Анкета: Важно ли е телевизора ви да е смарт, или предпочитане нормален? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Важно е да е смарт
55.66%
59
55.66%
Предпочитам нормален
29.25%
31
29.25%
Нямам телевизор
15.09%
16
15.09%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Темата е заключена
Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Важно ли е телевизора ви да е смарт, или предпочитане нормален?
#26

Труден въпрос. Аз имам смарт тв Самсунг. От преди 4-5 г. Екрана работи перфектно. Но поддръжката на софтуера спря. И сега не ми дава сърце да изхвърля абсолютно работещ телевизор заради фърмуер. А и бутва бавно като ПЦ. Иначе има разни екстри: дистанционно през wifi, hbo go вградено в телевизора, едно дистанционно за всичко ...
Та всеки е на различно мнение според мен.

Аз моя проблем го реших с един Chromecast.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Аксесоари
#27

Eeeeeee и аз съм навит за смарт телевизор, ама не стигат средства.
#28

Купих си възможно най-евтиния "глупав" телевизор със сателитен тунер за да мога да ползвам пакет на Виваком без допълнителен приемник. Умишлено купих "глупав" телевизор, защото планирах да го направя "умен" с TV Box под андроид. Разликата в цената м/у "глупавия" и "умния" с Андроид (умишлено не споменавам други умни ТВ с техни операционни системи) беше м/у 200-400 лв. при 32 инчовите. Смятам, че е предимство да ползвам външно Андроид устройство включено в телевизора, отколкото да си купя "умен" ТВ, защото това устройство мога да го сменявам, като реша, че вече не ме устройват параметрите му за много по-малко пари, от колкото ако реша да сменя телевизора заради същите смарт функции. Тъй като при мен няма кабелни телевизии (абе въобще няма кабели на нищо, освен на ЧЕЗ), единствения достъп до телевизия са ефира (9 канала), сателит или интернет. Да, но пък интернета е достъпен само през 3G. В момента съм с 48GB пакет за интернет и безплатна телевизия през интернет - TV GO (45 канала) на Виваком. През интернет ползвам и Fusion на Булсатком (150 канала). Имам и безжична клавиатура с тъчпад, за да си ползвам "поумнелия" ТВ като комп. Определено смятам, че телевизора трябва да е "умен", но по-добрия вариант за мен е "мозъка" му да е външен, по собствен избор. Все още не съм изкарал 1 месец с тази "конфигурация" и не знам дали интернета ще ми стигне за ТВ, ровене из нета и озвучаване през Youtube. За момента трафика е екстра, с едно изключение - Android OS точи интернет почти колкото TV GО, което меко казано ме озадачава. Но ще го кастрирам някак.
#29

Няма достатъчно "смарт" за моите нужди, затова в хола - 55" + HTPC, в спалнята - 47" + Raspberry Pi.

Вечния бетатестер!
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)