Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pixel Launcher
#26

На мен не ми се показва времето, някой има ли представа как да го изкарам ?

Изпратено от моят Nexus 5X с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#27

(2017-01-10, 13:34:57)theram написа:  На мен не ми се показва времето, някой има ли представа как да го изкарам ?

Изпратено от моят Nexus 5X с помощта на Tapatalk

При мен не излизаше също, докато не сложих Асистента на Гугъл. Ако го искаш, ето как го направих - https://forum.xda-developers.com/showpos...unt=112%22

Nokia 7.1, Андроид 10
Цитирай
#28

Аз го ползвам на Resurection Remix 5.7.4 ром.На предишния билд на рома,предпоследния си излизаше времето автоматично.Преди малко сложих последния билд,въобще за маршмелоу серията и времето не излиза.
Цитирай
#29

(2017-01-10, 13:34:57)theram написа:  На мен не ми се показва времето, някой има ли представа как да го изкарам ?

Изпратено от моят Nexus 5X с помощта на Tapatalk

Като си активирал Google Now, нямаш ли карта за времето? Или искаш да ти виси постоянно на началния екран?

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#30

Да се надяваме с асистента вече официален да пуснат скоро и Пиксел launcher–а. В Androidpolice неотдавна бяха пуснали вътрешно инфо, че Google щели да пенсионират Google Now Launcher-a. И тъй като това си е официалния Launcher на Ъпдейтнати nexus 5, nexus 6, nexus 5x, nexus 6p имам надежда, че поне последните 2-3 ще получат Pixеl-a, няма гаранции, де. Все пак е Google.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#31

Eто как направих аз нещата и мога да кажа, че всичко работи супер.

1) Сваляте си Pixel APK-то от тук - > Link
2) Инсталирате новия Launcher като system app, за да може да ви работи Google Now ( swipe to right). Ps: Трябва ви Root
3) След като инсталирате, слагате Pixel за home launcher + давате му permissions да да може да ви показва датата/времето.
4) За да ви работят Wallpapper-те (след като задържите в/у екрана) трябва да си свалите Google Wallpapper app-a от Google Store.


Ето как изглеждат при мен нещата: 
[Изображение: 261htp1.png]

Oneplus 6 (A6003) 8GB/128GB Mirror Black - Android P (beta 3)
Цитирай
#32

Най-важното е, че за времето иска постоянно включена локацията, иначе не става.

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#33

Има нова версия от 4-ти Април

Изпратено от моят Nexus 5X с помощта на Tapatalk

5x32
Цитирай
#34

Нещо ново има ли ?
Цитирай
#35

Идея си нямам...

Изпратено от моят Nexus 5X с помощта на Tapatalk

5x32
Цитирай
#36

Нова версия...

Изпратено от моят Nexus 5X с помощта на Tapatalk

5x32
Цитирай
#37

Колеги някой да знае дали от новите Пиксели за портнали ланчера за нас?
Цитирай
#38

@martoo има версия направена за всякакви телефони с минимум андройд 5.Рут не трябва.
Цитирай
#39

Ако искате Нексуса да изглежда като Пиксел, работят и за 6p
Pixel Launcher 2
Google Camera с новите функции от Пикселите
Live Wallpapers от Pixel 2

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#40

до сега ползвах версия 2.1, вчера сложих новата версия 3 на тоя Pixel Launcher и съм много доволен. Всичко изглежда като на оригинален пиксел, но дори има и малко добавки https://github.com/amirzaidi/Launcher3/releases
Цитирай
#41

Не ми дава да се инсталира апк-то? Трябва да се изтрие старият ли launcher?
Цитирай
#42

ами не знам с кой лаунчер си. ако си с друг пиксел лаунчер - да
Цитирай
#43

С рестарт се оправиха нещата Smile . Излглежда ми идентичен с launcher-а на Pixel 2 . Работи много гладко на Нексуса.
Цитирай
#44

Мда всичко е супер. Само не ми харесва, че иконата на Chrome е странна - не е както трябва да е на Пиксела. Но това не е чак такъв проблем - все пак има опция добавяне на icon pack.
Цитирай
#45

Има нов 3.1 версия.
https://github.com/amirzaidi/launcher3/releases
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)