Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нямам опция за 4g
#1

Здравейте колеги. Днеска си смених картата във виваком с идеята да ползвам 4г. До тук добре, сложих картата но в опциите никъде нямам LTE да посоча.. виждам wcdma/gsm което е и посочено но LTE няма... служителката каза, че не знае къде е проблема и викам няма да се занимавам с нея то се е видело. Звъннах на оператор тои ми каза да въведа код: *#*#4636#*#*(задържане) и зелена слушалка но ми изкарва грешен mmi код.. модела е 7505 и уж поддържа 4г но незнам защо не се получават нещата..
Версията на андроида ми е 4.3 ако има значение.
Цитирай
Аксесоари
#2

@MBX5T, защо ли си мисля, че от версията на OC може да е? Ъпдейт до 5.1.1 (Lollipop) няма ли устройството?

 
Цитирай
#3

Не съм ъпдейтвал защото съм доволен от тази версия и не ми прави проблеми много често се случва като се ъпдейте да има проблеми и за това... Smile
Цитирай
#4

@MBX5T, след актуализацията в менюто за настройките на мрежите ще има тази опция - изборът си е изцяло твой.

 
Цитирай
#5

Правиш ъпдейт до 5.1.1 и ще се появи опцията за 4G

Sent from my SM-N7505 using Tapatalk
Цитирай
#6

Направих update до кит кат и се появи 4г Smile. Сега въпроса е друг да седя с кит кат или да update до лолипопа ? Като прочетох из интернета много малко хора са доволни от лолипопа като че ли .. повече предпочитат кит ката.. и незнам какво да правя

едит:
Спрял съм автоматичното ъпдейтване но гледам ми е свалило пакета за лолипоп а аз не съм искал такова нещо и дори не ме е питало.. защо се получава така ? Къде мога да истрия сваления пакет за лолипоп и как да го спра при положение че не съм сложил отметка за автоматично ъпдеитване и не съм проверявъл ръчно за ъпдейт ?

в notification виждам: Software update Update postponed
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)