Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с флашка
#1

Здравейте, преди малко реших да пусна филм от флашка ТДК дуал, т.е с двоен интерфейс. Филмите тръгват само с вграденият плеър, като някои са без звук което е разбираемо. Инсталирах първо мх, бс и накрая влс. Когато пусна някой филм с изброените веднага се затварят. Рестартирх тела същата работа. На таблета ползвам бс  и нямам никакви проблеми независимо дали чете от вградена или преносима памет.. Някакви идеи ?

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
Аксесоари
#2

Външните плеари май не можеха да четат от OTG кабел и флашка. Утре ще пробвам и аз и ще ти кажа.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#3

С таблета нямам проблеми...

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
#4

Установих, че самите външни плеари, тоест тези изтеглени от Pley Store не могат да покажат файлове от флашка. Вероятно се опитваш да ги отваряш от вградения файл мениджър или галерия, през които и при мен директно се затваря при избор да се отворят с не стоковия плеър. Обаче намерих решение и то е друг файл мениджър. Аз ползвам Solid Explorer, през него влизам в USB памет, намирам клипа, пускам го и избирам да стартира с MX Плеър, тогава няма проблем.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#5

Благодаря много !

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)