Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с WiFi ,bluetooth и батерия
#1
Question 

Здравейте вчера направих грешката да си бартеросам здравия г2 и 50 лв за едно уж перфектно г3. На място като го гледах си беше ОК , явно го бяха заредили и е бил изключен докато не ми го показаха. А за вифи и блутут несъм се сетил и несъм очаквал да имат проблем но уви. Пускам клип на потребител от youtube който има същия проблем. Само да кажа ,че купих и нова батерия и тя кара по 2 часа .Надявам се някой да даде идея какво да го правя, ако кача цм 13 дали ще има ефект. Във инфото какво ми точи батерията пише "операционна система".
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей, опитай да му направиш хардуерен ресет : https://www.youtube.com/watch?v=nOntRTi8qvE
Презареди наново KDZ с LGUP и виж какво ще се случи.
CM13 не съм опитвал, но проблема с високото потребление на батерия от система андроид си го реших като минах на Fulmix 5.2. С 5.3 има разни проблеми и не съм го качвал. Сега се държи стабилно и може би вече цял месец нито съм рестартирал, нито ми е забивало нещо така че да ми глътне батерията както преди.
Дано се оправят нещата и да си го ползваш с удоволствие.
Цитирай
#3

Пробвай първо с hard reset, както те съветва колегата. С kdz файл за нашия регион. Виж закачените теми - има достатъчно информация в тях как да го направиш. Ако нещата не се оправят с това, няма да се оправят и с друг ROM.
Цитирай
#4

[/quote]

(2016-08-15, 06:48:12)madman написа:  Здравейте вчера направих грешката да си бартеросам здравия г2 и 50 лв за едно уж перфектно г3. На място като го гледах си беше ОК , явно го бяха заредили и е бил изключен докато не ми го показаха. А за вифи и блутут несъм се сетил и несъм очаквал да имат проблем но уви. Пускам клип на потребител от youtube който има същия проблем. Само да кажа ,че купих и нова батерия и тя кара по 2 часа .Надявам се някой да даде идея какво да го правя, ако кача цм 13 дали ще има ефект. Във инфото какво ми точи батерията пише "операционна система".

здравей, колега! успя ли да намериш някакво решение на този проблем?! на мен в момента ми прави същите проблеми...  Huh
Цитирай
#5

Cm13 има същият проблем. От андроид 6 е при мен. Минах през см13,см 14.... Уви. На СМ12.1 беше ок. Сега съм с Fulmics6.7. Да видим как ще е
Цитирай
#6

И с Fulmics е същата работа. Батерията пада бързо. Искам да допълня че ползвам Garmin гривна която постоянна връзка, уж bluetooth light.
Последно на stock андроид 5.1 нямаше тези проблеми.
Цитирай
#7

Инсталирах си Fulmics 2.7. За сега висчко е на ред. Единственият недостатък е че не върви толкова добре като 6цата., все пак е 5.0
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)