Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със снимка на контакт
#1

Здравейте, 
Имам проблем с поставянето на снимка на контактите. Откъдето и да взема снимката- памет, камера, sd карта, след като я задам на контакта, при набиране ми излиза едно малко кръгло прозорче със снимката, а около него някакъв цветен фон. Някой да знае откъде да го оправя, за да излиза голяма снимка?
Благодаря предварително
Цитирай
Аксесоари
#2

И при мен е така,явно някакъв бъг , ще чакаме актуализация ако пуснат

Huawei P30 Pro
Цитирай
#3

Ако имаш същите контакти записани и в SIM картата, се получава така. Прехвърли всички само в телефона и би трябвало да се оправи. В противен случай се получава така, че нито снимка, нито конкретен тон на звънене, може да се сложи на избран абонат.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#4

Ами то проблем няма нито със слагането на снимка, нито с тона. Просто снимката е много малка и почти не се вижда.
Цитирай
#5

Тя по принцип си е малка , г/д 3-3.5 см. диаметър. Това при входящо/изходящо обаждане, иначе в контакти е не повече от 1 см. При вас колко е, може ли някой да снима?


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#6

[Изображение: 18_08_16_3.png]temp image upload





[Изображение: 18_08_16_2_1.png]screen capture

[Изображение: 18_08_16_1_1.png]image upload no limit



Всичко е нормално но при набиране се вижда малка снимка

Huawei P30 Pro
Цитирай
#7

Ау, вярно, че е много малка и като че ли не на място.
Ето как е при мен
[Изображение: 28447505104_8013174229_c.jpg]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#8

(2016-08-18, 07:30:04)Jossi написа:  Ами то проблем няма нито със слагането на снимка, нито с тона. Просто снимката е много малка и почти не се вижда.

Ясно, просто недоглеждане от моя страна. Иначе наистина в "Контакти" и при мен изглеждат толкова малки (G3/G4) но при входящо/изходящо повикване са, като при @vargala81. Вярно че са много малки при теб, но логично обяснение нямам...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)