Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации P9 Standart L09/L19

@henshiro при вайбър-а има бадж на иконката, но диода жестоко спи.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

(2016-11-16, 12:01:56)jinjileza написа:  То вече е успешна сряда ама айде ... ще почакаме още малко Big Grin

Вчера ми го пратиха за това Wink

Huawei P20 Pro DS
Цитирай

Аpp Drawer има ли вече ?
Цитирай

Има
[Изображение: 6a7a448f7f2ba5b2e3a949de9eda8eff.jpg]

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай

след bouble tap при нова за всички апликации убии ме няма да ме накарат да да сложа тоя бутон дето ми е по средата Big Grin до момента работи чудесно със смарт часовника ми. разбира се със хуавейски ще работи още по-добре, но това което ми стига е, че се показват нотификациите. Другото странно, което забелязах е, че вече почти 2 дена нямам нито един ъпдейт от стора за нито една апликация Big Grin може да е такъв момент, но до сега не се е случвало.

Pcloud не работи както трябва при мен

Weather Widget не работи под нова. Лаунчера забива и връща стоковския ему
Цитирай

Аз веднага след инсталацията получих за фейса,месенджъра и хрома
Цитирай

При мен батерията пада от 30 до 20 % много бързо кът стане на 20 изписва ниско ниво на батерията и се изключва телефона после не се пуска известно време, успявам да го пусна и си е на 17 % пак интересна работа
Цитирай

Да вече е на 20% първото предупреждение ... При мен не е изключвал телефона , но нямазвуков сигнал за падането на батерията , а и при доста други известия
Цитирай

Ето какъв шаблон ми пратиха за опис на проблемите:


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

------------------
Здравейте отново,

С голямо съжаление, Ви съобщаваме, че не сте включен в теста, поради технически причини от наша страна, за което искерно се извиняваме. Учтиво молим да следите последните новини и да очаквате официалният ъпдейт на Андроид 7 за Вашето устройство.

Поздрави,
Екипът на Huawei

--- Original Message ---


Това ми отговориха от Huawei, на въпроса ми защо нямам ОТА все още, въпреки че получх потвърждение за бета тестването. Някой да има идея как да тествам бетата?


Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Изтегли я наново,има връзка я другата тема за Huawei P9
P.s.
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=86526
Цитирай

Има ли badge на facebook вече ?
Цитирай

Този режим конфорт на очите е голяма работа,много ме кефи Smile
Цитирай

Да готино е ... само дето не изключва сутрин  ... 
Това с фокусирането при снимка го има и при мен 

Попълнихте ли табличките вече Big Grin
Цитирай

Кога трябва да репортнем тези таблички, нищо конкретно не пише -седмично или на края на теста

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай

Предполагам след 28ми ...
Иначе на мен ми се бъгна сензора за отпечатъци . Като се прибера от работа ще пробвам да сменя пръста или пак да ми сканира този пръст да видим  Big Grin
Цитирай

(2016-11-18, 14:54:27)jinjileza написа:  Да готино е ... само дето не изключва сутрин  ... 

И при мен не изключва,добавих и този проблем,но къде да върна таблицата и идея си нямам!?
Цитирай

Може би на мейла, от който ни изпратиха таблиците.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай

Защо не го написаха,всеки път с ченгел им вадиш думата!Ако не бях ги питал къде е таблицата и нея нямаше да ми пратят!!
Имам чувствтото,че нашите им е през оная работа
Цитирай

За мен са артисти, ние собствениците на p9 сме доста по ентусиазирини от идващия ъдейт и бъдещата софтуерна подръжка.За мен е обидно да им се молим да ни предоставят да поцъкаме на бетата и тая тъпа таблица, обратната им връзка е отвратителна.Предполагам, че ние тук в БГ дето тестваме бетата сме пренебрижим малък фактор и всичко е колко да отбият номер.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай

Съгласен съм,макар ,че Huawei отварят предтавителство в София съвсем скоро!
Но има една приказка:Върти го,печи го,все на гайда мирише Smile
Цитирай

сигурно са сложили един човечец за цялата страна и той се чуди от къде да я подхване. Иначе организация освен нашата тука нр виждам кой знае каква ! 100% ще има нещо и после с наградите там... колонка ли какво беше Smile

ПС: Под нова всичко върви за сега, дори и айкомфорта,но уиджета за време не върви и бъгва целия лаунчер
Цитирай

Ако ползваш Nova ,нищо не върви както трябва,ако не ползваш кракната версия,т.е.платената
Мое наблюдение
Цитирай

купил съм си я и всичко е на 6
Цитирай

И аз съм с платена Нова но като искам да сложа времето и крашва,даже съм я сложил по подразбиране да е Нова и сам си връща Емуито.И това с постоянно въвеждане на код при отключване ме отказа от Нова.Интересното е че при ползване на оригиналния калъф при отваряне отключва само с пръстов и не иска код,без калъфа обаче при всяка отключване ми иска.

Samsung Galaxy S,SIII,S IV mini,LG G2,Samsung Galaxy Alpha,Huawei P8,Huawei P9,Honor 7X,Huawei P10Lite
Prestigio Multipad PMP5101C_QUAD
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)