Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samsung Galaxy J5 2016

мнение 76 от MupoMD

Как си сменяте от коя карта звъните? Аз съм си настроил да ме пита винаги. Имате ли по добър вариант?
Samsung Galaxy S3 I9305 Titanium Gray old and faithful

Samsung J5 2016 служебен
Цитирай

мнение 77 от emoned

Здравей. За целта използвам приложението True Phone, от около една година, но на модела J5 2015. Изключително удобно е. Има много опции свързани с избиране на номер от коя SIM карта да е. Нямам никакви забележки. Може да пробваш и PixelPhone. На мен лично, нещо не ми допадна.
Sony Ericsson Xperia Ray, ASUS MemoPad HD 7, LG G2 mini, Samsung J500F DS, TV Box Sunvell T95M
Цитирай

мнение 78 от kockata123

Незнам внушавам ли си или май снимките стават по добре след ъпдейта.
Цитирай

мнение 79 от fuckinggood

Цъкни да видим , но според мен са си едни и същи - ужасни
Samsung galaxy S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2.
Huawei y300  - Android - 4.1.1
Цитирай

мнение 80 от sasho2210

Някой успял ли е да рутне телефона, евентуално ръководство? Знам за 4pda но руски...
Цитирай

мнение 81 от mitko7411

Заповядай- https://forum.xda-developers.com/galaxy-...y-t3406889
В същата тема има и зип за рутване.
Internet Explorer: Безплатна предоставяна от Microsoft програма за изтегляне на браузър по избор.
Цитирай

мнение 82 от V.O.

Близък си взе този модел- преки сравнения с моя стар Ноут Ейдж- на спийд тест от рутера на еднакво разстояние- Ейджа 55-60Mbps- J5-15-20Mbps.Правих десетина теста, като първо пусках единия, после другия и обратно.На първо четене слаба антена.Мобилни данни - Виваком 4G- Ейджа- 75-80Mbps, J5- 35-40Mbps.Тестовете ги правих с една и съща сим карта.Дисплея на J5 въпреки ниската си резолюция е по-ярък и ако не се взира човек много приемлив.Тук можеше да сложат едно сензорче за осветеност.Камерата е приемлива за запечатване на някой друг момент като изключим шума.
С две думи в тоя ценови диапазон бива телефончето.Мисля, че е по-добрия избор от Lenovo P9 Lite.
Samsung Galaxy Note Edge SM-915FY  
Цитирай

мнение 83 от mitko7411

Сравнение между флагман със не-флагман не е честно. Естествено, че флагмана ще има всичко и ще е по-бърз.
Internet Explorer: Безплатна предоставяна от Microsoft програма за изтегляне на браузър по избор.
Цитирай

мнение 84 от sasho2210

Не ти е наред рутера, моя J5 лепи 50 мбит вкъщи, рутера е микротик, нета 50 от булсат, снимки не правя пуснах я само за проба в магазина, дисплея е прекрасен, за батерията няма думи, стария ви ноут има да ходи 2 пъти на зарядно преди моя J5 да спре)
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

хостинг и домейни от Хост България

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD