Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 3/3Т - OxygenOS ъпдейти - Обсъждане и коментари
#76

Директно рестартира... Значи не може да се изключи телефона докато не падне батерията, така ли? ? А ако не ми хареса мога да си сайдлоудна пак 3.2.4 нали?
Цитирай
Аксесоари
#77

(2016-09-16, 19:00:37)numak написа:  Директно рестартира... Значи не може да се изключи телефона докато не падне батерията, така ли? ? А ако не ми хареса мога да си сайдлоудна пак 3.2.4 нали?

Ако държиш бутона постоянно натиснат,телефона се изключва а ако го задържиш за 2 секунди и го пуснеш се рестартира.
Винаги можеш да се върнеш към 3.2.4

OnePlus 3 64Gb
Цитирай
#78

(2016-09-16, 17:55:36)besniabg написа:  С 3.5.2 съм от вчера. Телефона определено е по бърз с този ром. За батерията още не мога да кажа нищо. Бъгове несъм открил освен че като натисна и задържа пауър бутона не ми излиза буут меню а директно се резтартира телефона. Рома е почти готов за ОТА.

колега някаква промяна по Alert Slider-a?

Mi Note 10 Lite
Цитирай
#79

Silent mode е вече с вибрация. На мен най-много това ми липсваше в 3.2.4 но с приложението Notification slider от гугъл маркета нещата си идват на място(не изисква руут)

OnePlus 3 64Gb
Цитирай
#80

Дали оправиха с някой ъпдейт записа на видео? В началото по ревютата нали насичаше от време на време все едно прескача кадри. И звукът беше лош. Че само това ме спираше да го поръчам.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#81

С последния софт 3.5.2 казват, че е подобрена стабилизацията на видеото и има добавена опция за 1080p с 60fps. Лично аз снощи направо се бях засилил да го флашвам, но доста хора пишат, че имат проблем със връщането към 3.2.4, така че ще изчакам да стане официален, което трябва да се случи скоро. Smile
Цитирай
#82

Дано пуснат вече финална версия на 3.5 , където да  е  оправено видеото при 1080p и автоматичната яркост. Това са единствените две неща, които не мога да оправя с хак засега. Също така  няма да е лошо и сот да се подобри малко, както и ккомпресията на сснимкитеда не е толкова голяма.
Смятам, че тези работи е напълно възможно да  се оправят, особено след като вече минаха две бети. А пък да се надяваме след тва да почнатда работят по нугат ъпдейт.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#83

Пуснаха 3.2.6. За сега е достъпен само на немския сървър. Ето чейндж лога:

Optimized voice call quality of some IM applications.
Improved adaptive brightness performance
Improved camera quality
Fixed occasional green/yellow issue
Optimized white balance
Improved 1080p video recording
Addressed some bluetooth connection problems for vehicles
Allows third party application to modify ringtone
Optimized battery consumption when scrolling
Optimized touch accuracy when playing games
Added DozeMode switch in Developer options
Added PocketMode switch in Display settings

Инсталирам в момента. Дано наистина да са оправили адаптив брайтнеса, че е страшно дразнещ.
Цитирай
#84

Лол, изглежда наистина слушат хората и вървят в правилната посока. Чакам финален релийз скоро.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#85

Доста трудно се измъкнах от 3.5.2 Трябваше да отключвам бутлоудъра,да флашвам пачнато TWRP и с него флашнах 3.2.4 и стоковото рекавъри,после отново флашвам на 3.2.4 с ADB и чак тогава OTA упдейт до 3.4.6
Разбирам,че 3.5.2 е къмюните буилд ама тея от oneplus много не им се бачка. Вече седмица няма фикс за този проблем.

OnePlus 3 64Gb
Цитирай
#86

Ремикса, това си е финален релийз. 3.2.4 плюс нещата от чейндж лога. И най същетвеното – аутобрайтнеса май наистина е по-добре. Smile А камюнити билда с новите анимации новия шелф и така нататък продължават да си го развиват отделно и дано той стане официален скоро, че е нещо съществено Smile

А иначе за 3.5.2 буквално минути преди да флашна видях няколко мнения, че има проблем с връщането назад и се отказах и слава богу, че хич не ми се занимава с нещата през които ти си минал за да се върнеш на официалния релийз Smile
Цитирай
#87

Супер. Сега само чакам да го интегрират в Freedom Os.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#88

(2016-09-18, 16:15:35)numak написа:  Пуснаха 3.2.6. За сега е достъпен само на немския сървър. Ето чейндж лога:

Optimized voice call quality of some IM applications.
Improved adaptive brightness performance
Improved camera quality
Fixed occasional green/yellow issue
Optimized white balance
Improved 1080p video recording
Addressed some bluetooth connection problems for vehicles
Allows third party application to modify ringtone
Optimized battery consumption when scrolling
Optimized touch accuracy when playing games
Added DozeMode switch in Developer options
Added PocketMode switch in Display settings

Инсталирам в момента. Дано наистина да са оправили адаптив брайтнеса, че е страшно дразнещ.
С кой VPN ти го изкара, че при мен с FlashVPN не ми намира. И с VPN Master няма нищо.

OnePlus 3 64Gb

Цитирай
#89

Аз упдейтнах с VPN Master-free-unblock-proxy.Страна-Германия.

OnePlus 3 64Gb
Цитирай
#90

И с този не намира ъпдейт при мен. Странно, предишните ъпдейти така ги сложих от Германия. Аз съм с 3.2.4. Нали и вие оттам идвате?

ПП: след 10 опита ми го изкара. Ама е само 40МБ. При вас така ли е?

OnePlus 3 64Gb

Цитирай
#91

Малък е ъпдейта(40мб),малки корекции тук-там. Ще чакаме стабилен 3.5.2.

OnePlus 3 64Gb
Цитирай
#92

Толкова е Wink Това е само малко надграждане.
Цитирай
#93

Споделяйте как е батерията като мине малко време и стабилизацията на видеото при 1080п, както и автоматичния брайтнес. Дали са оправени тея неща както твърдят. Може да минат няколко дена докато мейкъра на Freedom OS вгради новия ъпдейт, щото " имал домашни за да даскало" Big Grin

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#94

Не знам какъв им беше проблема с тъча в игрите, но в момента SkyForce Reloaded след ъпдейта ми върви много зле, направо си сече, а преди летеше... CSR също е по-зле... След ъпдейта изчистих кеша, преиснталирах играта но нищо не се променя. Някой да среща проблеми при графично натоварване?
Цитирай
#95

За игрите не знам, не играя нищо на телефона. Но батерията определено се оправи сега след като с 3.2.4 беше по-зле. Точно след ъпдейта вчера вечерта го заредих на 100. Цъках към 40 мин на Wi-fi и си легнах на 94%. Като станах в 6 беше на 92%. Сега съм на 1.15 SOT мин на 87%.

OnePlus 3 64Gb

Цитирай
#96

И аз сега ъпдейтвам през OTA и Snap VPN Germany, за тези които имате проблеми след ъпдейта - във форума на OP пишат, че за пореден път като се флашне пълният РОМ с adb sideload и после wipe cache, проблемите изчезват.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#97

(2016-09-19, 09:09:53)stenlius написа:  И аз сега ъпдейтвам през OTA и Snap VPN Germany, за тези които имате проблеми след ъпдейта - във форума на OP пишат, че за пореден път като се флашне пълният РОМ с adb sideload и после wipe cache, проблемите изчезват.

Уайпнах си кеша, но игрите бозят! Току що гледам във форума още 4-5 вчовека са писали за това... Има една поговорка: Хубава работа ама циганска... Същото нещо се получи... Да, искаха хората по добра батерия, ама може ли толкова първосигнално да орежеш процесора и GPU-то за един час повече SOT... Тоя телефон масата от хора си го купуват защото е звяр, а не да му държи батерията с 2 часа повече...
Цитирай
#98

Не само уайп кеш, а зареждане на целия ром, не само ОТА - явно различно се флашват, има разлики и при предишните версии.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#99

(2016-09-19, 09:43:05)stenlius написа:  Не само уайп кеш, а зареждане на целия ром, не само ОТА - явно различно се флашват, има разлики и при предишните версии.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Разбирам те, но в случая мисля, че просто са орязали процесора и графичния чип за малко по добра батерия, което е недопустимо според мен Smile
Цитирай

Ако и без тва си го рутнал, му сложи Elementalx кернел и ще заспи.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)