Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Спиране актуализация към Адроид 6
#1

Получих ОТА ъпдейт към Адроид 6, който в момента се тегли при включване на интернета. Има ли начин да го спра и да остана на текущата версия?
Цитирай
Аксесоари
#2

отиваш в настройки след това влизаш в актуализатор там ще видиш пише меню отваряш и там трябва да пише актуализиране на настройки или нещо от този род не си спомням точно как беше на старата версия и влизаш и там вече си ги забраняваш.

Изпратено от моят ALE-L21
Цитирай
#3

Това добре, направих го, но щом включа Wi-Fi иска да продължи да тегли, тъй като вече е започнат процеса. Дали има начин да го прекратя, че е досадно.
Цитирай
#4

(2016-09-05, 21:39:58)vanko929 написа:  отиваш в  настройки след това влизаш в актуализатор там ще видиш пише меню отваряш и там трябва да пише актуализиране на настройки или нещо от този род не си спомням точно как беше на старата версия и влизаш и там вече си ги забраняваш.

Изпратено от моят ALE-L21

Понеже и аз не искам последния ъпдейт поради проблем с GPS, забранил съм му всички разрешения и съответно при всяко включване да екрана ми излиза известие за разрешенията на актуализатора, коетое адски дразнещо.Та някой има ли идея как да го махна това известие.Ако му пусна разрешенията, моментално почва да тегли ъпдейта. Съответно след това почва мрънкане Инсталирай, та инсталирай

Huawei Ideos -> HTC Desire X -> Samsung Galaxy SIII -> Huawei Ascend G7 -> Samsung Galaxy SIV Active + LG Spirit -> Lenovo A7000 + LG Spirit -> Huawei P8 Lite + LG Spirit -> Honor 8 + LG Spirit
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)