Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации P9 Standart L09/L19
#26

Аз вчера получих ота до 182.

Huawei P9 
Цитирай
Аксесоари
#27

Абе какви са тези обновления, само аз ли си стоя на 166 и не получавам нищо? Sad
Цитирай
#28

Как мога да кача бета версията на Nought, на П9


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#29

Има ли някой тук който да използва интензивно вградения VPN клиент?
Цитирай
#30

Тъкмо попаднах натова .Може на някой да му бъде интересно !

Smile
Цитирай
#31

Записах се и сега чакам! Дано не е бъгава версията!
Цитирай
#32

Винаги има още какво да се желае от една "beta", но е похвално темпото с което Huawei започват актуализацията на телефоните си до Андроид 7.0. Smile 
http://www.mobilebulgaria.com/news/38969...android-70

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#33

Любопитството погуби котката Smile.
И аз съм в кюпа да видя/опитам нугата предпремиерно .

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#34

По-клипове в youtube, Нугата дооооооста добре върви, да не кажа като ракета направо. Съвсем променя телефона.

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#35

Официален Андроид 7.0 в началото на 2017г.
http://www.mobilebulgaria.com/news/38981...D0%B0-2017

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#36

Хехех приятна новина,доста сериозни са от подръжката на huawei.Дали нугата ще е последния голям ъпдейт за P9, доста рано за такъв въпрос, но .....

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#37

На мен ми върнаха имейл ,че съм удобрен!
Цитирай
#38

Може би това е новия фърм 2016.11.10 EVA-L09C432 EVA-L09C432B322-log
PHP код:
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>

-<root>

<component version="EVA-L09C432B322-log" name="TCPU"/>

<default-language name="en-gb">2057</default-language>

<romsurvey-flag>false</romsurvey-flag>

<point-version>true</point-version>

</language>


-<language name="bg-bg" code="1026">


-<features module="">

<feature> Huawei проектира EMUI 5.0 на базата на новоиздадената операционна система Android 7.0. Вдъхновението за EMUI 5.0 е почерпено от живите сини и бели нюанси на Средиземноморието. Интерфейсът е опростен и интелигентен и EMUI 5.0 също така идва с подобрена, мощна производителност, позволяваща на мобилните телефони да работят по-гладко. [Препоръки] • По-изчистен, по-интерактивен интерфейс Чисто нови ПИ и ефекти, вдъхновени от живите сини и бели нюанси на Средиземноморието. Опростени жестове, като повечето операции се завършват в 3 стъпки. EMUI 5.0 е с повече възможности за персонализиране, предлагайки на потребителите опционално оформление Android App Drawer. • Подобрени функции Системните операции са по-гладки, позволявайки ви да преглеждате огромно количество снимки, да преглеждате уеб сайтове и да извършвате по-бързи търсения. [Разберете повече] • Известия Оптимизиран дизайн комбинира преки пътища с известия, за да намали сложността на потребителските действия. Известия с докосване и задържане за бързо блокиране на съобщения и известия. Картите с напомняния са натрупани, за да се пести пространство. • Триизмерно управление на задачи Задачите са натрупани триизмерно върху потребителския интерфейс. Гладките жестове позволяват на потребителите да превъртат през задачите, като плъзнат нагоре и надолу. или да изтрият задачи, като плъзнат наляво или надясно. • Камера Камерата вече поддържа управление на добавки. Рядко използваните режими, като например пренагласяне на документ, са представени като добавки, за да се пести вътрешната памет на телефона. • Контакти Функции за споделяне и персонализиране са добавени към именните карти. Функцията за споделяне позволява бързо споделяне на контакти чрез Bluetooth, Facebook и други методи. Добавен е скенер към полето за търсене и заключения екран, което улеснява добавянето на нови контакти. • Имейл Подобрен начин, по който непрочетените имейли се отбелязват във входящата кутия. Потребителите вече могат бързо да трият, отбелязват със звезда и маркират имейли като прочетени или непрочетени от лявото плъзгащо меню. • Настройки Създадена е нова функция за предложени настройки, която препоръчва ключови настройки на базата на текущото състояние на устройството. Телефонът ви вече е по-способен да се адаптира към вашите навици. Добавена е новоразработена функция за чекмедже. Когато тази функция е активирана, тя скрива несистемните предварително настроени приложения в чекмедже на началния екран, предоставяйки ви едно чисто и подредено оформление. Добавена е нова функция за чекмедже в настройките. За настройки, за чието нагласяне се изискват две или повече стъпки, потребителят вече може да прескочи директно назад към страницата с основни настройки с един жест. Добавена е информация за спешна помощ. Потребителите могат да добавят своите имена, кръвна група и друга информация, така че персоналът на органите за спешна помощ да може да види тази информация от заключения екран. Добавена е функция App twin, която позволява на потребителите да влязат в два различни акаунта за приложения от друг производител, като например WhatsApp и Facebook. [Бележки към актуализацията] 1. EMUI 5.0 включва значителни промени във функционалността, които може да повлияят на навиците ви на използване. За повече подробности посетете уеб сайта за потребители на Huawei на адрес http://consumer.huawei.com и вижте нашето ръководство за потребителя. 2. Тази актуализация няма да изтрие личните ви данни, но препоръчваме да направите резервно копие на важната информация, преди да започнете да актуализирате. 3. Системата ще се рестартира след актуализирането. Това ще отнеме около 10 минути. След актуализацията началният екран автоматично ще покаже темата на EMUI 5.0. 4. Ако срещнете проблеми при използването на EMUI 5.0, документирайте проблема или се обадете на официалната ни помощна линия. Посетете уеб сайта за потребители на Huawei за информация за помощната линия. </feature>

</features> 
Който иска да пробва ЛИНК

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай
#39

Закъснял си с информацията,отдавна линка е предоставен в раздела!
Четете малко,повтаряме едно и също,като някои склеротици
П.с.И още повече,че ъпдейта ще дойде със специална таблица в която ще се описват проблемите и след изтичането на бета периода,ще се обнови до стабилна такава!
Цитирай
#40

дай да го видим този мейл Smile не трябва ли да ги кажат на 14 ?
Цитирай
#41

Ето част от имейла


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#42

И аз съм одобрен за андроид бета 7

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#43

Когато кандидатствах за бета тестер със Nexus 6P,не открих никакви бъгове!Скоро ми пратиха 7.1,някои приложения ми крашнаха,но това не зависи само Нугата,самите приложения се бавят с оптимизациите си с новата ОС
Цитирай
#44

този мейл и аз го имам, но той не е ли, че си се регистрирал за участие. т.е. да бъдешсред тези дето ще бъдат изтеглени за бета тестовете
Цитирай
#45

@lost in ,много си прав, че някои приложения няма да бъдат оптимизирани за нугата.Бях бета тестер на ios 10 и докато не излезе официално ios 10 имаше приложения, които бяха неизплозваеми.
@henshiro щом имаш мейл ще бъдеш бета тестер и на 14-ти ще се радваш на нугата.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#46

Братушките вече са я пуснали за свободен достъп Big Grin
Цитирай
#47

След последния ъпдейт се случва, като ми звънне телефона и дисплея не се включва, нито има вибрация. Някой да е срещал подобен проблем?
Цитирай
#48

С кой си?
B182 ?
При мен върви перфектно
Дай му фактори резет
Цитирай
#49

Да. Фактори ресет ползвам само като сменям телефона с нов Big Grin . Много рядко се случва това, но си е дразнещо. От 4 години ползвам Huawei и съм стигнал до извода ,че телефона работи перфектно , докато не почнеш да го ъпдейтваш Big Grin.
Цитирай
#50

Аз пък имам други наблюдения
Със жена ми сме.фенове на марката от както излезе Ascend P6
В повечето случаи,последната е в пъти по оптимизирана.Имало е и лоши попадения,но те никога не са били последни.
П.с.Рядко ми се е налагало да правя фактори резет,но се е налагало и нещата са се оправяли!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)