Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei p8 или Huawei p9 lite
#26

Взех си п9 лайт защото не намерих п8 на разумна цена ! Когато ги сложих един до друг си личеше как дисплея на п8 е доста по добър от тзи на п9 лайт. Да не говорим и като качество на сглобката , личи си че п8 не е бюджетен телефон по всичко. Но цената си каза думата ! Ако двата телефона са на сходна цена нямше да се поколебая да взема п8.
Цитирай
Аксесоари
#27

Аз пък бих поизчакал, ако парите са проблем и бих си купил P9...P9 lite е компромис, пък P8 е вече "стар".

Успех.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#28

P9 lite е по зле от P8 разисквано е... lite версиите са компромис. P8 е флагман на марката и въпреки, че е на две години не е "стар" напротив, за него ще има Андроид 7. Ако парите са фактор P8, ако не са проблем P9. През април излиза и P10... може да се помисли, но кога ще е в България не е ясно.
Цитирай
#29

И Р11 да пуснат едва ли тези китайчета ще се научат скоро да правят качествени телефони повечето май е рекламата.
Цитирай
#30

Е те ще пуснат и P16-си, ама ти ще продължаваш да си с P9 lite... И само да вметна, че за последното тримесечие на 2016 са на трето място по продажби на смартфони с 140 милиона продадени телефона! Иначе може да пробваш и други марки, примерно Iphone за 1600 лева или пък Galaxy S8 излиза скоро около 2000 лева... А това, че ще получиш същото което ще предложи P10 за около 1000 лева не е от значение нали? Не подценявай марката Huawei в китай работят по 5G имемнно с тяхни устройсва, Виваком изградиха цялата 4G мрежа в България пак с техни устройства! Ти да не мислиш, че на двете други марки частите не са китайски? Или, че в Южна Корея и САЩ се правят телефони...
Цитирай
#31

(2017-02-04, 19:49:49)Nikolay написа:  ... Ти да не мислиш, че на двете други марки частите не са китайски? Или, че в Южна Корея и САЩ се правят телефони...

Колега предлагам ти да ми обясниш как телефона който ползвам като основен в момента е произведен в Корея. От там гарантирано със сигурност има производство на телефони в Корея, а до скоро модела motoX  се правеше във завода в Форт Уърт Тексас (до покупката на моторола от леново - след това не съм се интересувал) 
Едната от марките които имате предвид се прави в бразилия вече доста време ... https://thenextweb.com/apple/2011/12/15/...in-brazil/
Та с цел да не допускате такива фактологически грешки Ви препоръчвам с най-добри намерения да се запознаете кое къде се произвежда.
Твърдението, че Господ е създал света за 6 дни, а Китай всичко останало е само почти вярно ...
Лека вечер.


По темата въпрос на стотинки ... Ако има П8, ако няма П9 лайт ... но при условие, че няма да се ъпдейтва до бетата на 7 ...
Цитирай
#32

А само твъртя че Samsung и Iphone не си произвеждат телефоните в Корея и САЩ, за Леново и Моторола и други такива - тъна в блаженно невидение! Та като цяло съм се информирал, щом смея да си изкажа мнениети тук!

Мисля, че последно S3 беше произведен в Корея!
Цитирай
#33

Да де ама излиза че освен самсунг и айфон няма други телефони ...

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#34

Huawei P8 Lite  2017
Цитирай
#35

(2017-02-04, 21:01:02)bodonance написа:  Да де ама излиза че освен самсунг и айфон няма други телефони ...

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk

Не, не съм казал това, тук сме в тема за P8, има добри телефони и на другите марки. Просто коментирах марки от топ 3, информацията е достъпна и всеки може да си я прочете. Не подценявайте китайските марки телефони, качеството не е лошо а парите са по малко. Хиаоми са много напред скоро ще са лидер...
Цитирай
#36

Xiaomi ще са лидер, ако няма Huawei, колега. 3-ти са в света по продажби, както казваш по-горе, а в Китай са първи Smile
Цитирай
#37

Просто дадох за пример развиваща се китайска марка. Иначе си прав 3ти са но засега, скоро може да са 2ри!!!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)