Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Тих звук от слушалката
#1

Здравейте,
имам проблем със слушалката - едвам чувам отсрещния човек. Звукът е увеличен максимално. Още е в гаранция, остават 2-3 месеца. Преди месец го оставих в сервиза за Мтел. Върнаха ми го след седмица. Чувах си нормално две седмици и след това отново слушалката затихна. Сега разговарям на високоговорител. Пробвах с MTK Engineering да усиля някои от звуците, но не рискувах да го бъзикам много от това меню. Може и някоя опция да не съм я пробвал. Днес му върнах заводските настройки - пак няма промяна. Дайте съвет какво друго да направя или пак да го нося в сервиза? Не ми се оставя без телефон пак цяла седмица.
Цитирай
Аксесоари
#2

Носи го и си искаш оборотен телефон те няма да ти кажат че имат ми ти си искаш. На 3тия път в сервиз ще ти дадат идол 3 защото вече нямат части и нови идол 2ки

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#3

Имат части.
Преди 3 седмици ми смениха гаранционно дисплея, защото телефона прегря в жегата (докато говоря), и тъча се побърка. Та имат части...
Цитирай
#4

Явно за мен не са имали части за 2ката за това ми дадох 3ка

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)