Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo tab 2 A7-30 Wifi проблем
#1

Здравейте на всички! От няколко дена съм забелязал, че както си стоя на wifi изведнъж интернета спира. Показва си, че съм си вързан, но нямам никакъв интернет на таблета. Като го спра и наново се свържа се оправя. Някой път и не иска да се свърже с рутера. Трябва да рестартирам таблета за да се оправи всичко. Дали трябва да се флашне ?
Цитирай
Аксесоари
#2

По добре първо пробвай с връщане към заводски настройки.

Lenovo IdeaTab S5000-H(Kit Kat 4.4.2),Prestigio 7500,32gb,Prestigio 5503 DUO(JB4.2.2)
Цитирай
#3

Пробвах го това първо. Оправя се за около седмица и след това отново започва да прави така ........ Пробвах и с хард ресет пак същото!
Цитирай
#4

Проблем с рутера?

Sent from my MI5

 
Цитирай
#5

Не е от рутера в таблета е проблема!
Цитирай
#6

Допълнителните настройки за заспиване на таблета как са ти? От wireless settings.
Освен това този таблет има ли Lenovo Secure или нещо подобно? Виж от него пак да не се спира интернета. Много досадно приложение е...

С коя версия ти е таблета? Тук можеш да видиш всички версии и дали си с последната. (може би трябва да си логнат, за да работи линка)

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#7

С включен WLAN при спящ режим е! Снощи го ъпдейтнах до 5.0.1! Преди него беше с весия 4.2.2. Това Lenovo Secure го имах и наистина в него имах най - големи съмнения, че прави нещо. Въпроса беше, че както си гледам някое клипче или сърфирам в интернет wirelessa се спираше без да показва нещо. На пръв поглед се вижда, че съм си свързан с мрежата, но не идва интернет до таблета Big Grin. Сега с новият софтуер това Lenovo Secure го няма. Наблюдавам работата му и засега нета не е спирал, но някой път ме изхвърля от мрежата. Странното е, че го чакам да се свърже автоматично и не иска. Давам на WLAN да видя мрежите и моментално се свързва без да натиснам нищо Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin. Какво да ви кажа LENOVO! :d
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)