Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy J5 2016
#76

Как си сменяте от коя карта звъните? Аз съм си настроил да ме пита винаги. Имате ли по добър вариант?

Samsung Galaxy S3 I9305 Titanium Gray old and faithful - Samsung J5 2016 служебен - Xiaomi Redmi Note 4X - > Xiaomi Redmi Note 5 4/64 Black служебен звер
Цитирай
Аксесоари
#77

Здравей. За целта използвам приложението True Phone, от около една година, но на модела J5 2015. Изключително удобно е. Има много опции свързани с избиране на номер от коя SIM карта да е. Нямам никакви забележки. Може да пробваш и PixelPhone. На мен лично, нещо не ми допадна.

Sony Ericsson Xperia Ray(Root), ASUS MemoPad HD 7, LG G2 mini, Samsung J500F (Root), TV Box Sunvell T95M (Root), Mecool Amlogic S912 Android TV Box (Root), Redmi Note 9 Pro (Root)
Цитирай
#78

Незнам внушавам ли си или май снимките стават по добре след ъпдейта.
Цитирай
#79

Цъкни да видим , но според мен са си едни и същи - ужасни

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#80

Някой успял ли е да рутне телефона, евентуално ръководство? Знам за 4pda но руски...
Цитирай
#81

Заповядай- https://forum.xda-developers.com/galaxy-...y-t3406889
В същата тема има и зип за рутване.

A trip down memory lane
2013: ZTE Blade III
2015: Samsung Galaxy Core 2
2016: Samsung Galaxy J5 2015
2017: Samsung Galaxy J5 2017
2018: Xiaomi Redmi Note 5 AI
Цитирай
#82

Близък си взе този модел- преки сравнения с моя стар Ноут Ейдж- на спийд тест от рутера на еднакво разстояние- Ейджа 55-60Mbps- J5-15-20Mbps.Правих десетина теста, като първо пусках единия, после другия и обратно.На първо четене слаба антена.Мобилни данни - Виваком 4G- Ейджа- 75-80Mbps, J5- 35-40Mbps.Тестовете ги правих с една и съща сим карта.Дисплея на J5 въпреки ниската си резолюция е по-ярък и ако не се взира човек много приемлив.Тук можеше да сложат едно сензорче за осветеност.Камерата е приемлива за запечатване на някой друг момент като изключим шума.
С две думи в тоя ценови диапазон бива телефончето.Мисля, че е по-добрия избор от Lenovo P9 Lite.
Цитирай
#83

Сравнение между флагман със не-флагман не е честно. Естествено, че флагмана ще има всичко и ще е по-бърз.

A trip down memory lane
2013: ZTE Blade III
2015: Samsung Galaxy Core 2
2016: Samsung Galaxy J5 2015
2017: Samsung Galaxy J5 2017
2018: Xiaomi Redmi Note 5 AI
Цитирай
#84

Не ти е наред рутера, моя J5 лепи 50 мбит вкъщи, рутера е микротик, нета 50 от булсат, снимки не правя пуснах я само за проба в магазина, дисплея е прекрасен, за батерията няма думи, стария ви ноут има да ходи 2 пъти на зарядно преди моя J5 да спре)
Цитирай
#85

Не можах да видя къде му е автоматичната яркост.
Един приятел ме помоли и вместо квадратчето "авто", до скалата с яркостта пише "на открито" и само я прави докрай.
Да не би да няма авто яркост?

                                                                    
Цитирай
#86

И аз се заблудих това квадратче че е авто но се оказа на открито което няма смисъл .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#87

заблудих се , че през служебното меню(код *#7353#, последният ред) показва, че има датчик за осветеност, но явно няма или е деактивиран служебно.

                                                                    
Цитирай
#88

колеги, за J5/2016 - j510 , ще има ли ъпдейт към 7-цата?

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай
#89

(2017-03-10, 16:21:17)mitakabs написа:  колеги, за J5/2016 - j510 , ще има ли ъпдейт към 7-цата?
Засега официално не, но четох че може към месец май да излезе. Нека поизчистят малко бъговете с мрежата на 7, пък току виж пуснали и за J5
Цитирай
#90

Ще има ъпдейт за J5-2016 към септември или октоври, дори и за J5-2015 ще има октомври ноември. Информацията е от турски сайт и имам таблица с точните месеци но немога да я кача. Ъпдейт ще има за всички А модели от 2016г. и 2017г. също за Ноут5 и S6 ТАВ-А и може би още телефони аз имам за тези

Samsung Galaxy J5 
Цитирай
#91

има актуализация от 245 мб. Мнения?

Samsung Galaxy S2 Plus , Alcatel One Touch Idol 2 , Samsung Galaxy J5(6)
Цитирай
#92

Да и при мен дойде известие, някой ъпдейтва ли вече?
Цитирай
#93

Пробвах , но дава ми грешка при актуализация и се рестартира. Sad
Цитирай
#94

Ъпдейтвах още преди две седмици някъде...никви грижи досега.
Цитирай
#95

И аз ъпдетнах, същото си е. Между другото не иска да отваря снимки във Фейса. Като чукнеш на снимка и все едно забива. Пробвах с деинсталиране и инсталиране на приложението но пак същото.
Цитирай
#96

Не мога да се логна във фб и вайбър идеи защо може да е ?

Изпратено от моят SM-G920F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#97

Телефона е пуснат на изплащане без оскъпяване в магазини "Зора". Промоцията е до 7.07.2017 г. Аз си взех от "Зора" - Младост 1. Има както едносимови така и двусимови варианти и всякакви цветове. Поне в събота беше така.

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай
#98

Незнам защо но телефона ми загрява доста над 70градуса и от време на време лагва с последни упдеити е,не мога да си го обесня
Цитирай
#99

М да и при мен застива на снимките във Фейса повечето пъти.
Цитирай

Привет, пичове и дами!
Взех си телефончето малко след Нова година от Виваком на лизинг ... исках да взема J7, но го нямаше в магазина и трябваше да чакам 2 дни и нахаканото момиченце с омайни приказки ме зариби да взема този, почти нямало разлика, хаха ... както и да е - знаех че на този процесорчето е по-слабо и е малко по-малък, но това не ми беше проблем, смятах да го ползвам само за разговори, а за "компютър" така да се каже да продължа да си ползвам стария SAMSUNG Galaxy Note II, който след 20 дни навършва 4 години и не е мръднал, както се казва ... 4G картата от J5 я сложих на Note-а, тъй-като с новия договор имам 12 GB нет на бърза скорост, а 3G-картата от Note II с 2.4GB нет на бърза скорост, чийто телефонен номер ползвах до този момент за разговори сложих в новия J5 ... 6 месеца по-късно мога да изкажа своето мнение - когато ми падне батерията на Note II и нямам възможност да заредя, ползвам мобилните услуги на J5 с 3G-картата, не знам защо, но нетът е ужасен на него, постоянно трябва да изключвам мобилните данни и да ги включвам наново ако не сърфирам или чатя повече от минута, процесорчето видимо е слабо - играя само TOP 11 и PES, като на PES ми вървят доста бавно мачовете на 2D, за 3D да не говорим ... Facebook изключително бъгав, както и почти всеки друг софтуер - но то явно на Android 6 е така - слагах го и на Note II и същата работа, особено с Facebook - постоянно ми дава най-отгори едни и същи постове, уведомява ме, че някой е харесал нещо след дълго време или след като съм го видял вече и т.н. ... най-много ме издразни липсата на LED-светлини, постоянно трябва да отключвам екрана за да видя дали не съм търсен, дали нямам СМС, съобщение и т.н., плюсове - добра батерия, компактен и много удобен за хващане, добра камера ... но като цяло не съм доволен от този телефон и ако можех да върна времето назад - никога не бих си го взел ... жена ми е с J5 (2015), с Андроид 5 и при нея всичко върви перфектно, 6-ицата ми е ужасна просто, а доколкото знам май няма начин да сложа 5-ица на моя телефон ... в момента тегля стоковия ром за да го преинсталирам, трябва ли да се флашва нещо, руутва, или направо wipe all data и после install с Odin-а?
На Note II през месец му преинсталвам Андроид-а и лети направо!!!

Samsung Galaxy Note II N7100
Android 4.2.2 Samsung Galaxy J5 (2016) Android 6.0.1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)