Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Леново таблет
#1

Таблета ми се стартира сам след като го изключа  Bu
Цитирай
Аксесоари
#2

Изключи го със задържане на бутона.

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай
#3

Reset до фабрични настройки, ще го направи като нов, но ще ти изтрие всичко (все едно сега си купил).
Цитирай
#4

Аз имам същият проблем, знам как да ресетна до фабричните настройки, но имам много важна информация на таблета, която не трябва да губя в никакъв случай. Мислите ли, че ако го занеса на сервиз, ще могат да ми го оправят без да ми махат информацията и имате ли наблюдения от този сервиз http://gsmservice24.com/serviz-na-huawei-tableti/ ?
Цитирай
#5

Първото нещо което правят в сервиз е това-ресет до фабрични!И ако клиентът не е запознат и не си е записал версията на софта на апарата преди даването,скачат с номера "...сменихме ви софтуера...".Така че,прави си бекъп,и праскай ресета,така или иначе,това го чака.
Цитирай
#6

Сигурен ли си,че няма да могат да направят нещо друго преди да го ресетнат?
Цитирай
#7

110%,аз самият се занимавам с това и това е първото,с което започвам при странно държание на O.S. или странни и необичайни грешки на апарата!Дори да решат да флашнат с нов ром,резултатът е пак форматиране на паметите,така че си направи задължително бекъп на контактите и снимките и важните ти неща,да не си чукаш главата после!Не прави бекъп на приложения,може причината за това да е нещо,което си инсталнал(крак за игра,нещо свалено от блак-маркет и т.н.)Успех!
Цитирай
#8

Някой има ли идея как да се справя с този проблем? След зануляване с фабрични настройки таблета не зарежда ОС... Sad
Цитирай
#9

Флаш с друг ром или ,ако имаш бекъп,рековъри с него.
Цитирай
#10

Здравейте, имам проблем с Lenovo S5000-f , намерил си е буболечки и няма чистене, може ли някой да ми каже как да го буутна от флашка защото няма слот за sdcard. Благодаря предварително.
Цитирай
#11

(2016-11-05, 09:06:08)vertexe написа:  Флаш с друг ром или ,ако имаш бекъп,рековъри с него.

Тук някъде има ли подробна тема как се прави това? :Sad
Цитирай
#12

Десетки са темите,намери една,прочети я,дори да не е за твоя апарат,принципът за работа с инструментите е един и същ.
Цитирай
#13

(2016-11-04, 18:43:13)callaa89 написа:  Някой има ли идея как да се справя с този проблем? След зануляване с фабрични настройки таблета не зарежда ОС... Sad
За съжаления все още не мога да си реша проблема. Пробвах различни начини за стоков ром и не знам какво още, но проблемът е, че таблета нито чете нещо от мемори картата нито като го включа с usb към компютъра се задържа конекцията.  Заради непрестанното рестартиране като на видеото все разпада.
Цитирай
#14

Също така не слагай Clean Master и подобни никога повече

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)