Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации P9 Standart L09/L19
#51

A според вас със ресета дали има шанс да ми се оправи липсата на 4g/LTE или не  Smile
Пробвах и аз 182 - нямам проблеми сякаш .. само за батерията имам съмнения , че като не се използва телефона пада по бързо, но с нея си имам проблеми ( или поне така си мисля аз ) откакто съм го купил ...
Цитирай
Аксесоари
#52

С b182 ,бях писал по назад,че android system вече не толкова локум от към батерия!
Определено е по добре
П.с. Аз ще правя фактори резет,когато получа другата седмица Нуга 7 бета
Искам всичко да ми е начисто с новия фърмуер
Цитирай
#53

jinjileza, няма да имаш 4G/LTE след hard reset тъй като SIM картата ти не поддържа тази мрежа или от операроа не са ти активирали тази опция.
Цитирай
#54

Дадоха ми нова сим карта като го купих уж Neutral


[Изображение: Screenshot_2016_11_13_09_03_07.png]
Цитирай
#55

Няма какво друго да направиш,освен фабрични настройки
Цитирай
#56

Продадох на мой приятел моя SGN4, и двамата ползваме един и същ оператор със служебни карти, които са 4G/LTE. Оказа се, че неговата не е активирана от Мтел за 4G мрежата, но е съвместима. Обади се и питай.
Цитирай
#57

Провери си все пак в мобилна мрежа - предпочитан режим на мрежата какво е зададено .

Smile
Цитирай
#58
Rainbow 

Избрана ми е опцията 4g/3g
Картата ми е от новите за 4g
Приех някакви интернет настройки ... или от тях наистина нещо не е активирано или е от телефона ...

Сега тъкмо си направих копие на данните ... ще го заредя и ще му дам ресет да видим .. ако не ще отида пак до Теленор-а :Smile
Така и така го ползвам от скоро все още нямам много качени неща .. а и като си имам копие не би трябвало да има проблем

P.S : Обадих се до Теленор , че да не се разхождам до офис и пак да ми обясняват простотии ...
Имало 3 условия , които трябва да покрия за да използвам 4г мрежата :
    1. Телефон с 4g  
    2. Карта , която поддържа 4g   
    3. Планът , който ползвам да е с 4g - т.е - трябва или да си подновя договора или да мина на друг ( по-скъп естествено) ... остават ми 8 или 9 месеца при тях .. и незнам дали изобщо ще го подновя тогава Smile

Цитирай
#59

Пфу..къде бил ключа на палатката,за малко телефона да го отнесе  Visslar
Цитирай
#60

(2016-11-11, 11:36:09)lost in написа:  Ето част от имейла
Huawei ми изпратиха същият имейл, но чак след петия ми опит. Проблемът е, че няма приложена въпросната таблица. Вие имате ли я? Някой би ли я споделил? В крайна сметка някъде ще трябва да докладвам бъговете.
Благодаря предварително.
Цитирай
#61

Таблицата ще пристигне с ъпдейта/бетата/нугата/7.0 т.е. днес

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#62

някой нещо ? за сега няма нищо при мен. интересно ми е колко ще се сговнясат нещата със тоя андроид 7 и после дали трябва да правя ресети и тн.
така и така ползвам nova... няма да усетя много разлика, но за спорта ще го видя
Цитирай
#63

Пристигна бетата при мен


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#64

появи се пустата нуга Smile
Цитирай
#65

И при мен се появи, но ще го качвам довечера, когато се прибера у дома.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#66

И аз съм на работа,довечера го качвам да видим
Цитирай
#67

батерията пада по-бързо. AndroidSystem ми е на 35% и смуче здраво
Цитирай
#68

Това се очаква, има ли крашвания на приложения, как е визуално нугата -лаг?Нямам търпение да се прибера и да слагам бетата.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#69

очаква се ама дразни Smile визуално е една идея по-кул. лаг не съм видял до момента. ако някой стигне до разрешение на проблема с батерията да свирне Smile
Цитирай
#70

Относно батерията ще чакаме отзиви в xda и 4pda, но е възможно да я фикснат чак след, като излезе официалния андроид 7, не се надявам на фикс в рамките на тестовите две седмици.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#71

тогава да си връщам старата 6-ца Smile очаквахчп-добро изпълнение (поне до момента)
Цитирай
#72

Регистрирах се, получих мейл, че съм удобрен ама нямам Нуга още!
Цитирай
#73

Провери на ъпдейтъра ръчно, аз я свалям нугата.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#74

И ръчно и крачно проверих ама няма!
Цитирай
#75

На мен досега нищо не ми е крашвало .. визуално има някои неща , които ми харесват и повече и по малко ...
Забелязах нещо дребно , което мен ме дразни лично - като вкл. приложението фенерче и светва веднага Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)