Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Забравена парола за Ми акаунт и невъзможност да се активира телеф
#1

Здравейте! Един приятел си инсталира MIUI 8 на Redmi note 2 и след това му иска да влезе в МИ акаунта си за да си активира телефона, но той не го помни. Има ли някакъв начин да се заобиколи това. През официалните начини през страницата i.mi.com не се получи. Не получава е-майл, който му изпращат. Подадох заявка за ресет на паролата, но изписаха, че ще разгледат случая в тридневен срок (работни дни) и ще върнат отговор на емайл, но се съмнявам,ч е и него ще получи на абв поща. Има ли някакъв друг начин за преодоляване на активацията?

Samsung Galaxy S8 Dual Sim Orchid Grey
Цитирай
Аксесоари
#2

Пишете на Abv Да питате дали блокират от китайските сървъри нещо.
Три дена няма какво друго да се прави освен Custom rom
Цитирай
#3

Засега му сложих Mokee Rom, но дано стане с възстановяването на паролата.

Видях това в руския форум за Redmi note 3 Pro, дали ще стане в моя случай, някой да го е пробвал-
Если вы заморозили mi аккаунт.
1) Заходим в twrp - Монтировать, ставим галочку на system.
2) Выходим в главное меню - дополнение - файловый менеджер(редактор)
3) Удаляем папку findMyDevice по пути system/priv-app
Все, включаем телефон и все работает
Можно в шапку(если не было)

Samsung Galaxy S8 Dual Sim Orchid Grey
Цитирай
#4

(2016-08-26, 10:45:19)ptashkov написа:  Здравейте! Един приятел си инсталира MIUI 8 на Redmi note 2 и след това му иска да влезе в МИ акаунта си за да си активира телефона, но той не го помни. Има ли някакъв начин да се заобиколи това. През официалните начини през страницата i.mi.com не се получи. Не получава е-майл, който му изпращат. Подадох заявка за ресет на паролата, но изписаха, че ще разгледат случая в тридневен срок (работни дни) и ще върнат отговор на емайл, но се съмнявам,ч е и него ще получи на абв поща. Има ли някакъв друг начин за преодоляване на активацията?

Aз дадох да ми преинсталират българско меню на  КСИАОМИ РЕАДМИ 2 И  не мога да го активирам сега,  уж ми пращат код но нищо не става.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)