Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации P9 Standart L09/L19

аз пък имам се проблем,след актуализацията направих резервно копие после хард ресет,след това давам възстановяване обаче не ми изкарва нищо...на какво се дължи това,някой знае ли

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай
Аксесоари

Зависи къде си запазил резервното копие, в СД карта или телефона, ако е било в тела и си правил хард ресет, нормално е да го няма вече Smile

Huawei P9
Цитирай

Точно така. За да ти се запази резервното копие, трябва да е запаметено на мемори карта.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Най-накрая всичко работи! Мрежата на Теленор се оправи и нета си тръгна, пфу един проблем по-малко.

Батерията сега ще се тества.
HiVoice вече работи след фул ота.
HDR мода работи, преди това нямаше разлика като го пуснеш...
Не ми харесва много това Beauty нещо горе в бара на камерата... По-добре си беше при настройките, но е разбираемо, за малките с по 1000 селфита на ден ще е по-полезно там, предполагам...
Телефона работи доста добре, бързо...
Сега като си смених емоджитата, преди сменяше цялата тема, икони ала бала и трябваше пак да си ги намистам, сега само емоджитата промени, точно както трябваше да е по начало...
Доволно е за сега, да видим с времето какво ще открием. Smile

Huawei P9
Цитирай

И аз вчера направих ролбак до Marshmallow, заради грозния бъг, след това веднага получих ъпдейта за Nougat, но този път инсталирах FULL пакета, за да си спестя отново ядовете със СИМ картата. Проблемът изчезна, всичко работи перфектно. Значителното подобрение в батерията се забеляза веднага, дано и след още няколко зареждания да е все така. Smile
Цитирай

Със новия ъпдейт май иконите станаха малко по малки!
Цитирай

Аз досега проблем не съм имал със ъпдейтите,но съм на мтл.
Цитирай

Здравейте!И аз се сдобих с малкия ъпдейт и сега не ми разпознава сим картата.Четох ,но не мога да разбера как да се върна на андроид 6,за да мога да ъпдейтна после до 7.Бихте ли ми помогнали?цял ден съм без телефон.
Цитирай

(2017-06-14, 20:17:58)tisho77 написа:  Здравейте!И аз се сдобих с малкия ъпдейт и сега не ми разпознава сим картата.Четох ,но не мога да разбера как да се върна на андроид 6,за да мога да ъпдейтна после до 7.Бихте ли ми помогнали?цял ден съм без телефон.
Колегата тук го е обяснил много добре. Дано ти свърши работа. И следващия път прочети малко преди да ъпдейтваш

За по лесно колегата е качил и втория файл (разархивиран и готов за слагане в dload) в mega.nz. Ето ти линка https://mega.nz/#!a4dQDa7I!wo0W8l-JcuC6L...HUnKK_MPws

(2017-06-10, 10:53:25)DroidMaster написа:  Те са на български.
За модела с една СИМ карта файловете са тези: Първо теглиш това - http://consumer.huawei.com/bg/support/do...y2=EVA-L09 слагаш файла в dload папка в СД картата и следваш инструкциите. Тука са и инструкции на български.

После този фаил по същия начин http://consumer.huawei.com/bg/support/do...y2=EVA-L09 .

Преди това ги разархивираш: Update.app само слагаш в папката dload. (След като инсталираш малкия фаил, го триш от папката и после слагаш големия от втория фаил който теглиш).
Инсталираш малкия фаил, после големия и това е. Smile



Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

добре ли е това или може още ?[Изображение: 2c216fb981fcd2d70f6422eb7fef040c.jpg][Изображение: 580d6eeb39763380167b0023ebd6ca62.jpg]

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай

За по-добър резултат графиките на Събуждане и Включен екран трябва да съвпадат. Сега се вижда, че някой процес работи и при изключен дисплей и буди системата.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

След последния ъпдейт има малко подобрение на енерго потреблението макар че очаквах повече.
Цитирай

При мен пък всякаш батерията е малко по-зле, но още е на 1-во зареждане така, че ще се види с ползването...
Но телефона си работи доста добре. Няма проблеми, пак почнах да си харесвам телефона, след като HiVoice и HDR в камерата вече работят след Full ъпдейта...

Само ми липсва сега Шорткътите от 7.1.1 ... Само не разбирам, защо не си бяха поиграли още малко и да го пуснат с тоя ъпдейт дето получихме... Smile

Huawei P9
Цитирай

След 2-3 месеца вероятно и това ще стане.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Ако става въпрос за emui 5.1 някъде четох за края на май да ама не сега сме юни.
Цитирай

Нещо ново се показа във ФФ. Дано скоро да излезе mf-pv, че да става за dload.
Лог:
Тази актуализация подобрява сигурността на системата с корекциите за сигурност на Google.

[Оптимизации]
Подобрена сигурност на устройството с корекциите за сигурност на Google.[Изображение: ddf01be587c572f7fa9537a5141527e4.jpg]

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Сегашния фирм работи доста добре, докато не пуснат 7.1.1 не ме вълнува много нов ъпдейт. И без това нищо ново не добавят тея измекяри Smile

Huawei P9
Цитирай

(2017-06-24, 18:52:51)DroidMaster написа:  Сегашния фирм работи доста добре, докато не пуснат 7.1.1 не ме вълнува много нов ъпдейт. И без това нищо ново не добавят тея измекяри Smile
За съжаление е така.
Колега виж писах ти съобщение в Xda форума нали търсеше една тема но я искаше с други емотиконки. Пратих ти я на пм.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

(2017-06-24, 18:54:14)icaka2001 написа:  За съжаление е така.
Колега виж писах ти съобщение в Xda  форума нали търсеше една тема но я искаше с други емотиконки. Пратих ти я на пм.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Мерси, ще я погледна след малко :-)

Huawei P9
Цитирай

Спор няма че с последната актуализация оптимизираха малко енергопотреблението, макар че очаквах повече и ще се радвам в някой следващ ъпдейт това да се случи. Друготп което ме дразни е че няма начин да се променят процентите когато предупреждава за изтощена батерия
Цитирай

Здравейте на всички колеги ! Искам да попитам днес ми излезе официален ъпдейт през ОТА за версията б383 някой имали проблеми с версията батерията как се държи.
Цитирай

Прави Full OTA от 3-те точки в десния ъгъл се избира. Батерията е по-добре Smile

P.S: Като няма ъпдейти много замират темира за нашите машини Smile

Huawei P9
Цитирай

Радвай се, че е така. Няма по-хубаво от малко проблемна електроника. Ако надникнеш във форума на С.. ще ти стане лошо - много ядове. Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

(2017-06-26, 18:09:14)serpin4o94 написа:  Здравейте на всички колеги ! Искам да попитам днес ми излезе официален ъпдейт през ОТА за версията б383 някой имали проблеми с версията батерията как се държи.
Задължително направи Full OTA, защото аз не направих и след това батерията ми падаше с около 37% за 8 часа без да съм включил абсолютно нищо. После дойде B386, направих Full OTA и всичко си дойде на мястото. Сега телефона се представя страхотно, направо не мога да повярвам, че от Huawei са се постарали толкова много. Smile

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Аз пък не направих фул и усещам, че бързо пада.

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)