bug Hunters and we're here to get some info on the battery life you mentioned.

Can you tell us how long it lasts under normal use?
Here is the process to get logs on it(do this when you think it's consuming the battery fast, better when the battery is below 50%):
1.Input "*#800#" from dialing interface,enter "oneplus logkit", delete history log
2.Click "advanced",  choose "save log type", select all these options(Kernel, Main, System, Radio, Event, Tcpdump), then click OK
3.Click"save log" to start it
4. Input "*#800#" from dialing interface, choose “other log info”, click “battery history” every several minutes
5. Take a screenshot of the battery consuming situation and send it to us. (settings-battery)
6. Input "*#800#" from dialing interface, choose “other log info”, click “battery history” before you finish capturing the logs
7. Click "save log" again to stop it. Then send us the whole oem_log file (file manager-storage) along with the screenshots

Attention:
1.If the issue reappear easily, please open log and reboot the phone for get a detailed log
2.If the issue reappear hardly, please open the log directly and don't reboot it
3.Please make sure open the issue log at least 10 min
Considering the limited storage space of the phone, kindly suggest you switch the LOG off after capturing it.
And please kindly send the whole “oem log” document to this email, with screenshots of your recorded time.
Thank you very much for your time. And we'll try our best to figure it out.
 
Best regards,
OnePlus Bug Hunters
Май няма да  им върна, защото вече си точи нормално батерията.

OnePlus 3 64Gb

Цитирай

Поне им напиши, че нещата са се оправили.

Sony Xperia 1 II, OnePlus 5 64Gb, OnePlus X 16Gb, Android 6.0.1 Stock, Samsung Galaxy Nexus, Android 4.3 Stock Rooted
Sony Xperia Z2 tablet, Android 6.0.1 Stock, SONY Bravia KD-43X8309C
Цитирай

Направил съм го вече. Wink

OnePlus 3

OnePlus 3 64Gb

Цитирай

При мен батерията не е по-зле от колкото при 3.2.6, даже може би малко по-добре. 


Даже доста по-добре. Втори цикъл. На 54% батерията с 3.15ч. екран ползване за всичко без игри, основно на WI-FI с известно ползване и на 4G.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Аз пък съм много доволен от 3.2.7 по отношение на батерията....Smile
Не знам какво повече мога да искам....Smile
Цитирай

Момчета и момичета, да запитам как е аудио качеството на машинката? Имам в предвид качеството на възпроизвеждане на аудио фаилове през слушалки?

Android addictive 
Цитирай

Предвид убийството на Нексус серията и свръх цените на наследниците й се оглеждам за други варианти с чист, бърз и плавен Андроид.
Искам да попитам как вървят ъпдейтите на Оne, получил ли е Андроид 7 и ако да в какво форма(абсолютно чиста или на базата на Пикселите)?
Софтуерната поддръжка колко трае? 
Последно ОС-а на Уан Oxygen ли ще е? Че май вече няколко пъти ги смениха.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

(2016-10-20, 13:12:53)mita6ki9 написа:  Предвид убийството на Нексус серията и свръх цените на наследниците й се оглеждам за други варианти с чист, бърз и плавен Андроид.
Искам да попитам как вървят ъпдейтите на Оne, получил ли е Андроид 7 и ако да в какво форма(абсолютно чиста или на базата на Пикселите)?
Софтуерната поддръжка колко трае? 
Последно ОС-а на Уан Oxygen ли ще е? Че май вече няколко пъти ги смениха.

Телефона все още е с 6.0.1. Не се знае кога ще има ъпдейт до 7.0, но на 100% ще има.
Телефона е с Oxygen, но обединиха екипите, които се занимават с Oxygen и Hydrogen и в момента обединяват back end-a. Андроида ще бъде "почти стоков"(колкото и тъпо да звучи). Добавени са различни къстомизации + минимални промени в интерфейса.
Софтуерната пподдръжа не се знае колко ще трае, но Oneplus One(от 2014) e с 6.0 (тук не съм сигурен до колко това зависи от Cyanogen). За съжаление няма нищо официално и няма по-стари модели, от които да си направим някакъв извод.
Предния ми телефона беше като твоя, чаках пикселите, но още като видях слуховете за цени и дизайн се отказах. От август съм с OP3 и съм изключително доволен от всичко.
Цитирай

И аз се замислям много за 1+3 ... обаче, що го няма никъде тука да го взема на изплащане демн ит.

Galaxy Nexus | LG Nexus 5 | Pixel XL 32GB | Pixel 2 XL 128GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)