Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Андроид 7
#1

Някой знае ли от къде може да се види дали телефона ще получи андроид7 ?

Samsung Galaxy S10
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако телефона ти е с процесор "snapdragon" е почти сигурно , че няма да има 7 версия . Трябвало някакви драйвери ама производителя на процесора не щял да ги прави . Така прочетох някъде ама не знам със сигурност .  Storstark

Storstark
Цитирай
#3

Няма да получи 7, защото получи 2 големи версии. Излезе с KitKat (4.4.x), получи Lollipop (5.x) и последно Marshmallow (6.x).
За Nougat (7.x) или custom ROM или нов телефон (поне от рода на S6 или S7).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#4

То не че къстъм ромовете са зле,но вече трябва да прекратят процедурата с 2та ъпдейта.Смешно е как мото г3 ще получи 7.0 а телефони от рода на s5,lg g3,htc one m8 и т.н. няма.Разбирам,миналата година s4,one m7 с тоя умрял снапдрагон 600 да не видят 6.0,но вече по-старите модели са все още напълно актуални и ще са за години напред,толкова ли ги мързи производителите да си ъпдейтнат по-старите модели за 1000лв до най-новата версия?
Междувременно,епъл брикват айфон 5 с аиос 10 ...

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#5

(2016-09-05, 19:11:48)MeRtYy написа:  ...толкова ли ги мързи производителите да си ъпдейтнат по-старите модели за 1000лв до най-новата версия?

Не, че ги мързи, а целта е да си купиш новия модел, а не да ти обновят стария, но добре, че съм със Snapdragon на S4-ката и от 4 дена насам имам Android 7 и няма да повярваш колко бързо, гладко и добре работи въпреки "стария" хардуер: https://www.youtube.com/embed/DwDw9-yty_Y

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#6

(2016-09-05, 19:29:52)centur написа:  Не, че ги мързи, а целта е да си купиш новия модел, а не да ти обновят стария, но добре, че съм със Snapdragon на S4-ката и от 4 дена насам имам Android 7 и няма да повярваш колко бързо, гладко и добре работи въпреки "стария" хардуер: https://www.youtube.com/embed/DwDw9-yty_Y

Е,сега,чистия андроид е друго нещо.По принцип full hd със sd600 не е добра комбинация,а и тъчуиза товари много повече.И защо хората да хвърлят пари за нови модели,като старите все още си работят без грешка?Тези нови версии вече само ги пущат за да се ръсят хората за нови телефони,все пак е мобилна операционна система,няма нужда от нова версия всяка година.Аз от лолипопа насам почти нищо ново не съм забелязал.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#7

Ще има ли ъпдейт до 7.0 за S5 NEO?

Samsung Galaxy S8, 64GB, Orchid Grey, Andoid Pie


Цитирай
#8

(2016-12-11, 01:27:13)davidddimitrow написа:  Ще има ли ъпдейт до 7.0 за S5 NEO?

Би трябвало защото е като Galaxy A5 2016 като хардуер,а за него е потвърдено,че получава андроид 7.Въпреки,че това 'NEO" след модела не е добре.За пример давам S3 Neo ,който не получи абсолютно никакъв голям ъпдейт и си остана с андроида с който излезе.
Цитирай
#9

S3 Neo-то всъщност излезна с 4.3(GT-I9300I) и го ъпдейтнаха до 4.4.2,но GT-I9301I си е с киткат от кутията.Според мен би трябвало да го ъпдейтнат,не разбирам какъв е смисълът от нео модел ако единствено е с по-слаб хардуер,без пръстов отпечатък и го оставят на 6.0.1 като нормалния с5.Общо взето цялата серия със плюсове и неота е излишна,по-добре е да продават оригинала по-дълго.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)