Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DOLBY ATMOS За NEO I9301I kit kat 4.4.2
#1

zip файла се инсталира се чрез рекавъри, достатъчно е телефона да е рутнат нищо друго не се прави.
От меню звук-музикални ефекти се избира DOLBY ATMOS.

 

dolby
Цитирай
Аксесоари
#2

Направо не мога да повярвам, стана от раз.
Доста версии съм пробвал и никоя не тръгваше, явно това долби е моднато, звука от говорителя е уникален.
Цитирай
#3

(2016-08-31, 16:44:37)kamen.dimov написа:  Направо не мога да повярвам, стана от раз.
Доста версии съм пробвал и никоя не тръгваше, явно това долби е моднато, звука от говорителя е уникален.

Здравейте.Само за говорителя ли е ?Инсталирах го отидох в меню настройки дадох него  ,но не виждам разлика и дори на стоковия музикален плейър няма опция и звука е същия.Някакви разяснения как работи ???

Edit:Хайде като пускате работи поне обяснявайте как дасе използват аз си направих труда вместо вас да прочета как работи и сега да пуснаа обяснение!!!!
Това долби работи с  говорителя добре но ако искате на слушалки с оригиналния плейър не върви ето обяснение от друг форум какво трябва:

+ After flashing Dolby Atmos .zip via twrp recovery, then reboot the phone
http://forum.xda-developers.com/andr...atmos-t3109446

+ Go to settings -> My device -> Sound -> Music effects -> Choose Dolby Audio

+ Open Google Play Store, search for Onkyo HF Player, then install it (Google Play Music or Samsung Music Player does not work with Dolby Atmos)
https://play.google.com/store/apps/d...icplayer&hl=en

+ Open Onkyo HF Player, do not turn on its EQ

+ Instead, open Dolby Atmos Audio(това има предвид приложението което е инсталирано  в приложения а не в плейъра, tap on "music", choose "open" for intelligent equalizer, and turn on only surround virtualizer

+ Enjoy great sound quality powered by Dolby Atmos ^^
Цитирай
#4

Извинявайте ,забравих да спомена ,че стоковия player е със собстен вграден music fx ,Аз съм го забранил от прилжжения и съм инсталирал sony music .Иначе долбито работи и за видео ,игри и you tube.

(2016-08-31, 09:59:21)orelsi написа:  zip файла се инсталира се чрез рекавъри, достатъчно е телефона да е рутнат нищо друго не се прави.
От меню звук-музикални ефекти се избира DOLBY ATMOS.
Стоковия player трябва да се забрани защото е с вграден music fx.
Давам линк за работещ sony music ,инсралира се чрез рекавъри.
 

dolby

sony music.zip
Цитирай
#5

Разликата в звука е осезаема, но прикаченият zip за sony music, не сработи при мен. Все пак намерих страхотен player в Play Store, който поддържа смяната еквалайзера (казва се BlackPlayer). Благодаря Ви! Smile Колкото до Open Onkyo HF Player, не ми допадна особено.

LG OPTIMUS ONE P500  - Cyanogenmod 7 (2.3.7) DEATH => Samsung Galaxy SIII Neo 5.1.1 (Resurrection Remix LP v5.5.9) rooted TWRP => Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon - MIUI Global Stable 9.2.1.0 => Samsung Galaxy S20 FE - Android 12
Цитирай
#6

(2016-09-08, 20:41:16)vikic написа:  Разликата в звука е осезаема, но прикаченият zip за sony music, не сработи при мен. Все пак намерих страхотен player в Play Store, който поддържа смяната еквалайзера (казва се BlackPlayer). Благодаря Ви! Smile Колкото до Open Onkyo HF Player, не ми допадна особено.

При мен сони мюзик работи даже се ъпдейтна.
Цитирай
#7

EDIT: Оказа се, че зипът за Sony Music е сработил, просто Nova Launcher ми е сложил същата иконка като player-а на Samsung Big Grin Но BlackPlayer пак ми харесва повече.

LG OPTIMUS ONE P500  - Cyanogenmod 7 (2.3.7) DEATH => Samsung Galaxy SIII Neo 5.1.1 (Resurrection Remix LP v5.5.9) rooted TWRP => Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon - MIUI Global Stable 9.2.1.0 => Samsung Galaxy S20 FE - Android 12
Цитирай
#8

(2016-09-12, 22:50:13)vikic написа:  EDIT: Оказа се, че зипът за Sony Music е сработил, просто Nova Launcher ми е сложил същата иконка като player-а на Samsung Big Grin Но BlackPlayer пак ми харесва повече.

Принципно щом на моя тел става би трябвало на всички  с 4.4.2 да става.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)