Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Решение за своеволно инсталиране на приложения?
#1

Здравейте преди 2 седмици си купих посочения телефон втора употреба и като го пробвах не открих проблеми но като се прибрах започнаха да изкачат значи телефона започна сам да си инсталира приложения да ги отваря изобщо да прави каквото иска с тях направих му хард ресет и забелязах че има няколко приложения които не са фабрични и си мисля че от тях е проблема но немогат да се деинсталират.

Снимка : http://prikachi.com/images.php?images/627/8876627z.png

МНОГО ВИ МОЛЯ АКО МОЖЕ ДА МИ ПОМОГНЕТЕ !


Снимки на Приложенията и др. : http://prikachi.com/images.php?images/628/8876628n.png  
http://prikachi.com/images.php?images/631/8876631W.png
Цитирай
Аксесоари
#2

Забрани сваляне странични приложения извън Маркета и деинсталирай Clean Mastera като за начало.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#3

Не мога да го деимсталирам.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#4

Пробвай с деактивиране тогава.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#5

Деактивирах го но пак си инсталира приложения сега пък някакво Yellow batery...
Цитирай
#6

Забрана инсталиране от неизвестни източници има ли?

Sent from my MI5

 
Цитирай
#7

Това беше първото нещо което направих
Цитирай
#8

Вероятно с префлашване на телефона ще стане най-добре.

 
Цитирай
#9

Умолявам те да ми обясниш стъпка по стъпка когато имаш време защото не се издържа.
Цитирай
#10

Преди време имах същия проблем с моя телефон.Решението дойде като го руутнах с кингруут,доста време ми отне руутването,защото постоянно изскачаха реклами,исталираха се приложения,няколко пъти се рестартира,но след 30 минутна борба всичко си бе ОК.Кингруута просто спира тези реклами и своеволни инсталирания на приложения,имаш и опция да изтриеш приложения,които по-принцип неможеш със стоковия мениджър на приложения

Sent from my LG-H502 using Tapatalk
Цитирай
#11

Руутнах го изтрих някои приложения за което ти благодаря но има и друг проблем който остана и той е че като си пусна клип от ютуб вибокс фейсбук дори и от музиката в телефона през пет секунди се спираъ на пауза ..

Излъгах те пак започна да инсталира...
Дай друг съвет
Цитирай
#12

След като руутна телефона включили отново кингруут има бутон "optimize now"при мен така се получи нямах повече рестарти и инсталиране на каквото и да е било. П.п Прегледай и приложенията в аутостарт в кингруут,ще откриеш апкто,което ти прави мизериики,триеш и всичко би трябва да се оправи.С кингруут се инсталира и още едно апк "purify"сканирай и с него.Късмет

Sent from my LG-H502 using Tapatalk
Цитирай
#13

Колеги, имам същия проблем, явно е вирус, получи се след рутване. За съжаление се намира във файл settings.apk и сигурно е опасно да го изтрия. Тъй като съм новак в андроид питам: ако флашна телефона ще се изтрие ли всичко както при формат на харддиск?
Цитирай
#14

И втори въпрос. Мога ли само да презапиша settings.apk, ако някой със същия модел ми го изпрати?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)