Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дилема между два модела телефони
#1

Здравейте потребители на форума . Обръщам се към вас за съвет , та предстои ми покупка на нов smartphone и съм се спрял  на  Lenovo P70 и Lenovo A7000. Та според вас кой от двата си заслужава повече покупката , не държа много много на камерата  повече ме интересува кой от двата би се представил по добре в производителноста . За сега само знам че P70 имал проблем с покритието , но за другия модел почти нищо не знам освен че екрана му е малко по голям в сравнение с P70. Благодаря ви предварително .
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте,имам lenovo P'70 от около 9-10 месеца.Другия телефон не съм го ползвал и нямам представа дали е добър.P'70 има по голяма батерия,дисплея е сравнително добър.Но модела работи добре само с 4.4.4 кит кат.Има официялен ъпдеит до лилипоп 5,1 ос.Аз го ъпдеитнах моя телефон до лилипоп 5.1 и започнаха проблемите,телефона взе от време на време да лагва и да се бъгва,камерата спря да работи.Оправих го с връщане на фабричните настроики.Иначе батерията е много добра и кара доста време.Спрямо А7000 моят телефон има няколко плюса-по голямата 4000 max батерия,по мощния процесор и 13 mp камера,16 гб памет и минус че последния ъпдеит за ос е до андроид 5.1 лилипоп.Плюсовете на A7000 пък са че телефона има ъп до андроид 6 ос и по голями дисплей и минус е малката памет от 8gb.Lenovo P'70 е отличен,много бърз само с кит кат,ако евентуално си го купите не го ъпдеитваите до лилипоп.Телефона има доста добър обхват за мобилната мрежа,отлична телефона връзка по време на разговор.Вие чувате и вас ви чуват с много добро качество.Като цяло съм доволен от P'70.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#3

Като потребител на Леново бих ти препоръчал да се насочиш към друга марка. Лично мнение
Цитирай
#4

Те нали другите марки са безпроблемни!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#5

(2016-11-11, 10:56:18)Ивайло69 написа:  Те нали другите марки са безпроблемни!

Не че са безпроблемни, но береш много по-малко ядове.
По-добре към друга марка, за да не бере такива ядове.
Цитирай
#6

Ами не знам, аз вече две години съм с леновото и не съм брал никакви ядове, ама никакви, перфектен сигнал, GPS, екран, батерията държи като в началото.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#7

Подрепям напълно!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)