Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy J5 2016
#51

Току що дойде актуализация...Освен че ми се появи Фейсбук като фабрично приложение,други разлики за сега не виждам...
Цитирай
Аксесоари
#52

Аз благодаря на  fuckinggood  за минусите, които е написал. Така или иначе ще преподписвам договор и си счупих любимия Ксиаоми Ред Ми Нот 3, та ми трябва спешно телефон. Заради празниците изпуснах оферта за 260 лв за К9 Лайт /Лите/ и сега ще избирам между К6 на Леново и този Самсунг. За мен ЛЕД уведомяването е много важно, защото поради ред причини звукът ми често е изключен, а ми е много важно бързо да установя, че имам пропуснати позвънявания или съобщения по вайбър и уотсап. 
Отивам да чета за Леново К6, но ако някой напише плюсовете му спрямо този Самсунг, ще съм благодарна!
Цитирай
#53

Най малкото зло е самсуняка + 1 за него . Леновото отвсякъде е разбито и на нищо не мяза оплакване след 3 месец ,че започва да не отчита нотификации , лед светлини и т.н . Доста проблеми за леновото особено К серията .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#54

Lenovo някак си не могата да ме спечелят с телефон. Всички познати които са имали Леново не искат да чуят повече за него. Ако известяването ти е приоритет има приложения за индикация по екрана. Самсунга е куче а батерията е върха. Ако не търсиш супер производителен телефон този е идеален.
Цитирай
#55

От този ценови диапазон и аз съм за самсуняка! За мен е най-доброто съотношение цена - качество!

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай
#56

(2017-01-10, 21:30:19)stenlym написа:  Аз благодаря на  fuckinggood  за минусите, които е написал. Така или иначе ще преподписвам договор и си счупих любимия Ксиаоми Ред Ми Нот 3, та ми трябва спешно телефон. Заради празниците изпуснах оферта за 260 лв за К9 Лайт /Лите/ и сега ще избирам между К6 на Леново и този Самсунг. За мен ЛЕД уведомяването е много важно, защото поради ред причини звукът ми често е изключен, а ми е много важно бързо да установя, че имам пропуснати позвънявания или съобщения по вайбър и уотсап. 
Отивам да чета за Леново К6, но ако някой напише плюсовете му спрямо този Самсунг, ще съм благодарна!

Не се занимавай вече с Леново, защото спират да правят телефони и таблети или поне така четох за тях преди Нова Година.
Ще излизат вече с ново име Moto, понеже се сдобиха с Motorola и двете вече са едно цяло.
Цитирай
#57

Нещо не си разбрал,Леново купиха Моторола,и тепърва трябва да набират сила...слабото звено е ъпдейтите на Леново...

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#58

p 9 lite е перфектен телефон имам служебен такъв и смея да твърдя,че самсунг се излагат с тази J серия както спомена колегата по нагоре.Той няма нищо.Китаеца е с класи над  J5
Цитирай
#59

(2017-01-13, 23:28:29)i770514 написа:  p 9 lite е перфектен телефон имам служебен такъв и смея да твърдя,че самсунг се излагат с тази J серия както спомена колегата по нагоре.Той няма нищо.Китаеца е с класи над  J5

Аргументи колега, аргументи дай. Хубаво е с конкретни неща да боравим за да се ориентират хората. Примерно камерата е Сони на Лайта, но пък от към оптимизация Самсунга ги кърти.
Цитирай
#60

(2017-01-13, 22:46:03)startx написа:  Ще излизат вече с ново име Moto, понеже се сдобиха с Motorola и двете вече са едно цяло.
Още по добре - ще качат качеството, също така и цената на крайния продукт.

 
Цитирай
#61

(2017-01-14, 00:36:44)NoMaD написа:  Още по добре - ще качат качеството, също така и цената на крайния продукт.

Струва ми се че от тази колаборация нищо читаво няма да излезе. Имам предвид някой уникален телефон. Леново си гонят бюджетния клас а Мото при телефоните е само надпис от доста време. Но да се върнем към темата, някой рутнал ли е телефона?
Цитирай
#62

коцката : дал съм достатъчно аргументи защо самсунга е много зле . какви други искаш ми е чудно .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#63

(2017-01-10, 19:35:17)pci написа:  Току що дойде актуализация...Освен че ми се появи Фейсбук като фабрично приложение,други разлики за сега не виждам.. Каква е актуализацията на самсунга
Цитирай
#64

Някой да знае за уиджет или друг лесен начин за бърза смяна на изходящите от карта 1 към 2 и обратното? Пробвах един два от стора ама са пълни боклуци. На J5 2015 си има фабричен уиджет за много лесна смяна от едната на другата карта.

Иначе телефончето става. Липсват му само сензор за осветеност, диод за известия и подсветка на бутоните. Ако ги преглътнете тея неща си е прилично!

Samsung Galaxy S3 I9305 Titanium Gray old and faithful - Samsung J5 2016 служебен - Xiaomi Redmi Note 4X - > Xiaomi Redmi Note 5 4/64 Black служебен звер
Цитирай
#65

(2017-01-13, 23:25:44)musabesni написа:  Нещо не си разбрал,Леново купиха Моторола,и тепърва трябва да набират сила...слабото звено е ъпдейтите на Леново...

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk

Мислиш ли, че като пуснат на пазара вече само Moto ще ги интересува какво става с Lenovo? Казано простичко поддръжката им хептен ще замре тя и без това липсва в момента към тази марка. Казано накратко няма смисъл да се взима телефон с умираща марка, която след време ще остане в историята, но въпреки това компанията отрече за сега да спират производството. Това ще стане постепенно като ще засилват производството на телефони Моторола т.е. Moto и ще спират тези с марка Lenovo, защото все пак имат сключени договори с фирми за определено време за производството на Леново и нямам да закрият ей така изведнъж марката и да не изпълнят условията по договорите си. Като казвам договори имам предвид такива, които доставят части например производството на екрани, процесори и т.н.

Все пак да не задълбаваме, защото това все пак е раздел за Samsung.
Цитирай
#66

(2017-01-15, 13:17:30)MupoMD написа:  Някой да знае за уиджет или друг лесен начин за бърза смяна на изходящите от карта 1 към 2 и обратното? Пробвах един два от стора ама са пълни боклуци. На J5 2015  си има фабричен уиджет за много лесна смяна от едната на другата карта.

Някой да хелпне? Smile

Samsung Galaxy S3 I9305 Titanium Gray old and faithful - Samsung J5 2016 служебен - Xiaomi Redmi Note 4X - > Xiaomi Redmi Note 5 4/64 Black служебен звер
Цитирай
#67

Излезе актуализация на софтуера от 324 мб за виваком и технополис... Някой да сподели мнение ?

Samsung Galaxy S2 Plus , Alcatel One Touch Idol 2 , Samsung Galaxy J5(6)
Цитирай
#68

Няма някакви сериозни промени, може би някакви корекцийки!
Не съм усетил негативна промяна след ъпдейта, работи си все така пъргаво! Big Grin

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай
#69

М да, и аз видях че има актуализация но все още не съм я изтеглил. Ще почакам да се поделите мнение.
Цитирай
#70

Два J5 16 при мен, актуализирани, без никакви проблеми! Wink

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай
#71

И нашите два са актуализирани , добавен е фейсбук , всичко е ОК !

Samsung Galaxy S2 Plus , Alcatel One Touch Idol 2 , Samsung Galaxy J5(6)
Цитирай
#72

Пичове,я кажете след тая актуализация,трябва ли да се прави хард ресет....
Цитирай
#73

Ако се минава към по-голяма версия на ОС - препоръчително е.

 
Цитирай
#74

И аз актуализирах. Появи се Фейса. Друга разлика не намирам за сега. Работи си като преди. Мисля че няма нужда от ресет.
Цитирай
#75

(2017-01-23, 16:27:31)georgiognev написа:  И нашите два са актуализирани , добавен е фейсбук , всичко е ОК !

Което означава, че сега това голямо приложение не може да се мести във външна карта памет, кофти. Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)