Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Възстановяване на IMEI
#1

Здравейте, някой знае ли как да възстановя IMEI на този телефон.Защото се ровя из нета ама нищо конкретно не намерих.
Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Изключваш телефона, задържаш едновременно бутона за намаляване на звука и изключване, в появилото се меню избираш Restore QCN.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#3

Не става така. Като дам на информация на устройството ми изписва версия на радиомодула Неизвестно. Затова и няма IMEI, не разпознава и Сим картите
Цитирай
#4

Имаш ли рут? Флашвал ли си нещо, не може просто така да изчезне.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#5

Няма рут. А се загуби след разговор по телефона, затваря се и след това сигнала изчезва. Може да е имало и актуализация някаква защото е бил настроен автоматично да се актуализира
Цитирай
#6

Ами направи ресет, ако няма ефект флашни този модем или пък обратното.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#7

Може и малко глупаво да прозвучи , но би ли ми казал как да го флашна този модем
Цитирай
#8

Ами трябва да ти е включена опцията за разработчици, инсталирани драйвери на компа, връзваш телефона и стартираш файла modem_CN_K920Pro.bat, само преди това кажи какъв ти е телефона, за европейския пазар или китайската версия.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#9

Това за кой пазар е беше по версията на софтуера нали? Софтуера е К920_S288_160224_ROW
Цитирай
#10

Значи изтегляш този файл и заменяш същия който се намира в: fw/modem/ и флашваш.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#11

Не иска да ми разпознае телефона, и драйвери сменях няколко пъти и пак ми изписва че не може да го намери. Нали телефон се закача към компа след си влязъл в менюто което идва след натискане на бутона за включване и бутона за нямаляне на звука.
Цитирай
#12

Не, телефона трябва да е включен и с отключен екран, закачаш и стартираш файла.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#13

Този път стана и всичко мина както е на картинката, без проблем, но няма ефект, отново ми показва че версията на радиомодула е неизестна, сега ще му направя хард и ресет и ще видя какво ще стане
Цитирай
#14

Направи, ако не се оправи преинсталиране, ако пак не се оправи е хардуер - за сервиз.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#15

Много ти благодаря за помощта, какъв софтуер да сложа, пак същата версия или да го сменя
Цитирай
#16

Който искаш, ако ще оставаш на петицата то последния 288 е най-добър.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#17

Файла от тук е предал богу дух, няма го вече...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)