Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с G flex 2
#1

Здравейте,телефона от снощи започна с проблем ,като пуна камерата изображението забива.Направих му днес хард ресет и след стартирането се появи следния проблем.Вкарвам му езика след това иска интернет връзка ,свързвам го с рутера и после иска емаил адрес в гугал.Задавам му паролата и адреса след което тръгва да проверява информация и отново ми иска да вляза в имеил и парола.и все така .Не ме пуска в основното меню.
Помагайте че незнам какво да правя и защо не ме пуска след като през компютъра влизам в gmaila
Цитирай
Аксесоари
#2

Защото въвеждаш грешна парола или e-mail адрес.Провери дали пишеш правилно паролата си .

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#3

Пиша я правилно и като натисна ентер мисли малко 1сек.и пак се появява да вкарам имейл и парола.10 пъти го въвеждам и все едно и също.Когато въведа грешно ми изписва в червен надпис че е грешно въведен имейл или парола.
Цитирай
#4

Скипни влизането в акаунта, докарай го до хоум скрийна, тогава рестарт и час след това пробвай пак да влезеш.
Цитирай
#5

Неразбирам как да скипна акаунта.Не ме пуска до ночалния екран ,,цял ден се мъча нищо нестава.100 пъти въвеждам имейл и парола и нищо.В нета през компа си влизам в профила а от тук нестава нищо

Изтрих акаунта си в gmail,ще пробвам пак след час

Прикачвам снимки след хард ресета .Стигам до последната снимка и до тук.

Как да го докарам до хоум скрийна?


Прикачени файлове Миниатюри
               
Цитирай
#6

Колега този телефон твой ли е? Ако е твой би трябвало да си знаеш акаунта и паролата, ако не те пуска значи не знаеш паролата. Ако си влезнеш в gmail от компютъра правилно би трябвало да те пусне и от андроид устройство. Ако си сменил паролата през windows до 72часа няма да можеш да се логнеш от андроид устройство.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7

Мой е естествено ,бях е забравил и я смених през компа.И сега трябва да чакам 72 часа ли.А снощи си изтрих и акаунта както каза колегата по горе и сега какво да направя.Да я възтановя ли
Цитирай
#8

72 часа след като си я сменил ще можеш да влезеш със същия акаунт и сменената парола.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#9

Това ли е единствения начин до достигането на началния екран.Да разбирам чи всичко зависи от гугал

Влизане в профила от ново устройство LG G Flex 2
преди 23 минути.Така ми пише като влезна през друг телефон в профилами в gmail

Но като вкарвам имейла и паролата на LG стартира инф.се проверява и отново ми дава Потвърдете профила и така постоянно
Цитирай
#10

Ето как да си го отключиш >>


Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#11

Ще пробвам,но през комп.ще е по лесно
Цитирай
#12

Оправих телефона днес ,но засъжаление остана с същите симптоми преди хард ресета ,а те са че камерата не стартира или ако стартира забива ,изключеасе сама.Каква може да е причината,вирус ли има,за преисталиране на нов софтуер ли е?
Цитирай
#13

Напиши си модела и с кой софтуер си в момента. От тук си теглиш стоковия >> http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=142

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#14

Ето снимка

Може ли да ми обясниш малко по така подробно че не съм много на пред с телефонния софтуер.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#15

Първо щом стартира камерата и после забива е стара батерия. Можеш да пробваш да я смениш макар да не се сменя лесно и трябва да се разглоби телефона. Пробвай при включено зарядно дали ще има проблеми с камерата.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#16

Телефона е на една година.Включих зарядното но ефекта е същия.Стартира един път,задържа при пореден път или включва или забива или мисли много.Може да е вирус незнам,влизал съм кадели нее с този тел.
Цитирай
#17

Ако е мокрен лошо, ако искаш да го преинсталираш кажи Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#18

Нее мокрен телефона но явно за преинсталация.Пуска камерата,когато му е кеф,снима или забива.Като превключа предната няма проблеми принея ,само с задната.Когато е оставена включена предната камер,няма проблем ,стартира от всеки пътно щом включа задната почва фа забива или да се изключва.Някой път можр и снимка да направя ,различно.
Цитирай
#19

Колега големи мъки с този телефон, ако имаш гаранция, я трябва да имаш щом е на една година носи го в сервиза и кажи какво са ти мъките.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#20

Ето тема как да преинсталираш лесно е >> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=81373

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#21

Проблема че е купен от Италия и тук сигурно не важи гаранцията предполагам.
Цитирай
#22

Ако е международна - важи.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#23

Неее,ще ида на сервиз и ще кажат хората.Всеми се струва че може да е батерията защото с предната няма проблем а като включа задната един път се държи добре един път се изключва .
Цитирай
#24

Здравейте. Виждам, че темата е стара, но ми се налага. От скоро имам същия телефон. Купих го втора ръка за смяна на батерията. Смених я и на пръв поглед всичко беше добре, но! Камерата започна да забива. Натискам иконата и ми излиза черен екран с единствената опция - назад. Друг път направо ми пуска предната камера с която всичко е нормално, но не мога да премина към задната. Моля за съвет. Благодаря.
Цитирай
#25

проблемът е в платката на телефона. решение е смяна на платката с нова
това мисля че е страничен ефект от прегряването на процесора също така и не разпознаването на сим картите или на картите памет
(и това ми се случи) затова че сега имам 2 телефона с добри и работещи дисплей камери микрофони и т.н. но без основни платки
ако някой се интересува от нещо да пише
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)