Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дойде някакъв ъпдейт
#1

Днес, на телефона на жената дойде някакъв ъпдейт.. около 120-130 мб беше. Някой да има наблюдения? Струва ми се, че работи една идея по-бързо в менюто.
Цитирай
Аксесоари
#2

Да не е lilipop
Цитирай
#3

И при мен дойде не е Лилипоп, можеби е някакво подобрение на 4.4.2 днес го ъпгрейднах и визуално няма никакви промени но се надявам да е оправило някои бъгове които са доста всъщност Big Grin пишете и вие какви са вашите наблюдения.
Цитирай
#4

Колеги, струва ми се, че след ъпдейта телефончето грее по малко.
Цитирай
#5

Ресет на устройството след ъпдейта не помага ли?

Sent from my MI5

 
Цитирай
#6

(2016-08-08, 16:01:36)NoMaD написа:  Ресет на устройството след ъпдейта не помага ли?

Sent from my MI5
За какво му е ресет ? За да грее повече ли? Smile

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#7

Хаха, абе кви са тия изсмукани от пръстите ъпдейти за клетите ни телефони? Някои сигурно вече с андроид 7 праскат, а ние като в памтивека Big Grin
Цитирай
#8

Най- вероятно е актуализация за дупката в сигурността за която писаха тази седмица .

КОЙТО ИСКА - НАМИРА НАЧИН , КОЙТО НЕ ИСКА - НАМИРА ИЗВИНЕНИЕ.
Цитирай
#9

Защо не иска да се качи новия update?

Качих го и вече няма root!!! Bu
Успях и да го руутна!
https://www.youtube.com/watch?v=YmhrtTNFaBA
Цитирай
#10

При мен след този въпросния ъпдейт батерията ми заминава по-бързо.Особено при игри разликата е осезаема Sad
Цитирай
#11

(2016-08-08, 18:34:40)tough написа:  Хаха, абе кви са тия изсмукани от пръстите ъпдейти за клетите ни телефони? Някои сигурно вече с андроид 7 праскат, а ние като в памтивека Big Grin

Честно казано освен някоя програма да не ти върви на андроид 4.4 други проблеми не виждам в това че според теб телефона е в памтивека Smile Това съвсем сериозно, въпроса е че на старите телефони новите приложения са проблем, т.е. ресурсите които искат хардуера им не може да смогне, най - вече липсата на рам.
Цитирай
#12

Аз имам проблем след ъпдейта.Като включа слушалките телефона замръзва.Абсолютно нищо не действа.Не прилиства менюто.
Цитирай
#13

Пробвал ли си с други и вкарал ли си ги докрай? При мен се е случвало, когато не съм ги пъхнал докрай да излизат снежинки като на стар телевизор.

LG OPTIMUS ONE P500  - Cyanogenmod 7 (2.3.7) DEATH => Samsung Galaxy SIII Neo 5.1.1 (Resurrection Remix LP v5.5.9) rooted TWRP => Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon - MIUI Global Stable 9.2.1.0 => Samsung Galaxy S20 FE - Android 12
Цитирай
#14

(2016-08-19, 22:58:27)vikic написа:  Пробвал ли си с други и вкарал ли си ги докрай? При мен се е случвало, когато не съм ги пъхнал докрай да излизат снежинки като на стар телевизор.

Днес пробвах с други и няма проблем.
Цитирай
#15

Ха, потрес!
Жената го ползва от Февруари 2015, и това е първият ъпдейт въобще. Смял съм се с глас. Беше малък, мисля 21 МБ пишеше, сигурно е за сигурността. Като цяло обаче, много по ми харесва как работи, спрямо S5.
Цитирай
#16

То ако имаше редовни ъпдейти,щеше да се държи по-зле и от S5.  Big Grin Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)