Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Оправени проблеми по софтуера, и телефона като цяло?
#26

(2016-09-03, 20:16:39)speed7373 написа:  Напълно подкрепям poceh6630,с андроид 6 телефона е друга бира.

Друга бира ама наливна  Wink.Аз харесвам наливната бира,но сам си я поръчвам и си плащам за нея както съм платил и за телефон от Леново и искам да получавам това което са обещали, като подръжка и т.н.

Pocophone f1
Цитирай
Аксесоари
#27

(2016-09-07, 14:14:29)pavlin0 написа:  Друга бира ама наливна  Wink.Аз харесвам наливната бира,но сам си я поръчвам и си плащам за нея както съм платил и за телефон от Леново и искам да получавам това което са обещали, като подръжка и т.н.

Добре, отново темата вдигам като Lenovo Vibe P1 отписвам от възможносттите. Имам го и не съм доволен. Не знам на лош модел ли съм улучил или всички са такива.

Основно - да има за 2 сим карти и колкото по голяма батерия по добре. 

5.5. инча не е проблем. Ако има слот за карта памет - супер. Иначе ако няма слот, поне да има по голяма вътрешна памет.

Парите не са голям проблем.. Smile
Цитирай
#28

Погледни Xiaomi Redmi Note 4x!!!

Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#29

Не се чудете колеги, всеки закупил смартфон от Lenovo е съжалявал на даден етап, въпрос на време и онези, които не са "пропищяли" да го направят. Huawei, Xiaomi, ZTE, има много други по-удачни варианти на "китайци". Колегата gipso правилно е посъветвал.
Цитирай
#30

(2017-06-27, 20:24:55)donscot написа:  Не се чудете колеги, всеки закупил смартфон от Lenovo е съжалявал на даден етап, въпрос на време и онези, които не са "пропищяли" да го направят. Huawei, Xiaomi, ZTE, има много други по-удачни варианти на "китайци". Колегата gipso правилно е посъветвал.


Да, май си прав. Ще се ориентирам към нещо друго. заради една 5000mAh батерия която наистина държеше не мога да стоя с телефон от който не съм доволен. 

Прегледах този xiaomi redmi note 4x. Хареса ми но все още чакам за още предложения. Благодаря предварително.

Мислех си колко ли ще кара батерията на Huawei P10 dual sim? хареса ми и той, и е от по висок клас ама ме притеснява батерията... Smile
Цитирай
#31

Вземи Xiaomi-то,няма да съжаляваш.Имам Redmi 4,думка 10 часа екран,батерията е един път!

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#32

(2017-06-29, 02:31:25)gipso написа:  Вземи Xiaomi-то,няма да съжаляваш.Имам Redmi 4,думка 10 часа екран,батерията е един път!

Ще е като се върна от морето, идвам към България на почивка и няма кога да ходя да го взимам. 


Ще трябва да избутам някак с един от 2та леново дето имам или с двата... P90 pro и vibe p1...

Определено ще взема нещо друго, не леново. Може пък Moto серията да са по сполучливи. Май добре че спряха всички Леново серии и само мото серии ще има.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)