Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo Phab Plus 770M - Възможни проблеми
#1
Exclamation 

Здравейте. Имам следните проблеми с устройството упоменато по-горе :

1. Не се презарежда или става много бавно (15 часа - 34 % батерия).
2. Не се разпознава като устройство от всякакъв тип Операционна система на различни компютри, като устройство.
3. Не се изключва/рестартира. Стъква на логото и това е. (Освен ако не го стартирам от Recovery Menu-то).
4. Мигаща подсветка (на игри, youtube видеа), не се отнася за менюто на телефона , само при динамични среди (видео и т.н.).
5. Factory Reset ... седя 8 часа в режима за FR, само че си стъкна. Тоест невъзможен ресет...

**Не е изтърван, не са правени софтуерни промени и подобни.**


Това са проблемите ми забелязани за времето от което го притежавам (Закупен на 16.03.2016). Утре отива на сервиз, защото вчера ми направи проблема със зареждането Grater . Не ме питайте как съм си правил BackUp-а Lol .




/До модераторите, ако не съм уцелил форума или темата ми е не подходяща, моля преместете я. Поздрави ! /

Lenovo Phab Plus Stock ANDROID 5.1.1
Цитирай
Аксесоари
#2

С Коя версия си - последната е тази -  PB1-770M_S000405_160420_ROW. От къде го купи? Да не е реплика?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

(2016-08-16, 11:00:16)Be6i4 написа:  С Коя версия си - последната е тази -  PB1-770M_S000405_160420_ROW. От къде го купи? Да не е реплика?

Закупен от Техномаркет. Последна версия софтуер.

Така. Днес  устройството се върна от "сервиз". Отбелязвам, че думта СЕРВИЗ е в кавички. След като не са погледнали изобщо горе изброените проблеми, са установили, че трябва да преинсталират ROM-а. До тук уж добре. След като са инсталирали ROM-а, не знам какво и от къде са чели, но Андроид не може да използва 30 GB storage за системата си! Максимално съм виждал 8 гб. SYSTEM PARTITION. Сега, приложения не могат да се инсталират на телефона, само и единствено ако имам SD мемори карта , защото "няма" място за съхранение на данни.

ЕКРАННА СНИМКА :
   

КАК ТРЯБВА ДА Е :
   


Да се върна на точките:
1. Не се презарежда или става много бавно (15 часа - 34 % батерия). - Следва седмичен тест и прослядяемост.
2. Не се разпознава като устройство от всякакъв тип Операционна система на различни компютри, като устройство. - Вече се разпознава
3. Не се изключва/рестартира. Стъква на логото и това е. (Освен ако не го стартирам от Recovery Menu-то). - Работи
4. Мигаща подсветка (на игри, youtube видеа), не се отнася за менюто на телефона , само при динамични среди (видео и т.н.). - НЕ е отстранено (забелязах че Lenovo НЕ предлага гаранционни условия за този тип компонент, проверете си гаранционните карти.)
5. Factory Reset ... седя 8 часа в режима за FR, само че си стъкна. Тоест невъзможен ресет...  - Пфаб-а работи, за момента не е нужен ресет.


След седмица ще напиша допълнително ревю как се справя устройството.

Lenovo Phab Plus Stock ANDROID 5.1.1
Цитирай
#4

Имате ли някакво развитие с фаблета? Много го харесвам като дизайн и функционалност, но след тези отзиви, както и множеството негативни отзиви в gsmarena, определено съм разколебан. Някакви проблеми с прегряване има ли?
Цитирай
#5

Аз съм със такъв гсм и няма проблеми никакви 
Но нещо почва да ми омръзва формата му и ще го сменям ако ви интересува нещо питайте
Цитирай
#6

Здравейте,
Аз съм отскоро стози телефон и ми правят впечатление две неща:
1. Не ми се появява LTE мрежата, а сим картата ми е на две години и сам си я рязах до микро сим.
2. Струва ми се, че батерията ми пада по-бързо, когато е на GSM мрежа, отколкото на автоматиченLTE/WSDSMA/GSM режим.
Извинявам се за тъпите въпроси, но съм бос по тези въпроси
Цитирай
#7

Смени си картата с нова и опитай пак.

 
Цитирай
#8

(2017-12-16, 14:09:01)NoMaD написа:  Смени си картата с нова и опитай пак.

Картата ти трябва да поддържа 4G.Отиди в офис на мобилния оператор и поискай да ти сменят старата сим карта с нова-4G.Услугата трябва да бъде безплатна.

Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.Honor 8 Lite,Redmi Note 7 4/64
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)