Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации P9 Standart L09/L19

Е аз не виждам надежда от тая статия, а напротив, избяга ми същата...

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Samsung Galaxy S IV BE  GT-I9515, Android 5.0.1
Prestigio PMP 5780D DUO, Android 4.1.1
Цитирай
Аксесоари

Като че има намек че за сега са моделите и все пак може да има промяна.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

И все пак търсих статията която уж Huawei Germany са публикували. Не намерих абсолютно нищо по въпроса. Ако някой може да я сподели ще бъда благодарен. За съжаление Калдата за мен не е фактор вече.
Цитирай

Отговор от Huawei Support в Полша.


Welcome,


The Oreo update will first receive the Mate 9 Series phones. It is already on some models in the testing phase.

P-series phones Receive this update immediately after the tests have been completed. In the first quarter of the new year, the list of available Oreo models will look like this: 


Huawei P10 (VTR-L09, VTRL29, VTR-AL00, VTR-TL00)

Honor 7X

Huawei Mate 10 (Android Oreo out of the Box)

Huawei Mate 10 Pro (Android Oreo out of the Box)

Huawei Mate 10 Porsche Edition (Android Oreo out of the Box)

Huawei Mate 10 Lite

Honor 6C Pro (JM AL00 / AL10 - JMM TL00 / TL10)

Huawei Mate 9

Huawei Mate 9 Pro

Huawei P9

Huawei P9 Lite Mini

Honor 6x (Highly Possible)

Huawei P10 lite  (Lx1, Lx2, Lx3)

Huawei Honor 9 (AL00, AL10, TL10)

Huawei P8 Lite 2017 [Huawei P9 Lite (2017)], Huawei Honor 8 Lite, Huawei Nova Lite, Huawei GR3 (2017)]

Huawei Nova 2 (PIC-AL00)

Huawei Nova 2 Plus (BAC-AL00)

Huawei Honor 8 Pro

Huawei Honor 8 (Possible)

Huawei P10 Plus

Huawei Mate 9 Porsche Design

Huawei Poland: https://fanclub.huaweipolska.pl/forum/temat/4069/2


Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Сега на кого да вярваме... Тея поне да бяха пуснали най-накрая официално инфо, не да се чуди народа... Ако това е листата, аз ще съм доволен. Smile

Huawei P9
Цитирай

Дойде актуализация ОТА В391 !
Цитирай

И при мен я има! Сваляйте пълния пакет, да не се чудите после защо имате проблеми!
Това с Live Photos не е зле, но е тъпо направено. Споделиш ли го или, ако го качиш някъде, става обикновенна снимка...
Ще видим батерията как се държи след няколко дни, аз му направих хард ресет за всеки слувай. :-)

Huawei P9
Цитирай

При мен няма нищо. С EVA-L19 съм.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

И при мен дойде B391. L09 vivac0m, но ще се въздържа от ъпдейтване
Цитирай

(2017-11-02, 00:40:19)wizard написа:  И при мен дойде B391. L09 vivac0m, но ще се въздържа от ъпдейтване

На пръв поглед има доста подобрение в батерията. Smile

Huawei P9
Цитирай

И при мен дойде тази сутрин в 7 часа . 
Наличен ми е файла от 615 мб обаче само , а "Изтегляне на най - новия пълен пакет" ми е неактивно ... при вас така ли е Smile
Цитирай

Натисни стрелката горе в ляво на екрана, после трите точки в дясно и там ще ти излезе пълния пакет.
Цитирай

Знам го тоя номер , но не се става ... 
Предния път направих пълен ъпдейт , може ли заради това да не ми е наличен по - голям файл от 615 мб
Цитирай

И при мен дойде новия ъпдейт[Изображение: 8891a5db18ba0cce348a537a3cb0a7a0.jpg]

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай

(2017-11-02, 09:23:08)jinjileza написа:  Знам го тоя номер , но не се става ... 
Предния път направих пълен ъпдейт , може ли заради това да не ми е наличен по - голям файл от 615 мб
Може би вече си го изтеглил и за това. При мен беше така при b386.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-11-02, 11:39:12)Marto.g написа:  Може би вече си го изтеглил и за това. При мен беше така при b386.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

И при мен се получи така, понеже автоматично се изтегли по кратката актуализация.
Още не съм и дала да актуализира.
Няккави идеи как да изтеглим пълния пакет?
Цитирай

и аз се прецаках така само да го изтегли ... 
и му дадох да се актуализира ... тъкмо ми се зареди сега на 100% и ще видя дали е било от батерията или софтуерно .. а като се прибера ще направя и хард ресет да видим ... 

Вече намерих и бъг хаха - като отворя Фейсбук приложението първоначално ми отваря галерията ...
Цитирай

При мен нормално си намери пълния пакет. Другия начин е с HiSuite да пробвате.
Бъгове за сега няма при мен. Батерията е по-добре определено. 3% e глътнало за 10 часа (докато съм спал), преди гълташе между 5% и 7%.
Преди като бягах - Спотифай - Huawei Health и GPS (като пусна тренировка) направо я стопяваха, вчера доста по-добре се държеше.
Сега, ако кажат и, че Орео ще има, ще съм много доволен от телефончето. Smile

Huawei P9
Цитирай

Гледам че е дошъл за едно СИМ-овите Р9-ки, а за дву СИМ-овите знае ли кога ще стане да се обновят понеже при мен още няма такъв ъпдейта, стоя си все още на В386 ?

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

(2017-11-02, 12:02:34)jinjileza написа:  и аз се прецаках така само да го изтегли ... 
и му дадох да се актуализира ... тъкмо ми се зареди сега на 100% и ще видя дали е било от батерията или софтуерно .. а като се прибера ще направя и хард ресет да видим ... 

Вече намерих и бъг хаха - като отворя Фейсбук приложението първоначално ми отваря галерията ...

Аз успях да инсталирам пълната версия. С доста усилия изтрих всички файлове, които беше изтеглил телефона днес. И като позволих актуализацията с малката версия ми изписа грешка и ме върна в изходна позициа, в която функцията за изтегляне на пълния пакет беше активна.
Цитирай

Моя остана в еконта, но в понеделник ще го видя каква ще я свърша .

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Имам някаква нова опция в настройки "Разпознаване при носене" някой дали е пробвал и ако е може ли да обясни как да отворя "надеждни агенти".

HUAWEI P9, XIAOMI MI 8
Цитирай

Да тегля тази версия 2.4 ГБ и нея да слагам, така ли ?
Цитирай

Да! А тези, при които започва да сваля малкия файл, а искат да направят фулл ъпдейт, да спрат на пауза свалянето, да влязат във файловия мениджър, да намерят папката HwOUC, да я изтрият, след което влизат в Настройки - Приложения, намират System Update, трият му данните и след това като се отвори актуализатора и провери за актуализация и отвори екрана с малкия пакет, веднага излизате назад и натискате да свали пълния пакет. Малко дълго стана, дано да е разбираемо! Аз така си ъпдейтнах.

Huawei P9 - EVA-L09
Blue 32GB
Цитирай

А аз като ъпдейтнах с малкия пакет има ли г/д лесен начин да ъпдейтна или вече съм изтървал Big Grin

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)