Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации P9 Standart L09/L19

Имам познат с P9 и рамта му е много заета 1.0ГБ винаги свободна което е малко. Има Battery Drain за 1 вечер без позлване с изключен Wifi и мобилни данни батерията пада 30 процента. Игрите му лагват

EVA-L09 B386 как да му се направи актуализация щото ОТА няма или да се върнем до андройд 6 най добре

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
Аксесоари

(2017-07-01, 21:58:17)BGDropche написа:  Имам познат с P9 и рамта му е много заета 1.0ГБ винаги свободна което е малко. Има Battery Drain за 1 вечер без позлване с изключен Wifi и мобилни данни батерията пада 30 процента. Игрите му лагват

EVA-L09 B386 как да му се направи актуализация щото ОТА няма или да се върнем до андройд 6 най добре
Зависи и какъв модел е дали е брандиран (ако е купуван от чужбина) или е C432. Ако не му дойде ъпдейт нека си върне до Андроид 6 и там да види или от там да се качи с Firmware Finder до последният,ъпдейт който да е FullOTA-MF-PV. Или ако му дойде ъпдейт сега нека направи отново Full (когато е в System Update горе в дясно има три точки от там се избира да се свали Full Update, но преди това не трябва да е пуснал да се тегли другият /малкият), за да избегне всякакви грешки. Аз съм с В386 и не мога да кажа че не съм доволен, и по зле се е държала батерията.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Eva-L09 е, във Firmware Finder всичко показва че не е Approved по IMEI

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

(2017-07-01, 23:03:41)BGDropche написа:  Eva-L09 е, във Firmware Finder всичко показва че не е Approved по IMEI
Разбрах че е eva-l09 да какво е С?
Eva-l09c432? Това ли му е модела или друг. Виж го в Settings -> About Phone -> Build Number

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

C432 му е

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

(2017-07-02, 18:58:42)BGDropche написа:  C432 му е
Или да връща на 6.0 или да чака ъпдейт.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Върнах го

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

мисля че не тук е мястото но искам да попитам,какво приложение се използва за плащане чрез NFC

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай

(2017-07-04, 11:47:17)djoni7o написа:  мисля че не тук е мястото но искам да попитам,какво приложение се използва за плащане чрез NFC

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

В България има само една банка която го предлага - FiBank. Тя си има нейно си приложение. Иначе е с Android Pay, което в България не работи. Smile

Темата е малко скучна. Един подарък от мен: Вземете 60ГБ на месец VPN трафик безплатно с код SOS60GBS на https://windscribe.com/?friend=xj8i3das Smile

Като се регистрирате, задължително сложете email иначе кода не работи.

П.С: Няма приложение за Андроид, щяло да излезе през 2-рата половина на годината, но нищо, от сега се запасете.

Huawei P9
Цитирай

Какво става с EMUI 5.1 ? Уж беше за м. Май.Днес доста порових в интернет ама нищо
Цитирай

Ако е било казано "Май" значи го очаквай към Септември. Все пак трябва да се забави за да може да не ти се чака и направо да се закичиш с п10. Smile

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай

То не знам има ли смисъл да се надява човек, телефона си получи андроид нуга, emui 5 и май ще му е това, няма кой да се занимава повече с деветките, както стана и с осмиците, има нови модели предполагам на тях ще наблегнат.
Цитирай

(2017-07-18, 12:20:21)esil2 написа:  То не знам има ли смисъл да се надява човек, телефона си получи андроид нуга, emui 5 и май ще му е това, няма кой да се занимава повече с деветките, както стана и с осмиците, има нови модели предполагам на тях ще наблегнат.


Дам и аз така мисля. Дано греша де ама не мисля че ще получим Emui 5.1


Sent from my iPad using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Аз продължавам да бъда на мнението, че софтуерната поддръжка на P9 следва историята на P8. Още някой и друг незначителен ъпдейт а.к.а. ниво на защита и толкова... Ползвайте си телефоните със здраве още година, година и половина, докато не се самозапали или докато не ви омръзне, след това ще го мислите. Нормално е да искат да се купува новото. Политика...

Изпратено от моят P9 с помощта на Български пощи

Mi 11 Lite 5G
Цитирай

Телефона заслужава поне още 1 голям ъпдейт..Софтуерната поддръжка куца на тази фирма

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Добре де мисля си ако от Firmware изтегля пак 386 пълния пакет дали няма да стане нещо като префлашване. С цел батерията да се оправи.
Цитирай

При последната актуализация изтеглих пълния пакет след това направих хард ресет и батерията си е същата но ако ти се занимава пробвай
Цитирай

Ето отговора който зададох на EMUI във Фейсбук Hi Динко, EMUI 5.1 is presently not being offered to devices that are on EMUI 5.0, EMUI 4.1 or lower systems for now. Thank you for your understanding and support.
Цитирай

Не съм изненадан това се и очакваше както каза един колега по нагоре може да има още някой малък ъпдейт свързан с подобряване на сигурността
Цитирай

Скоро трябва да идва B390.

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай

Ако иска да идва и 400.Продадох го. Взех си Мото G5 Plus.
Цитирай

И аз го продадох и взех от оператор чисто нов Р10 lite
Цитирай

EVA-L09C432B390 - http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/...update.zip

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

За сега добре работи, аз проблеми нямам. Освен като всички малко загрява, но е нормално при натоварено ползване и при тея температури...

И аз бях го пуснал да го продавам и се отказах. След последния ъпдейт и всичко като заработи, смених си емоджитата на тези от Андроид О и телефона стана направо пушка, нищо не ми липсва. За сега ще го запазя. Освен, ако някой не ми предложи цена която да не си струва да откажа Smile

Huawei P9
Цитирай

Бързо им пада цената моя едвам го продадох така че едвали някой ще ти даде пари на които няма да устоиш. За моя не ми пукаше понеже ми беше нещо като подарък а и неможах да се примиря с някои неща но щом си доволен от твоя си го ползвай защоото ако си го купувал нов сега и 500лв трудно ще му вземеш
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)