Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Инсталиране на custom ROM Android 7.1.1 (Nougat) на Galaxy S4 LTE (I9505)
#26

Здравейте, 
как се сваля "JDCTeam_jdc_jflte-7.1-20161126-BETA.zip ", като цъкна на download нищо не се случва. Някой има ли друг линк към файла?

Мерси
Цитирай
Аксесоари
#27

(2016-12-05, 20:53:00)xenon-acho написа:  Здравейте, 
как се сваля "JDCTeam_jdc_jflte-7.1-20161126-BETA.zip ", като цъкна на download нищо не се случва. Някой има ли друг линк към файла?

Мерси

Не знам на кое цъкаш download, но трябва да е:

[Изображение: pVh5o.jpg]

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#28

Телефона започна да се рестартира в recoveri постоянно ? Kernel is not Seandroid Enforcing

Samsung Omnia 7 windowsPhone 7.5
Samsung Galaxy SII CM10
Цитирай
#29

https://youtu.be/9_6caQBDalw

По същият начин мога ли да инсталирам рома ?
Цитирай
#30

               
Изпробвах няколко CR на този телефон:AOSP, Resurrection Remix 5.8.3, aicp-12.1, crDroidAndroid-7.1.2, LineageOS 13 и 14...
Понеже ми отне доста време, искам да споделя впечатления:
1.На мен общо взето любимецът ми е aicp-12.1, но тук ударих на камък. Изпробвах последните 4 версии и при всичките нямаше контрол в/у яркостта на дисплея, много тъмен може би около 10%... Тази S4 е с китайски дисплей, от най-евтините (40$) дано да е от това...
2.При всичките Ром-ове не открих някакви значителни бъгове (освен горния), но камерата работеше незадоволително...  Всичките са доста пъргави, имат вече достатъчно настройки, особено за ядрата с "Stweaks" много приятно съм изненадан.
3.Моят фаворит  за S4 e  Optimized LineageOS 13, просто ми се стори много завършен продукт. Има си теми и то доста и безплатни и всичко е на ниво, може би без камерата Smile ... Единствено тук се наложи да сменя малко настройките по подразбиране на "ondemand" в Stweaks, защото иначе бяха много консервативни и телефона се влачеше, като двуядрен...
 
ПП. При китайските дисплеи, особено характерно е, че дънната платка не може да се охлажда добре и грее повече от колкото трябва, нарушили са геометрията на алуминиевият корпус под чиповете. Затова е много важна програмата "Stweaks" . С нея като се смъкнат малко честотите на ядрата (1,8;1,6;1,5;1,5) и напреженията на всички честоти с една стъпка, горе долу се оправят нещата. Аз още работя по въпроса с охлаждането,  и мисля че скоро ще покажа моднат S4, много студен-ако не го потроша естествено Smile

SHarp Aquos S2; Android 8.0.0 WW

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)