Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения за Lenovo Vibe K5 NOTE.
#51

МХ плеар от магазина,избираш "хардуерен декодер" и дъниш яко!
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте ,ползвам леново к5 ноут . От една седмица имам проблем с вибрацията ,включена е но на моменти изчезва. Има ли и други с този проблем?
Цитирай
#53

Смятам да ди купувам Леново К5 Nout, заслужава ли си?
Цитирай
#54

(2017-06-21, 23:00:47)Kracme написа:  Смятам да ди купувам Леново К5 Nout, заслужава ли си?


Кратко и ясно - не. Нито К6.
Цитирай
#55

(2017-06-21, 23:00:47)Kracme написа:  Смятам да ди купувам Леново К5 Nout, заслужава ли си?

Кратко и ясно ДА във всяко отношение! Имам к5 нот от 4 месеца . Купих го втора ръка ,затова не знам и колко е ползван. Модела с 3 рам и 32гб памет. С този телефон се преродих в буквалния смисъл. Батерията държи спокойно поне 2 дни при нормално ползване,а при екстремно поне ден.
Аз го ползвам така: 3часа и 5мин разговори и поне 3 часа екран и имам батерия от сутринта в 8 до 2 през ноща поне. Всичко съм пуснал без джипиес. Непрекъснато е с включени вифи и 4г,2сим и всички важни за мен програми са във фонов режим. Пръстовият отпечатък работи перфектно,дори и с потни пръсти. Бърз е и много рядко не сработва ,но почти не се случва. С телефона си слушам музика със слушалки Креатив и PowerAmp плеър закупен за 4лв. Аудио чипа си каза думата и така яко се чува през слушалки,че няма как някой да не се изкефи на макс.
Никакво загряване или нищожно такова във всекидневието ,дори при игри. Имах адски много дроиди ,а този е единствения който не загрява като печка дори при игра с виар очила. При работа с виар загрява,но не и като печка и единствено и само с виар очилата въобще загрява малко повече,иначе каквото и да го правите,този телефон само затопля.
При разговор ме чуват перфектно и чувам перфектно,не губи обхват,не насича,не създава проблеми.
При звънене колонката от 1 ват и включено долби на музика просто кърти стени,тоест чувам си телефона през две затворени врати(дървени) в къщи. Също ,удоволствието от гледане на тв и видео при тази качествена колонка е несравнимо ,поне за мен и в този клас телефон.
Камерата е единственото по слабо звено и то задната,към предната претенции нямам,но задната има добро цветоподаване,но е с бавен hdr и няма ръчни настройки. Въпреки това е добра и не мога да си кривя душата ,хваща момента не лошо. Предната камера е страхотна и забележки никакви нямам към нея.
На външен вид ,този телефон е красив,много красив,изключителен. Моя е златната версия и хора с айфон 6 се заглеждат и го имат за много скъп,а и метал,усещане на метал,какво друго.
Затова не разбирам ,защо колегата по-горе е написал не за К5 нот,след като този телефон е железен и верен приятел. Не ми е забил,не се е саморестартирал,не ми е трил информация,но и не съм го рутвал и пипал. Имах проблеми с карта с памет като вътрешна памет,тогава телефона зависва и рестартира няколко пъти,но след като махнах картата и сложих 2 сим ,проблеми нямам!
Който иска да има ,качествен,красив,не забиващ телефон,с отг и мега яка батерия, спокойно може да си вземе Леново К5 Нот!

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#56

Абсолютно съм съгласен, с написаното , телефона си е направо супер. ?
Цитирай
#57

За бюджетен тел. е перфектен.
Нещо се бъзика часовника.
Просто изостава фрапиращо, никога до сега не съм имал такъв проблем с gsm изобщо!!!
Идеи?
Цитирай
#58

Изключи "автоматично сверяване на час и дата"
Цитирай
#59

Нещо не мога да се оправя с долби атмос, не работи или така ми се струва. Опитвам се да си настроя екуалайзера, обаче нищо не става. Използвам го на Уиндоус, и си работи перфектно, а на телефона не ще. Някой да даде идея, нещо!??

Мой приятел с Леново К5 плюс, и при него е така.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)