Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Media Pad T1 10' зарежда за 6ч. при 4% батерия !!!
#1

Здравейте. Таблета ми е от Виваком. Преди да им го занеса и да ми кажат евентуално че не могат да помогнат, Моля някой разбиращ да предположи от какво може да е така. Върху зарядното, можеш да готвиш. Таблета и той е загрял но не толкова. В разклонител е включен в който е лап топа ми и усилвател. В началото не бе така. Това е трети път, но за първи път с проблема, пада толкова батерията. В 16.30  включих зарядното и в този момент 23.00 е 99%. Винаги съм включвал и изключвал много внимателно, като не съм дърпал кабела, а буксата. В началото обаче, го включвах към 23.30 и в 02.00 , 03.30 или когато се събудя но не по късно от от 06.00 си бе готов. Нищо не загряваше.  Лека топлина да. Сега нямам представа. И за да не стане по лошо Моля дайте ми акъл. В гаранция си е. На два месеца е. Ползван за слушане на музика и гледане на мачове по интернет.   Bu
Цитирай
Аксесоари
#2

Най-добре направо за сервиз, да не се губи време през оператор.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#3

(2016-08-08, 23:13:08)NoMaD написа:  Най-добре направо за сервиз, да не се губи време през оператор.

Sent from my MI5

Благодаря. Е добре че не е от много приложения. Обаче ще трябва пак, ща не ща през Виваком да е защото от тях е гаранцията. Язък че ни си взех Леново. Макар с доплащане. Леново бил малко по-добър и като не разбирам си спечелиха от промоцията на Huawei. Но на всякъде с късмета си. Big Grin
Цитирай
#4

(2016-08-08, 23:13:08)NoMaD написа:  Най-добре направо за сервиз, да не се губи време през оператор.

Sent from my MI5

Здравейте отново. Е ходи на сервиз. Смениха таблета, добре. Но пак зарядното пареше. Хайде обратно. Тия от магазина викат, стига бе изчакай. От чакане обаче, предишният в началото си бе добре, но после  взе да загрява, а и батерията му взе да пада от самосебе си без да съм го докосвал.  Та сега ме е страх и с тоя да не стане така и да рекат че аз съм си виновен. Обадих се на сервиза, а те казаха че не пишело за проблем с зарядното пращай го.. Айде пак ха сервиз. Като дойде таблета, тоя който ми го продаде, веднага каза че го пробвал и не загрявало вече, но при мен си загрява отново. На всички контакти пробвах, щот ми рекоха че /ел. мрежата ми е зле/ но пак си пари. Иначе засега проблеми с батерията и таблета няма. Но  на ония не им дреме. Давай. А и най важното е че като си прегледах сметките излиза че не е безплатен, а мислех че е. И  затова Ви моля пак за мнението. Мога и да отворя нова тема в която да питам притежатели на този модел дали е така и при тях и всичко ще е ок, но знам шефовете че не обичат тъпи въпроси, преди да отида да се разправям с Вивакомци. Или по точно да знам как да се разправям отново, ако е проблем де, това загряване.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)