Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със снимки камера файлове
#1

Здравейте, от известно време телефона ми не може да се оправя с файлове. Пробвал съм предимно със снимки като първоначално не можах да сваля файлове със снимка от нета, подобни файлове съм свалял преди и си стоят в паметта, след това при опит за прехвърляне на снимка чрез Вайбър отново без успех. Накрая установих, че и камерата не ми работи, тя снима но при отваряне на галерията пише "Няма мини изображение" и снимката я няма.
Някакви идеи?
Цитирай
Аксесоари
#2

(2016-08-27, 20:57:16)goltak написа:  Здравейте, от известно време телефона ми не може да се оправя с файлове. Пробвал съм предимно със снимки като първоначално не можах да сваля файлове със снимка от нета, подобни файлове съм свалял преди и си стоят в паметта, след това при опит за прехвърляне на снимка чрез Вайбър отново без успех. Накрая установих, че и камерата не ми работи, тя снима но при отваряне на галерията пише "Няма мини изображение" и снимката я няма.
Някакви идеи?

При мен става така,когато забие картата с памет,рестартирам и се оправя,съответно ако снимам когато е забила картата,снимките ги няма.Нагласила съм телефона снимките да се запазват в картата,а преди това нямах такива проблеми,когато нямаше поставена карта с памет в телефона.
Цитирай
#3

@betina75, а каква е картата? Може проблема да идва точно от нея.

 
Цитирай
#4
Big Grin 

(2016-08-31, 20:57:30)NoMaD написа:  @betina75, а каква е картата? Може проблема да идва точно от нея.

Да,проблема е в картата,когато нямаше карта и после бях с 4GB,нямах такива проблеми,сега е 16GB,и от време на време забива,но му свикнах Big Grin
Цитирай
#5

При мен проблема е че датата на камерата не съвпада с датата на телефона
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)