Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации P9 Standart L09/L19

За хората с L19 последния ъпдейт за вас е B390, a актуализацията която отговаря на нашата 391 за вас е 388. Във FF пише, че е налична за слагане, така че просто чакайте или си я сложете през FF.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

(2017-11-03, 03:15:49)jinjileza написа:  А аз като ъпдейтнах с малкия пакет има ли г/д лесен начин да ъпдейтна или вече съм изтървал Big Grin

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Може би ще можеш да ре-ъпдейтнеш отново през FF не съм го изпробвал до сега, но би трябвало да стане. Просто избери там голямата версия и то трябва да я инсталира на ново.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
Аксесоари

Ще опитам , благодаря . А тук кое трябва да избера [Изображение: 6685f42a1985f5b68de9a62295f39d9d.jpg]

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-11-03, 08:16:58)jinjileza написа:  Ще опитам , благодаря . А тук кое трябва да избера [Изображение: 6685f42a1985f5b68de9a62295f39d9d.jpg]

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Чукни върху get an update trough dns и следвай инструкциите, ще трябва да смениш dns на Wi-Fi и тогава ще ти се появи ъпдейта след това започни да го сваляш и се върни в Wi-Fi и пак си върни твоя dns.

Един въпрос: Защо искаш да сложиш и големия пакет? Имаш ли някакви проблеми с тела? Ако нямаш никакви проблеми след като си сложил малкия няма смисъл да слагаш големия изчакай следващата ота и тогава сложи големия.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

С новия ъпдейт не ми работят контролите на слушалките.
Цитирай

(2017-11-05, 11:16:34)emogol написа:  С новия ъпдейт не ми работят контролите на слушалките.
Нормален или пълен ъпдейт? При мен бачкат без проблем (стоковите слушалки).

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

(2017-11-05, 22:07:01)icaka2001 написа:  Нормален или пълен ъпдейт? При мен бачкат без проблем (стоковите слушалки).

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Ицак ако ползваш Google assistant, би ли пробвал да сложиш ремайндър (може и от PC - add reminder for 15 minutes пишеш в хрома) дали получаваш известие на телефона. При мен само това не работи и не знам дали е от последния ъпдейт на приложението или нещо от ъпдейта на Huawei... Не получавам известие и това е...

Иначе батерията е супер 3 часа и 11 минути SOT и още 40% батерия има в момента. Smile

Huawei P9
Цитирай

(2017-11-05, 22:25:01)DroidMaster написа:  Ицак ако ползваш Google assistant, би ли пробвал да сложиш ремайндър (може и от PC - add reminder for 15 minutes пишеш в хрома) дали получаваш известие на телефона. При мен само това не работи и не знам дали е от последния ъпдейт на приложението или нещо от ъпдейта на Huawei... Не получавам известие и това е...

Иначе батерията е супер 3 часа и 11 минути SOT и още 40% батерия има в момента. Smile
Римайндърите през асистента ми бачкат, ползвам го постоянно, сега ще пробвам да добавя през хрома да видя дали ще излезе.

Едит: Да работят ми и през хрома, но аз ползвам бета версиите на гоогле приложението, та може наистина и да е някакъв бъг при теб (ако си със стабилната версия), пробвай да изчистиш данните на апа и виж може да се оправи.

Sent from my Huawei P9 using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Чистех ги, промяна няма. Стабилната ползвам, ще се чака за ъпдейт тогава явно, дано да е от приложението. Smile

Huawei P9
Цитирай

колеги не е тука мястото,но забравих как беше заключването на приложения с пръстов отпечатък или парола....смених заключването и отпечатъка се изтри и сега не си знам паролата и немога да вляза в приложенията...малко помощ

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай

(2017-11-07, 20:51:11)djoni7o написа:  колеги не е тука мястото,но забравих как беше заключването на приложения с пръстов отпечатък или парола....смених заключването и отпечатъка се изтри и сега не си знам паролата и немога да вляза в приложенията...малко помощ

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Пробвай да изтриеш данните на това. Може и да стана по принцип то заключва приложенията мисля че така ще изтриеш паролата.[Изображение: 9317e157a11fe36cc5260d8675f2ee4c.jpg]

Sent from my Huawei P9 using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Колеги имам малък проблем.След актуализацията към 391 известията от месинджъра и вайбъра не се показват,тоест телефона не издава звуци.Трябва да вляза в приложението да се свърже с нета и тогава ми показва,че някой ми е писал.Някой друг да има този проблем или някой знае как да го оправя

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай

Излезе 393.
Цитирай

(2017-11-15, 07:37:08)sstambii написа:  Излезе 393.
ОТА? От доста време го има във фф даже и 394 излезе, но не за апрувнати.

Sent from my Huawei P9 using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Да.Ота е.
Цитирай

(2017-11-15, 08:16:17)sstambii написа:  Да.Ота е.

За България ли е налична? При мен няма нищо. Smile

Huawei P9
Цитирай

(2017-11-16, 02:39:59)DroidMaster написа:  За България ли е налична? При мен няма нищо. Smile

От Теленор е телефона.
Цитирай

и при мен няма още...и моят е от теленор

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай

При мен дойде преди два дни. По първи впечатления батерията пада по бързо сравнение с 391

Xiaomi poco F1
Цитирай

Дойде :-))

Huawei P9
Цитирай

и при мен дойде преди малко,сега ще видим как ще се държи телефона.Но защо е 257 MB

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай

(2017-11-17, 14:23:51)DroidMaster написа:  Дойде :-))
При мен нищо още.

Sent from my Huawei P9 using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

При мен дойде B393-FULL
Цитирай

И аз Full свалих. Промяната май е само Секюрити пача - Октомври, тоя дето оправя бъга с WiFi с който могат лесно да ти хакнат телефона, предполагам това е причината за тоя ъпдейт. Smile

Huawei P9
Цитирай

При мен все още няма нов ъпдеит

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай

И при мен дойде вчера . 
Нищо ново няма , то си и пишеше , че промените са само нещо със сигурността Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)