Анкета: Важно ли е телевизора ви да е смарт, или предпочитане нормален? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Важно е да е смарт
55.66%
59
55.66%
Предпочитам нормален
29.25%
31
29.25%
Нямам телевизор
15.09%
16
15.09%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Темата е заключена
Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Важно ли е телевизора ви да е смарт, или предпочитане нормален?
#1

  AndroidBG ви пита...


"Важно ли е телевизора ви да е смарт, или предпочитане нормален? "
     
   


[Изображение: SmartTV-vs-RegularTV.png]



С участието си в Анкетата заявявате, че сте запознати с правилата за участие в Анкетите!
Аксесоари
#2

Преди 5 години предпочетох Smart TV и определено не съжалявам за избора си.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
#3

Сегашният ми не е смарт, но задължително следващият ми ще е такъв.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
#4

Нямам телевизор Smile
#5

Дегман стига де шегуваш се! Smile
Аз още не съм взел смарт телевизор.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
#6

Имам кинескоп ама не го предпочитам, затова писах, че нямам и за сега не ме вълнува какъвто и да било.

[Изображение: 21693249.jpg]
#7

Гласувах за Нямам телевизор, понеже спрях да гледам ТВ откакто си купих първия лаптоп (нач. на 2009). До цифровизацията имахме кинескоп, после купих Smart TV само и само майка да си гледа сериалите, понеже нямаме кабелна, а не ми се купуваше и цифров приемник, пък и стария телевизор сдаде багажа.

#TeamPixel
#8

Аз също нямам телевизор. Интересните за мен неща ги намирам в интернет.

Lenovo P70 + MIUI 9
#9

Няма смисъл да се дават пари за смарт, когато можеш да включиш едно raspberry pi и да щракаш с пръсти.

LG OPTIMUS ONE P500  - Cyanogenmod 7 (2.3.7) DEATH => Samsung Galaxy SIII Neo 5.1.1 (Resurrection Remix LP v5.5.9) rooted TWRP => Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon - MIUI Global Stable 9.2.1.0 => Samsung Galaxy S20 FE - Android 12
#10

имам си една 55 инчова 4К 3D смарт на сони и съм доволен

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

#11

Нямам телевизор Big Grin . Филмите ги гледам на компютъра, а като искам да гледам някой мач си пускам програмата TV Bulgaria. Пак на компютъра Big Grin

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Xiaomi 12X 8/256gb
#12

Не е дошъл реда на смарт телевизора у нас, но определено е удобство и следващият ми ще е такъв

SGS 6 [Stock 6.0.1]

#13

Смарт. Много по удобно ми е. Дори и много рядко да гледам телевизия, има много други неща, които си заслужават гледане на повече от 20-30 инча...
#14

Предпочитам нормален. Имаме 4 нормални телевизори в нас и съвсем спокойно си ми вършат работа.

Sony Xperia 1 II, black
#15

Смарт определено, два имаме и сега е наред детската стая Smile

Sent from my A536 using Tapatalk
#16

Смарт тв имам, най полезното нещо поне за мен в него е dlna.3d филми да съм изгледал 15-20 макс.За избор на тв поне според задължително да е 200hz реална честота опресняване на матрицата.


Sent from my iPhone using Tapatalk
#17

За мен вече е задължително да бъде смарт и то с Android TV (заради възможността за инсталиране на приложения). Не гледам телевизия повече от 10 години, но телевизора го използвам като монитор и таблет. Свалям си филмите на външен хард диск и си ги гледам на голям екран. Използвам активно миръринг и длна. Цялата ми музика (около 300ГБ) също е качена на харда, а телевизора ми е свързан с аудио системата и го ползвам като плеър. Също така ползвам Google Play Music и Spotify... нали е с Android.  Lol

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
#18

Да,определено. Обаче 3D-то не го използвам.Пробвах веднъж,но не ми понася на очите. Иначе често използвам YouTube.

The Truth is out there.
#19

Смарт тв вече са достъпни ценово ,така че бъдещето е в тях . Другите ще изчезнат както кинескопите .

galaxy s3 ; samsung tab a10.1 (2016)
"Не давай съвети. Умните не се нуждаят от тях, а глупавите - няма да се вслушат"
#20

На телевизора гледам само мачове. Не ми трябва смарт. Всичко друго на лаптоп, таблет, смартфон...и на кино!
#21

Не е важно телевизора да бъде смарт, защото смарт функциите са достъпни от съществуващи вече смарт устройства като смартфони и таблети Smile Хубаво е не всичко да става "смарт" с цел по-голяма сигурност, а и дори да не са "смарт", устройствата така или иначе изпълняват основните си функции, което е най-важното Smile

Sent from my XT1562 using Tapatalk

Android потребител от април 2013 Smile
#22

Използвам смарт телевизор от няколко години и съм много доволен Smile
#23

Със смарта е по-интересно и удобно Smile


[b][Изображение: 355814.jpg][/b]
#24

Моя е обикновен с 3Д ама е по смарт от кой да е смарт, тъй като се ползва за 2ри монитор на компа, а той си има няколко ОС включително андроид на виртуална машина та каквото ти е кеф ...
Та по добре обикновен с читава картина от колкото не толкова добър ама смарт ... винаги можеш обикновен да го направиш смарт с тв бокс, компютър и т.н. ... смарта обаче да даде по добра картина ...
Гласувам за обикновен.
#25

Ползвам Panasonic Smart Viera TX-L32E6E, закупен преди около 2 години за 700 лв. - в домакинството лично не гледам телевизия на него, но за тези си пари бе най-добрата покупка в него момент. Вързан е към рутера и редовно си проверявам времето, разписание на автобуси, гледам YouTube, стриймвам от време на време мултимедия от телефона и съм доволен от спецификациите и матрицата. Досега не съм имал никакви проблеми с него.

Изобщо има ли вариант да си купуваш нов телевизор днес, особено ако държиш на качество, и той да не е "смарт"?
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)