Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Счупено стъкло на S3 Neo - Въпрос ???
#1

Здравейте на всички, 
 наскоро сестра ми си счупи стъклото на S3 Нео-то, за щастие всичко работи, само стъклото е на сол в единия край. Та от сервиза ми казаха, че ще струва 70лв подмяната, но трябвало да се смени всичко едва ли не..и си викам защо е толкова евтино, при все , че трябва да се сменя всичко..? Разрових се и видях, че при такива случаи е възможна и само смяна на стъкло, което ме наведе на мисълта , че майстора просто иска да прибере здравия тъч , и просто да сложи някъв китаец на негово място.. Какво мислите по въпроса  ?

Samsung Galaxy S6
Цитирай
Аксесоари
#2

Сменя се целия дисплей, ако е пукнат и тъча, а щом е само стъклото, би трябвало да ти смени само него. Може да отидеш в друг сервиз и да питаш дали трябва да се смени само стъклото или всичко, ако ти кажат само стъклото, го оставяш при тях, ако ти кажат че наистина трябва да се смени всичко, вече ти си решаваш къде да го оставиш.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай
#3

За тези пари ще сменят само стъклото(дигитайзера) ще поставят ново и си готов. Няма да пипат дисплея,щом е здрав.

-----------
Пай сеее ...
Цитирай
#4

Надявам се. Уж е точен човека, и преди сме ходили при него , ама знаеш ли...много измамници се навъдиха. Благодаря за отговорите, колеги !

Samsung Galaxy S6
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)