Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MIUI 8 - Global Stable
#26

Няма официален ром с български, освен ако не сложиш версията Global developer. Kакто казах с БГ са ромовете от Xiaomi.eu, които изискват да имаш инсталирано Custom recovery - TWRP и през него става инсталацията на самия ром
Цитирай
Аксесоари
#27

(2016-09-23, 20:55:58)suffer написа:  Няма официален ром с български, освен ако не сложиш версията Global developer. Kакто казах с БГ са ромовете от Xiaomi.eu, които изискват да имаш инсталирано Custom recovery - TWRP и през него става инсталацията на самия ром

благодаря за инфото ще се постарая да следвам указанията
Цитирай
#28

При мен след Global stable 8.0.1.0 се появи battery drain  from Google services.Също и лаг.Наложи се да направя hard reset и сега всичко е ок.Препоръчвам бекъп-а през mi account-a - върна ми всичко вкл. бележки,смс,call history etc.

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай
#29

Дайте линк за сваляне на TWRP подходящ за модела.


Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Цитирай
#30

https://www.androidfilehost.com/?fid=24421527759888153
Цитирай
#31

С dev rom 5.10.22. Имам TWRP, как най лесно да мина към MIUI8 global stable. Wipe all data през TWRP и след това инстал или трябва да го кача през fastboot?
Цитирай
#32

Може да си го пуснеш през ъпдейтъра и той ще си дойде, предполагам. Иначе най-чистия вариант е фастбуут
Цитирай
#33

Не идва през ъпдейтера поне съм dev версия, мога ли да wipe-на и през twrp директно да инсталирам global stable?
Цитирай
#34

Ами тъй като си с медиатек процесор ме е страх да не те подведа.
През twrp не винаги може да се инсталира стоков ром. Най сигурно си е с флаштул, на чисто.
Или си свали последния стейбъл от xiaomi.eu и слагай него през Twrp с всичките wipe-ове
Цитирай
#35

А какво точно има повече stable-a на xiaomi.eu от официалния? Smile
Цитирай
#36

Български език, базиран е на китайския стейбъл, няма излишни приложения на гугъл...
По, лесно се инсталира от текущото ти състояние.
Цитирай
#37

Miui 7.2.3.0 stabile някой може ли да ми даде линк за рома с бг език?
Цитирай
#38

https://www.androidfilehost.com/?fid=24459283995315559
Цитирай
#39

В Global Stable до момента няма български език, дори и в МИУИ 8. Ако държиш точно на него - натовари му ДЕВ, в него има, двете версии преди последната работят екстра. Последната (от 17 ноември) още не съм я натоварил да я пробвам, но с 6.11.3 си е идеално.

Ако питаш за някой гаражен 7.2.3.0 - извинявай, не съм разбрал.

Xiaomi Redmi Note 5 4/64 Global; Global Stable 
Xiaomi Redmi Note 4 MTK 3/64; 
Xiaomi Redmi 3S 2/16: MIUI 8 7.2.9 Beta;
EX: Xiaomi Redmi Note 2 2/16: MIUI 8 6.11.3 Beta; SGS2 2/32: 4.1.2 - I9100XWMS1 (Cro) + PhilZ 5.15.9 - CWM6
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)