Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации P9 Standart L09/L19
#76

Дойде ми и я сложих, но нещо не виждам и не намирам темплейта за бъгове!
Инак, много съм доволен от опцията "Комфорт на очите", т.е. филтър за синьото.
Цитирай
Аксесоари
#77

Зареждам батерията и започвам лова на бъгове.
Аз също не открих темплейта за бъгове, явно ще го чакаме ОТА.
Имам чувството, че малко по-бързо работи телефона

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#78

като цяло една идея по-бързо и на мен ми се струва. систем процесите на колко са ви
Цитирай
#79

Коментиране на процесите мисля, че е най добре след едно пълно зареждане на батерията, така мисля аз или...

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#80

от 0 до 100 и след това да мислим ? моля, сподели защо
Цитирай
#81

Да споделя и аз мнение повече от доволен съм за момента няма лагове интерфейса е доста по готин по моят вкус, батерията може да се кажа че е идеално като за бета без да ресетвам нищо след упдейта с всичко пуснато без нфс кара една идея повече от преди има дребни багове но не е като при самсунг официалните упдейти да има дрейн и тем подобни
Цитирай
#82

Върви много гладко и много леко
За сега е това,впечатлен съм
Цитирай
#83

Почти 2 часа включен екран, а са използвани около 30% батерия. При заключен екран с парола и включено отключване с пръст, следователно само скенера не отключва телефона.

лЕЕЕкичко почва да ме дразни туй синьо в падащия панел!
Цитирай
#84

Снощи телефона е спал, като бебе -заредих му батерията и на сутринта не беше паднала дори с процент.Ползвам нова лаунчер и при отключване с отпечатък после трябва и пин да вкарвам (както е описъл и колегата Thunar515), а на новата ползвам с двойно почукване да се зключва екрана супер удобно ми е, но сега с това отключване е ебати досадното.При стоковия лаунчер с отключва с отпечатък, не търси и пин.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#85

В настройките на Нова махнете заключването
П.с.Тази таблица за доклади не я  намирам,ей това това намерих


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#86

Дайте някой скрин, преди време сложих бета6 на с6 и като излезе официалния 6 останах разочарован, нищо ново нямаше, затова мисля да чакам финалния 7 и тогава да го слагам Smile
Цитирай
#87

[Изображение: 501081eeee8f6342a28760a4b65285db.jpg][Изображение: cf5242964c3b78439f1609b88296a753.jpg][Изображение: 8f86a15b0e9adaa480d1cde553c13c2e.jpg][Изображение: 9221ef21b5c523092e3e1bf5b1078a61.jpg][Изображение: 86973556a5c12b973751a26aff06d39d.jpg]

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#88

Писах на съпорта по какъв начин ще се докладват бъговете,понеже никъде не намирам въпросната таблица!
Аз открих вече два,единия при входящо обаждане,понякога я дава размазана на цял екран,а друг път малка,но изчистена
Другия е при известията
Цитирай
#89

Колеги и аз съм одобрен за този тест, но все още не мога да я сваля тази бета версия. Пробвах и през ъпдейтъра и през HiCare и нищо. Вие как го получихте този ъпдейт?
Цитирай
#90

Идва като OTA ъпдейт.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#91

ОТА, но трябва да си пратил мейл със имея си и тн. още от вчера го има
Цитирай
#92

Аз също пратих мейл и имам потвърждение от тях за бетата, но нямам ОТА все още. Писах на Huawei, но нямам отговор досега...

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#93

Още един бъг
Графика за време на конфорт на очите не реагира
Цитирай
#94

Странно при мен работи, настроен е от 22:00 до 7:00ч. и снощи се включи,а днес си спря в посочения час.
Пробвах няколко приложения за заключване на екрана с двойно почукване, но при отключване с отпечатък трябва да въвеждам и пин, което е адски досадно -преди бетата не търсеше пин.
Ползвах тема свалена от xda (преди бетата) за emui 4.1.1 -не можа да заработи под emui5.0.
Успешно се сменя на фонт-а.
П.С. как е камерата при вас, според мен моята снима/фокусира бавно -сравнявам с iphone и samsung s7 -при тях настикам и веднага снима, а при мен има леко забавяне което ме дразни.Така беше и преди да мина на нугата, търсих в настройките на камерата режим спорт или нещо, което ще ускори снимането, но нищо не открих.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#95

И при мен го има бъг-а с входящото обаждане ... 
А комфорта на очите не ми изключи в определеното време .


Тези , които ползвате опцията за насрочено вкл/изкл. на телефона .. след като се включи занулява ли ви се използваното време на батерията .. ?
При мен вече няколко пъти се получава така , че сутрин като го взема и е на 10-15 минути използвано , а нали уж е от последното зареждане Smile
Цитирай
#96

не се включи в нагласеното време, за изключване да не говорим. реално, част от проблемите може да идват от това, че много от нас ползват лаунчери. Аз например съм с Нова. ToDoIst цъкам и ми казва, че имам 1 година... натискам и се изключва. HiCare имам две иконки (стара и нова). Фенера светва бързо, но това за бъг не го виждам Big Grin фокуса и на мен ми се стори, че е една идея по-бавен. Нотификации под иконките нямам. Моля, някой да тества Viber дали има notifications, че преди имаше драма с това.
Цитирай
#97

Аз когато тествам,лаунчери не ползвам!
Въпроса е,къда да се докладват нещата?!
Цитирай
#98

интересно, но за сега няма такова нещо като пратени таблици от Huawei
Цитирай
#99

Здравейте,
Приложеният темплейт ще изпратим на Вашата поща съвсем скоро!
Успешен вторник! Smile
Поздрави,
Екипът на Huawei(за колегите търсещи темплейта) Smile

Huawei P20 Pro DS
Цитирай

То вече е успешна сряда ама айде ... ще почакаме още малко Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)