Хостинг за AndroidBG благодарение на  
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samsung Galaxy J5 2016

мнение 101 от Luke Netwalker

(08 Jul 2017, 17:45:42)grivata написа: най-много ме издразни липсата на LED-светлини, постоянно трябва да отключвам екрана за да видя дали не съм търсен, дали нямам СМС, съобщение и т.н.
За тази цел има една разкошна програмка - NOLED:
https://apkpure.com/noled/com.led.notify...om=details
А според мен телефончето е много добро. Игри не играя и може би затова не загрява. Загря само един път, когато получих голям ъпдейт.
Lenovo S660, Prestigio PMP 5580C
Цитирай

мнение 102 от grivata

(10 Jul 2017, 13:32:10)Luke Netwalker написа: За тази цел има една разкошна програмка - NOLED:
https://apkpure.com/noled/com.led.notify...om=details
А според мен телефончето е много добро. Игри не играя и може би затова не загрява. Загря само един път, когато получих голям ъпдейт.

Сложих програмката - екстра е! Smile
Благодаря много!
Иначе аз досега не съм забелязал телефончето да загрява повече от обичайното ...
Samsung Galaxy Note II N7100
Android 4.2.2 Samsung Galaxy J5 (2016) Android 6.0.1
Цитирай

мнение 103 от mishoval

(10 Mar 2017, 19:55:31)evrokoma написа: Ще има ъпдейт за J5-2016 към септември или октоври, дори и за J5-2015 ще има октомври ноември. Информацията е от турски сайт и имам таблица с точните месеци но немога да я кача. Ъпдейт ще има за всички А модели от 2016г. и 2017г. също за Ноут5 и S6 ТАВ-А и може би още телефони аз имам за тези

Прикачени файлове Миниатюри

Цитирай

мнение 104 от grivata

Гледам, че има 7.1.1 ROM, макар и unofficial за Galaxy J5 (2016) SM-J510FN, какъвто е моя модел ... по същия начин ли се инсталира ром-а както фабричния или се прави нещо допълнително?
Samsung Galaxy Note II N7100
Android 4.2.2 Samsung Galaxy J5 (2016) Android 6.0.1
Цитирай

мнение 105 от galaxyhopper

https://www.sammobile.com/2017/08/21/gal...-0-nougat/
Малко повече за андроид 7 и j5
Sony Xperia Z3, White
Samsung Galaxy S7 edge, Gold Platinum 
Цитирай

мнение 106 от kockata123

Да се надяваме че ще има. То и сега дойде ъпдейт на системата но не е Андроид 7.
Цитирай

мнение 107 от niki_letov

(30 Dec 2016, 23:34:00)fuckinggood написа: Та телефона има повече минуси отколкото плюсове .
MИНУСИ :
1 . Няма подсветка на бутоните ю
2. Няма лед индикация за пропуснати повиквания смс и т.н
3 .Няма авто контраст което го прави доста зле в затворени помещения
4.Отново глупавия дрейн на батерията както при s2 ,т.е като изключиш и пак включиш губиш %
5 . Камерата е адси зле , много зле , а уж се води среден клас - няма HDR

Плюсове :
1 . Батерията е добра , но това не компенсира горните минуси

Заключение : Телефон който не си заслужава парите и върши нужда както обикновен телефон . Един хуавей нисък клас има всичко изброено като минус в тоя телефон.

p9 е по доброто решение
Търся да избера телефонче за дъщерята та се позачетох тук и да изкажа мнение.
Не можеш да кажеш за един телефон че е "адски зле" и не става за нищо заради това,че видиш ли не можеш да си качваш селфитата у фейсо!!
1. Може и без подсветка на бутоните.Като си го купувал къде си спал?
2.Какво като няма лед индикация? Не можеш да видиш когато са ти ЛАЙКНАЛИ снимчицата ли(у фейсо).И моя тел няма лед,пък се оправям някакси .Сложил съм една програмка да ми писука на 4 минути ако имам пропускато повикване, другото не е спешно.
3.Един шорткът на деска за макс яркост за на вънка и това е.Винаги ме е дразнило постоянно да се затъмнява и осветлява екрана,понеже сензора така е решил!! 
4.При ВСИЧКИ телефони като го рестартираш и пада с някакви % .Логично е,не мислиш ли?
5.Камерата е добре да е задоволителна,но ако искаш снимки-ползвай фотоапарат,не телефон.
Та тези "аргументи" са смешни.
Моят избор между J5,p8,p9,K6 ...в крайна сметка е Нокия5
moto g3g -->5.1.1 MaxiCM-->6.0.1 SNAPSHOT-->7.1.2 Lineage OS 14.1
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD