Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос относно цвета на шрифта на P8 lite
#1

Здравейте! След получения ъпдейт,цветът на шрифта на status bar-a, home button-ите и текста на приложенията стана черен, а преди беше бял. Има ли начин отново да е бял? Ето снимка:
   [Изображение: 2vn19jm.jpg]

ZTE Blade III->Samsung Galaxy S3->Sony Xperia Z2 5.1
Цитирай
Аксесоари
#2

Цвета в по-новите версии се регулира автоматично, взависимост от зададеното изображение. Сложи си по тъмен тапет и отново ще са бели.
Цитирай
#3
Photo 


Здравейте, ще пиша тук за да не отварям нова тема. Проблема ми е сходен.
След инсталиране на тема ми се промени големината на цифрите на някой места. Например цифрите в часовника при заключен екран и цифрите за времето в самото приложение за време са удебелени.
Изтрих темата, сложих старата, почистих кеша, рестартирах, но ефект няма. Някой знае ли как да върна стария размер?
Менюто в размер на шрифта ми е както винаги на - нормален.

[Изображение: 15iap6t.png]

Oneplus 8T > Nokia 5.3 > Huawei P8 Lite
Цитирай
#4

Понякога сякаш не зацепва темата както трябва и смесва с друга. Смени пак темата, пак изчисти телефона и рестартирай. Ще се оправи! Smile
Цитирай
#5

И така не става. 3 пъти правих така. Забелязах, че и шрифта е променен. Не е болка за умиране, но е дразнещо, че не мога да направя нищо.

Oneplus 8T > Nokia 5.3 > Huawei P8 Lite
Цитирай
#6

Пробвай да изчистиш данните на приложението за времето . Или ползвай emui theme editor за да прехвърлиш неща от друга трябва да се оправи
Цитирай
#7

Ако и така не стане, изчисти ръчно кеша и данните на приложенията за времето и темите.
Цитирай
#8

Благодаря на всички. С почистване на кеша и данни не стана, НО се получи с emui theme editor. Всичко е както трябва. Smile

Oneplus 8T > Nokia 5.3 > Huawei P8 Lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)