Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(МТК) Redmi note 4 - представен на 25.08.2016
#26

off..да,ще ползват...в смотания нисък клас.никога повече мтк..
Цитирай
Аксесоари
#27

E преди наистина не бяха добре, но вече всичко е 6

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#28

Колеги какви са ви впечатления от телефона и как го сравнявате спрямо note 3 pro

RIP Sony Ericsson Xperia X8 2011-2014
Sony Xperia L 2014-2016
Xiaomi RedMI Note 3 SD 
Цитирай
#29

Не смятам че е ъпгрейд, но е с малко по-добра батерия и леки разлики в дизайна
Цитирай
#30

знам че звучи кофти от притежател на 3 про-то,но освен заради дизайна,с нищо не си заслужава-батерията изобщо не е ъп,а и туту точките са същите.добре че поне глобален му пуснаха че не беше на добре
все пак се надявам да има и сд вариант-с SD 625 поне Smile
Цитирай
#31

ПО-добре да няма, според мен.
Защото ще си губят времето в поддръжка на подобни телефони.
Да си се съсредоточат в нещо ново за пета версия и... така.
Вече имa много подобни модели и това пречи на поддръжката
Цитирай
#32

(2016-09-29, 17:32:17)dingila написа:  Аз си поръчах Redmi Pro
Много е подобен на този само че е с две камери и има хоум бутон което на мен ми липсваше като цяло.
Събота или понеделник трябва да е при мен Visslar

Пък за тоя Медиатек що се приеснявате толкова???
И Samsung ще почват да ги използват Wink
Дойде ли Redmi Pro-то как е?
Цитирай
#33

Събота уж...

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#34

(2016-10-06, 16:24:31)dingila написа:  Събота уж...

От къде го поръча?
Цитирай
#35

Моля този разговор да се води само в една тема!!!
Цитирай
#36

(2016-10-06, 16:52:30)suffer написа:  Моля този разговор да се води само в една тема!!!

ОК, Извинявам се местим се тук: https://forum.androidbg.com/showthread.p...096&page=3
Цитирай
#37

На главната страница на TopOne има реклама за намалението на телефона на 11.11.
[Изображение: topone1111.jpg]

Ако последвате линка от картинката, наистина в момента телефонът е на цена 231$. Обаче ако влезете нормално в продуктовата му гама и изберете от там този телефон, цената му в момента е 186$, или само 1$ по-висока от предстоящото намаление.

[Изображение: 11_11.jpg]

Явно ни очакват доста китайски номера, плюс неминуемите бъгове и претоварване на системата на Aliexpres в този ден, както миналата година.
И дали само този модел ще бъде "намален" или ще има и други модели в TopOne, някой виждал ли е нещо специално за този търговец. Тук вече излизам от темата за Note4, но не исках да пускам нова тема, въпреки че в този форум така е прието.
Цитирай
#38

Да се похваля, успяхме на сестра ми Ноте 4 МТК да сложим глобъл стейбъл. Беше с китайски стабилен.
Ето от тук се водех http://en.miui.com/thread-370620-1-1.html

Първия път не стана както трябва имаше трудност при ресет на телефона, не искаше да се ресетне, след 15-20 опита най-накрая успя, но после пък на локализацията нямаше България. Флашнах още веднъж същия ром, но този път през ъпдейтъра на тефона и този път всичко си беше ОК.
Има код за отключване, но не го отключих, че не ѝ трябва за сега на нея и вече си бях изяла ноктите с този стебъл. Не ми се флашваше дев ром и после пак стейбъл.

Samsung Galaxy S II; Samsung Galaxy Mega 6.3;  Xiaomi Mi Max Prime 4/128GB, Xiaomi Mi Max 3 4/64GB

Цитирай
#39

Някой, има ли впечатления от калъф за телефона?
Цитирай
#40

Поръчах си това телефонче ^^. Надявам се проблеми да няма като G4-ката ми..

Nokia 5230 -> Alcatel Pop C5 -> Alcatel OT Idol 2 -> LG G2 -> Meizu M1 Note -> LG G4 :3
Цитирай
#41

Днес ми е експедиран един Ноут 4 - 3/64, от Топ Уан (11.11), обещаха да качат Глобал Ст., защото още нямало Дев. Без DHL, обикновена доставка. Ще пиша за колко време ще дойде и дали ще мине митница, имам едно наум. Декларирали са го като 49$.

Xiaomi Redmi Note 5 4/64 Global; Global Stable 
Xiaomi Redmi Note 4 MTK 3/64; 
Xiaomi Redmi 3S 2/16: MIUI 8 7.2.9 Beta;
EX: Xiaomi Redmi Note 2 2/16: MIUI 8 6.11.3 Beta; SGS2 2/32: 4.1.2 - I9100XWMS1 (Cro) + PhilZ 5.15.9 - CWM6
Цитирай
#42

49 долара не е ли доста най лимита за стоки които не се обмитяват ?

... HTC Sensation -> Galaxy S3 -> Galaxy Note 4 -> HTC ONE M8 -> Galaxy Note 2 -> Xiaomi RedMi Note 2 Prime -> Xiaomi RedMi Note 3 16GB -> Xiaomi Mi Max 32GB
Цитирай
#43

Ами доста е, и си е за митница със сигурност. Необлагаемия лимит не беше ли до 30 лв.?

 
Цитирай
#44

Според зависи. Имам не малко познати, които са си поръчвали телефони и таблети от всевъзможни сайтове и някои плащат, някои - не. Както казах - имам си едно наум, ако отиде на митница - отиде, ако не отиде - добре дошъл! Умишлено така го поръчах, за да видя какво ще стане, като имам предвид, че може и по-скъпо да ми излезе, отколкото с доставката на DHL. Ще се разбере.

Xiaomi Redmi Note 5 4/64 Global; Global Stable 
Xiaomi Redmi Note 4 MTK 3/64; 
Xiaomi Redmi 3S 2/16: MIUI 8 7.2.9 Beta;
EX: Xiaomi Redmi Note 2 2/16: MIUI 8 6.11.3 Beta; SGS2 2/32: 4.1.2 - I9100XWMS1 (Cro) + PhilZ 5.15.9 - CWM6
Цитирай
#45

Днес го изтормозих малко телефона. От 8 сутринта на 100%, чак след обед почнах да се озъртам за зарядно. Игри, джойстици, видео... Фейсбук.  Доволен съм от батерията, с нормално ползване - пълен ден, без проблеми!


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай
#46

за съжаление не си постнал най важното-Sot
Цитирай
#47

Доколкото може да се прецени от първата снимка, със сигурност е повече от половината време, даже може и 5 чАса да е направил, а остават над 20 %. Има и поне 1 час на 4G интернет. Изглежда доста добре, а батерията тепърва ще се разработва.

Xiaomi Redmi Note 5 4/64 Global; Global Stable 
Xiaomi Redmi Note 4 MTK 3/64; 
Xiaomi Redmi 3S 2/16: MIUI 8 7.2.9 Beta;
EX: Xiaomi Redmi Note 2 2/16: MIUI 8 6.11.3 Beta; SGS2 2/32: 4.1.2 - I9100XWMS1 (Cro) + PhilZ 5.15.9 - CWM6
Цитирай
#48

(2016-11-18, 09:03:09)Wild bear написа:  за съжаление не си постнал най важното-Sot

Ето, за днес. Малко повече от 7 часа игри и Chrome... Като и ми се наложи да дръпна RR3 (цялата) през мобилната мрежа. За мен е супер.


Прикачени файлове Миниатюри
               
Цитирай
#49

да,не е зле,но очаквах малко повече.основния минус на този апарат си остава процесора.
Цитирай
#50

Да бяха използвали един SD652 с 3 РАМ и нямаше да има грешка този телефон..

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)