Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на рутер

(2023-10-07, 00:59:52)jhoro написа:  Ако въпросната „бисквитка“ (мобилен рутер) е Huawei E5577C - от Теленор ги даваха ОТКЛЮЧЕНИ!
(2023-10-07, 01:15:02)nanobanano написа:  Не , ето това e си беше заключена,това изискваше с други карти при логване.

Открий разликата. Аз говоря за Йеттел/Теленор, а твоята е БТК/Виваком.

(2023-10-07, 07:59:53)milss написа:  Да. Обаче това е софтуер само за смартфоните им
Не знам дали ще стане. Нямам никакви абонаменти към Виваком. Нямам и документи за рутера. На мой роднина е. Преди 20 дни замина за Германия с опция да не се връща скоро  Smile

За сайта - набързо го намерих от телефона.
От тази марка ZTE съм ползвал саво един "телефон с слкочета" и също беше закрючен към А1 (тогава Mtel). Отключифа го без уговорки.

Дали ще стане или не - ще разбереш когато пробваш. А за документите - по IMEI на устройството могат да проверят, дали 'виклси" при тях или вече не се наблюдава.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
Аксесоари

(2023-10-07, 08:25:23)jhoro написа:  Открий разликата. Аз говоря за Йеттел/Теленор, а твоята е БТК/Виваком.

Аз разликата я виждам,но понеже коментара ти беше неадекватен,реших че не си разбрал,че говорим за виваком.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

https://www.dc-unlocker.com

Това е сайта! Отключва ли се един модем - тук го има. Не е скъпо. Отключил съм над 50 usb модема.
Цитирай

(2023-10-06, 22:36:40)nanobanano написа:  Прочете ли какво съм писал?Отиваш в А1 офис и искаш да ти го разкодират.Естествено ако устройството е твое и ако е изтекъл срочния договор ,с който си го взел.
Отидох преди няколко дни и директно ми изтърсиха ,че няма как да стане , защото техните устройства работили със специалната сим карта ,която е дават за нетбокса!

Изпратено от моят 23013PC75G с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте,имали начин да свърже в една мрежа Router и Mesh ,така че да излизат и сървари в мрежата и всички устройства който са свързани да се виждат в една мрежата?
Проблема е в това че един път се свързва примерно компютъра с Mesh-a и не излизат всички сървъри в мрежата ,друг път с Route-ра и когато си иска и е много дразнещо!
Паролите и SSID ина Router и Mesh-а са еднакви.Допълнителни настройки ли са нужни или е някакъв бъг или по скоро не доизпипан софтвер.
fritzbox 6850 5g и TP-Link mesh decox50.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Най-вероятно sh*tbox-a и tp-link-а не се разбират съвсем и Mesh-а не е баш Mesh. Унифициране на марката устройства би трябвало да реши проблема.

iPhone 14 Pro
Цитирай

(2023-11-29, 18:18:16)Константинов написа:  Най-вероятно sh*tbox-a и tp-link-а не се разбират съвсем и Mesh-а не е баш Mesh. Унифициране на марката устройства би трябвало да реши проблема.

Унифициране на марката устройства би трябвало да реши проблема.

-Това не го разбрах,може ли малко да поясниш как да го направя?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

(2023-11-30, 04:34:57)Compare написа:  Унифициране на марката устройства би трябвало да реши проблема.

-Това не го разбрах,може ли малко да поясниш как да го направя?

Като си вземеш двеге устройства от една марка.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай

(2023-11-29, 10:05:32)Compare написа:  Здравейте,имали начин да свърже в една мрежа Router и Mesh ,така че да излизат и сървари в мрежата и всички устройства който са свързани да се виждат в една мрежата?.......
......fritzbox 6850 5g и TP-Link mesh decox50.

Пусни декото в режим access point. Може би ще е по добре да изключиш WI FI-то на fritzbox-а и да разчиташ на него само за LAN.
Цитирай

(2023-11-30, 08:40:17)jhoro написа:  Като си вземеш двеге устройства от една марка.
Smile Най вероятно и това ще се пробва с течение на времето.Мерси!
(2023-11-30, 17:03:40)veskovalkov написа:  Пусни декото в режим access point. Може би ще е по добре да изключиш WI FI-то на fritzbox-а и да разчиташ на него само за LAN.
Ще се пробва.Мерси!

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

P.S
Пробвах какво ли не,без положителен резултат.
Остава ми варианта
Поръчал съм за нова година Fritz Mesh Repeater,и с него ако не стане както трябва,отпадат вариaнтите за Mesh-ове Repeater-и ..,ще си карам по старумо.
Благодаря на отзовалите се!

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

(2023-12-04, 08:12:36)Compare написа:  P.S
Пробвах какво ли не,без положителен резултат.
Остава ми варианта
Поръчал съм за нова година Fritz Mesh Repeater,и с него ако не стане както трябва,отпадат вариaнтите за Mesh-ове Repeater-и ..,ще си карам по старумо.
Благодаря на отзовалите се!

Що не си купи някакъв рутер TP-Link - средна хубост. По-евтино излиза.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай

(2023-12-01, 09:38:11)Compare написа:  Smile Най вероятно и това ще се пробва с течение на времето.Мерси!
Ще се пробва.Мерси!

(2023-12-04, 22:35:19)jhoro написа:  Що не си купи някакъв рутер TP-Link - средна хубост. По-евтино излиза.

Нищо не съм купувал,излязоха ми без пари дефакто, след като си удължих договора на интернета преди две години както и сега ми дадоха Deco x50. Smile
Супер оферти ми правят  Big Grin
Само да добавя.
Заиграх се и се получи жалания ефект с Access Point както @veskovalkov е написал след Reset на Deco x50 а и на  Deco x50 и на Fritz-a в официялният сайт пише че са съвместими и това ме подтикна да пробвам няколко кратно с Access Point. Wink
@veskovalkov Хиляди Благодарности!
Останах доволен в крайна сметка.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)