Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Счупен дисплей mi4
#1

След няколко зверски изпускания ми се счупи тъчскрийна на mi4 и половината не работи. Ще си го сменям сам и искам да разбера дали някой си е поръчвал тъчскрийн от някъде и дали е доволен. Някой, който да се доближава до оригиналния, по надраскване, яркост и отзивчивост и др. Предполагам, че оригинален ще се намери трудно и ще е много скъп.
Цитирай
Аксесоари
#2

http://www.dragon-tt.com/Products.aspx?m...64&fcid=16
http://www.dragon-tt.com/Products.aspx?m...64&fcid=11
Цитирай
#3

Благодаря!
Цитирай
#4

(2016-08-22, 17:21:22)mihailmihnev написа:  След няколко зверски изпускания ми се счупи тъчскрийна на mi4 и половината не работи. Ще си го сменям сам и искам да разбера дали някой си е поръчвал тъчскрийн от някъде и дали е доволен. Някой, който да се доближава до оригиналния, по надраскване, яркост и отзивчивост и др. Предполагам, че оригинален ще се намери трудно и ще е много скъп.
Като вариант може и тук :  http://www.aliexpress.com/wholesale?catI...r+Xiaomi+4+

 
Цитирай
#5

Здравейте колеги.

Има ли ъпдейт на линковете, че и на мен ми се налага да купувам стъкло (без LCD, зависи от цената). Някой да е поръчвал от магазин с под 2 седмици доставка?

Благодаря

SGNote N7000 - Xiaomi Mi2s - Xiaomi Mi4
Цитирай
#6

Аз днес си взех втора ръка телефончето, и съм доста доволен от всичко в него.За 150лв втора ръка го взех, в началото се изплаших батерията имаше як дрейн, можи би понеже бе с търговски ром 4.4.4 флашнах веднага 8.2.1 стейбъл и 6.0.1 всичко си дойде на мястото.Като изключим че, на екрана едва сега забелязах леко жълтеене около 1см за радост не се вижда особенно и това ме успокоява донякъде .За камерата мога да кажа че е по- добра според мен от mi max !И аз ще мисля след време за нов дисплей от али около 20 долара но нямам идея дали са качествени.
Цитирай
#7

(2017-04-08, 09:26:48)gongor написа:  Здравейте колеги.

Има ли ъпдейт на линковете, че и на мен ми се налага да купувам стъкло (без LCD, зависи от цената). Някой да е поръчвал от магазин с под 2 седмици доставка?

Благодаря

Здравейте! Малко късно видях, но все пак да кажа за тъчскрийна от dragon tt. Първо си поръчах един тъчскрийн, който се водеше оригинален дисплей и копие тъч за около 30 долара Когато пристигна се оказа, че тъча не работи. Върнаха ми парите и си поръчах оригинален тъч и дисплей за около 40 долара. Работят даже много добре, но като си свалях оригиналните от телефона има разлика. Иначе тъча работи като оригиналния, а дисплея е съвсем леко по блед от истинския. После за приятел съм поръчвал същия и той не е имал проблеми. Малко са скъпи, но тогава телефона беше на 10 месеца и реших, че искам да е оригинален. Ако не държиш за оригинален в алито има за 20 долара. Макар, че и за моя не съм сигурен но поне работи добре. А що се отнася само за тъч няма ка да си сваля само тъча без да строша дисплея. Пробвах се но неуспях. Ако с някъква машина в сервиз успеят, има само тъч в драгон тт за 11 долара. Това е. Дано не съм закъснял много.
Цитирай
#8

Не си!
Все още търся решение. Засега работя с мишка...
Търся евтино решение, тъй че ще търся още. 
Благодаря за отговорите до момента

SGNote N7000 - Xiaomi Mi2s - Xiaomi Mi4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)