Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения за Lenovo Vibe K5 NOTE.
#26

Ама интернета на 1-та карта ти е включен, нали? Въпреки, че не ползваш телефона и седи на масата.
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте,
искам да си взема нов телефон и не мога да си избера между  samsung galaxy j5, huawei p9 lite и  lenovo vibe k5 note.  Моля за мнение, също така, ако някой ползва някой от тези модели да сподели плюсове и минуси.
Цитирай
#28

Galaxy J5 не е от класа на другите два. Виж им характеристиките и си реши за какво ще го ползваш. Аз се чудех също между Huawei p9 lite и Lenovo vibe k5 note. Взех Lenovo-то, който е с малко по-голям екран (съответно по-голям размер на самия телефон), по-голям РОМ и поддържа Wi-Fi ас стандарт. Huawei е с малко по-мощен процесор.
Засега върви отлично телефончето, има и официален ъпдейт до Андроид 6.
Цитирай
#29

Благодаря, трябваше да преподписвам договор и също реших да е lenovo k5 note ,  но никъде го нямаше в магазините на виваком и си взех huawei p9 lite и за сега ми харесва.
Цитирай
#30

Тези, които имате проблем с бързото падане на батерията, от Китай или оттук сте си закупували телефоните ?
Цитирай
#31

Аз си го взех от виваком и батерията му пада бая бързо.много трудно ще изкара цял ден. Трябва почти да не го докосвам
Цитирай
#32

Ясно, значи не е от значение дали е от Китай или взет от наш оператор. Може би във версията ? Аз не можах да тествам на 5.х колко държи, а след като ъпгрейднах до 6.х не мога да върна на по-ниска.
Цитирай
#33

Здравейте. Ползвам Lenovo K5 Note от около седмица. Батерията издържа 3 дни при постоянно включен интернет, браузване, ползване на youtube, и т.н.
Като цяло всичко си е супер за сега, с едно малко изключение.
Вчера забелязах, че при изключени мобилни данни, 4G иконката, която се показва до тази за обхват при включени мобилни данни, продължава да стои, дори когато данните не са активирани.
Не беше така до вчера. Идеи защо се получава така?
Цитирай
#34

Споко,леновото има модул за сканиране и ако си сложила отметката на "4G",дори да си изключила обмена на данни,системата ти показва дали в момента си в 4G покритие,или 3 и т.н.Ако искаш да я махнеш,махаш тикчето от 4 и това е.
Цитирай
#35

Някой има ли идеи как да оптимизираме батерията по някакъв начин . Незнам някои от вас как издържат по 3 дни , но при мен е трагично вече. И аз съм с ъпдеит до андроид 6 . През ноща дори като не правя нищо  а сутринта е вече с 20-25 процента надоло
Цитирай
#36

След актуализацията ресет правен ли е?

Sent from my MI5

 
Цитирай
#37

По-горе отправих въпрос към тези, чиито батерии държат по 3 дни ама никой не отговори - версията на ОС лолипоп ли е ?

Ресет е правен няколко пъти и пак си пада бързо, но ще е добре някой да потвърди дали при версия на OS 5.х е същото или не ?


Изпратено от моят Lenovo A7020a48 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#38

След покупката беше ъпдейтнат до 6.0 веднага. След това батерията държеше средно по 3 дена. Изкарвал съм и 4 дена. С Андроид 6.
Закупен от технополис, които ги взимат от Леново България.
Така вече по-ясно ли е?
Цитирай
#39

Аз моя го взех нов от Виваком вече ъпдейтнат до 6.0 .  Няколко  часа по късно разбрах за какво става въпрос,визирам батерията
Цитирай
#40

(2016-10-29, 08:55:01)Vessy написа:  Здравейте. Ползвам Lenovo K5 Note от около седмица. Батерията издържа 3 дни при постоянно включен интернет, браузване, ползване на youtube, и т.н.
Като цяло всичко си е супер за сега, с едно малко изключение.
Вчера забелязах, че при изключени мобилни данни, 4G иконката, която се показва до тази за обхват при включени мобилни данни, продължава да стои, дори когато данните не са активирани.
Не беше така до вчера. Идеи защо се получава така?

И при мен се получи същото - оказа се, че 4G не иска да се изключи. След рестарт се оправи, явно забива.
Цитирай
#41

Някой ще ме светне ли откъде се слага втора сим карта , че нещо не откривам слот за нея . Дадоха ми нещо като игличка и като извадя държача има място само за една сим и за карта памет

Само да вметна че телефона не ми допада особено на мен.Исках го много заради екрана 5.5  и рамта 3 gb , но сега с удоволствие бих го заменил за Vibe Shot  например или  нещо друго с по силен процесор и разбира се издръжлива батерия  Stolt
Цитирай
#42

pistons,преди 5 поста съм обяснил-нищо не ти забива!Просто апарата ти показва в зона с какво покритие си.Ако искаш да го няма 4Gпри обхвата,при изключване на данните,махни и чекчето от опцията на апарата 4Г.
Цитирай
#43

Здравейте колега Daniyordanov,новите смартфони с две сим карти са направени така че работят с микро и нано сим карти,картите се свагат на тавичката за сим картите.Като по голямата карта се свага на мястото на микро sd картата,на потребителя му е дадена възможност да ползва телефона или с една сим и микро sd карта за памет или с две сим карти.Малко е странно решението на производителите но такъв стандард са въвели в повечето нови телефони,при по старите модели си имаше слотове за две сим карти и оделен слот за картата памет.Което май е по доброто решение.Аз го нямам модела,но при моя Huawei P'9 lite е така втората карта се свага на мястото на микро sd картата.Надявам се да съм ви помогнал.Приятна неделя

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#44

Благодаря много за отговора но това подяволите е страшна тъпня.Абе неам думи
Цитирай
#45

Чудя се какво да права телефона ми харесва но като разбрах от коментарите че батерията пада за 1 ден и направо ме отказа.Сериозно ли е така или само при някой телефони примерно ако попаднеш на развалена стока? Dodgy Ако може някой да драсне някой коментар.
Цитирай
#46

Няма ли някой да напише нещо повече за този телефон? За P9 lite написаха 1500 мнения вече. Или никой не купува Леново, или просто са безпроблемни, въпреки някои отрицателни мнения написани в обща форма за марката. Предстои ми след 20 дни да купя два телефона и се колебая между това Леново, P 9 lite и Samsung J7.
Ако някой го ползва от по-дълго време, моля да напише по-пространно как се държи този апарат.
Цитирай
#47

Ползвам го 3 месеца без никакви проблеми,взех го защото ми трябваше голям дисплей и 2 сим за сега напълно оправдава очакванията ми.Има опция за прехвърляне на обажданията от едната на другата карта,така не пропускаш обаждания въпреки че е с един радиомодул.Мелодия за всяка сим и за съобщенията,камера и батерия не коментирам,вършат ми работа,общо взето съм доволен а съм пробвал доста.

Оправих си Нота....най-после...>>>>>
Galaxy nexus......>>>Galaxy tab || 7.0^^^^Xperia Z3...И други неща вече...
Цитирай
#48

wladovm,благодаря. А как се държи при работа с приложенията? Всъщност аз няма да го товаря много. Батерията при нормално ползване как е?
Цитирай
#49

(2016-12-04, 20:04:52)anlon написа:  wladovm,благодаря. А как се държи при работа с приложенията? Всъщност аз няма да го товаря много. Батерията при нормално ползване как е?

Игри не играя,навигациие вървят ОК даже много бързо хваща спътници,батерията не я оставям празна защото постоянно ми трябва а и съм в камиона и като намалее го включвам,може би ден два ще изкара за разговори и интернет,не съм пробвал,всичко друго си отваря нормално.

Оправих си Нота....най-после...>>>>>
Galaxy nexus......>>>Galaxy tab || 7.0^^^^Xperia Z3...И други неща вече...
Цитирай
#50

Днес взех и аз един К5 Note с план от Виваком, първите ми впечатления са много добри, но имам въпрос относно слушането на музика със слушалки. Явно фабрично има ограничение на силата на звука и искам да попитам как мога да го усиля повече. На старото Леново P70 като стигна до ограничението и просто ме питаше дали искам да усиля звука още и като му дам ОК и проблема се решава, тук обаче въртя суча и не намирам как да го преодолея това ограничение.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)